پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب پاک سازی ضمیر

خرید کتاب پاکسازی ضمیر

کتاب پاک سازی ضمیر در 21 روز، یک رژیم سم زدایی برای روح است. وقتی برای پاکسازی بدن فیزیکی خود از استرس و سمیت انباشته شده وقت صرف می کنید، با افزایش نشاط و سلامتی بهینه، پاداش می گیرید. به همین ترتیب، پاک سازی ضمیز برای زدودن ذهن و احساسات شما طراحی شده است و قدرت، اعتماد به نفس و آرامش عمیق درونی را برای شما به ارمغان می آورد. پاکسازی برای از بین بردن مشکلات گذشته شما طراحی شده (مبارزات، استرس، صدمات و رنجش‌های شما) که ممکن است درک شما را مخدوش کند و مانع از رسیدن شما به اهداف پر از قلبتان شود.

درباره کتاب

پاک سازی ضمیر شما را به سفری برای احیای معنوی می برد که توجه تان را از دنیای بیرون به طرح الهی روح شما برمی گرداند، آینده ای که به دنبال آن هستید، خواه پیشرفت شما در جنبه های مالی زندگی شما باشد، یک راه جدید. ماننده شغل الهام بخش تر، یک رابطه صمیمی یا شکستن الگوهای قدیمی با کسی که دوستش دارید. ممکن است در ناخوداگاهتان داشتن اندامی باشد که دوستش دارید یا حتی داشتن سرزندگی دوران جوانی تان. شاید زمان آن رسیده باشد که عشق زیادتر، آرامش بیشتر، شادی واقعی تر، یا صمیمیت با اطرافیانتان را تجربه کنید. آینده ای هیجان انگیز و الهام بخش فراتر از سر و صدای ذهنتان، فراتر از احساس گناه، شک، ترس، شرم، ناامنی و سنگینی گذشته ای که در اطراف خود دارید، در انتظار شماست. در این سفر 21 روزه که زندگی را تغییر می دهد، تصمیمات سال نو شما دیگر امیدهای نیمه کاره یا آرزوهای آرزویی نیستند، بلکه نقشه راهی واضح و دقیق به زندگی رویاهای شما می باشد.

کتاب پاک سازی ضمیر، یک راهکار عملی برای تغییر زندگی یکنواخت

پاک سازی ضمیر 21 روزه یک برنامه عملی است که قول می دهد کیفیت و جهت زندگی شما را تغییر دهد و از شما حمایت کند تا نه تنها اهداف خود را برای سال جدید به دست آورید، بلکه مهم تر از آن، ایجاد یک رابطه عاشقانه و پرورشی جدید با خودتان و با قدرتی که منبع شماست، این برنامه قادرتان می سازد تا قدرت خود را از دنیای بیرون پس بگیرید، به درون بچرخید و با راهنمای درونی و بالاترین خود ارتباط برقرار کنید. به جای اینکه امسال توسط ذهن و آنچه فکر می کنید باید انجام دهید هدایت شوید، از عمیق ترین خواسته های قلبی خود الهام گرفته و هدایت خواهید شد.

خرید کتاب پاک سازی ضمیر

اگر همین حالا در حال خواندن این مطالب هستید و مشتاق تهیه کتاب پاک سازی ضمیر می باشید، می توانید به صورت آنلاین این کتاب جذاب را از فروشگاه اینترنتی کتاب افکار مثبت با بهترین قیمت و عالی ترین کیفیت سفارش دهید تا به زودی به دست شما برسید. فروشگاه اینترنتی کتاب افکار مثبت معتبرترین فروشگاه کتاب است که تمامی محصولات را به ارزنده ترین قیمت تقدیم شما می کند.

هدف نویسنده از نوشتن این کتاب

با کتاب پاک سازی ضمیر، فرآیندی ساده و 21 روزه را برای پاک سازی ذهن و قلب ما از سموم زندگی روزمره در این دنیای منفی اشباع شده و بی‌رحمانه ارائه می‌دهد. نویسنده این کتاب ما را راهنمایی می‌کند تا با خرد و آرامش فوق‌العاده روح‌مان ارتباط برقرار کنیم، در حالی که به طور مداوم از نظر عاطفی، روح و جسم خود را پرورش می‌دهیم. تمرین‌ها، ابزارها و ساختار روز به روز روشی آسان برای باز کردن سطوح جدیدی از اهمیت و مراقبت، گوش دادن و عشق به خود فراهم می‌ کنند. اما هدف واقعی، ایجاد رابطه عشقی نهایی است. (رابطه بین خودمان و امر الهی). همانطور که خانم فورد بیان می کند، هیچ چیز قابل مقایسه با آن نیست.

کلام آخر

کتاب پاک سازی ضمیر یک اثر جاودان از نویسنده معروف دبی فورد می باشد. در یک دوره 21 روزه می توانید به اهدافی که همیشه قصد انجام آن را داشتید و بنا به دلایلی انجام نمی شد، برسید. این کتاب مناسب افرادی است که همیشه درصدد تغییر زندگیشان به حال خوب و خوش است و از اتفاقات روتین و همیشگی خسته شده اند. کسانی که هدف گذاری کرده اند و هرگز نتوانستند به اهداف خودشان برسند. شما می توانید این کتاب ارزشمند را از فروشگاه اینترنتی کتاب افکار مثبت دانلود کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن