پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب 12 ستون موفقیت

دانلود کتاب 12 ستون موفقیت

برای دانلود کتاب 12 ستون موفقیت ابتدا با این اثر آشنا شوید. این کتاب که شامل تمرین هایی جهت بهبود زندگی شما می باشد، می تواند مسیر شما را عوض کرده و در آینده تبدیل به یک انسان موفق شوید. برای بررسی بیشتر کتاب دوازده ستون موفقیت با ما همراه شوید.

با جیم ران آموزش ببینید

نویسنده در داستان‌ها و خاطرات واقعی و نیمه ‌واقعیش، اصلا از بحث‌های ریشه‌ ای و علمی درباره‌ نظریاتش صحبت نمی ‌کند. از همان ابتدا با خاطرات و داستان‌های واقعی سروکار داریم که بدون اشاره‌ مستقیم نویسنده می‌ تواند پیامش را به مخاطب منتقل نماید. این سبک از نوشتن توانسته کتاب را از فضای خشک و کسالت‌ بار کتاب‌های مشابه دور کرده و حال و هوای جذاب و پرکششی به را به مخاطب بدهد. کتاب 12 ستون موفقیت، ابتدا ممکن است شما را سر شوق بیاورد، یا از این که تاکنون دست روی دست گذاشته بودید و از این چیزها اطلاع نداشتید، احساس سرخوردگی و ناراحتی نمایید. ران مانند یک دوست صمیمی و دلسوز کنار شماست تا همه چیز را از اول با هم یاد بگیرید. چیزهایی که در گذشته اتفاق افتاده است، باعث شده تا به اینجا و این حس برسید. پس به جیم ران اعتماد نمایید و مطمئن باشید راه درستی را آمده‌اید.

با دانلود کتاب 12 ستون موفقیت و مطالعه آن به اهدافتان برسید!

تمرین‌ها و راهکارهای این کتاب برای شروع تغییر در زندگی طراحی شده‌ است. پس نمی‌توانید فقط مطالب را، هرچند دقیق، بشنوید و آن ‌ها را در ذهنتان ذخیره کنید. بهترین روش این می باشد که فصل‌های کتاب را آرام و با حوصله مطالعه کرده و تمرین‌ها و راهکارهای آن را از همان لحظه و در زندگی خودتان اجرا کنید. پس از مدتی مشاهده می کنید که شخصیت، افکار و کیفیت زندگی خودتان و اطرافیانتان چقدر تغییر کرده است. ممکن است خیلی از مطالب کتاب 12 ستون موفقیت، ابتدا برایتان نا آشنا و بیگانه باشد، اما هرچقدر این راهکارها را بیشتر تمرین نمایید، برایتان طبیعی ‌تر می‌شود. تکرار این راهکارها تبدیل به عادت شده و می‌تواند تاثیر زیادی در زندگی شخصی و حرفه‌ای داشته باشد. شما لازم دارید یک دفترچه‌ کوچک یادداشت و مداد برای این کتاب داشته باشید، تا بتوانید نکات کوچک و کاربردی آن را یادداشت و همیشه آن‌ها را مرور نمایید. دانلود کتاب 12 ستون موفقیت از سایت افکار مثبت امکان پذیر است.

دانلود کتاب 12 ستون موفقیت

داستان کتاب 12 ستون موفقیت چیست؟

کتاب دوازده ستون موفقیت در مورد شخصیتی به نام مایکل می باشد. روزی مایکل برای فروش و دیدار با یکی از مشتریانش، به شهر دیگری رفت که ناگهان ماشین او در راه خراب شد. به همین علت مجبور می شود که دقایقی را برای پیدا کردن کمک، پیاده روی کند. او در راه، به نزدیک‌ ترین خانه ای که عمارتی باشکوه بود و 12 ستون داشت، برخورد می کند و با چارلی، باغبان این عمارت، مواجه می گردد و سپس مشکل خود را با او در میان می گذارد. چارلی به مایکل کمک می نماید تا ماشینش را تعمیر کند. وی در طول راه با مایکل در مورد اسرار موفقیت صاحب این عمارت و راز 12 ستون آن عمارت، صحبت می کند. صاحب آن خانه، آقای دیویس، مردی ثروتمند و موفق بود که درواقع دوازده ستون آن عمارت، دوازده ستون موفقیتی بود که آقای دیویس به آن باور داشت. این کتاب که توسط جیم ران و کریس وایدنر نوشته شده است، به شما انگیزه می دهد تا زندگی خود را به سطحی بالاتر ببرید. کتاب 12 ستون موفقیت شما را به چالش کشیده و تشویق می کند تا به بهترین چیزی که می توانید باشید، تبدیل گردید! جهت دانلود کتاب 12 ستون موفقیت به افکار مثبت مراجعه کنید.

با نویسنده آشنا شویم

پدر فلسفه‌ تجارت فردی نیست جز جیم ران. این کارآفرین نمونه، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی، متولد سال 1930 است. افراد زیادی در دنیای خودپروری و روان‌شناسی توانسته‌ اند با استفاده از آموزه‌ های این مردبزرگ، به چهره‌های موفق و سرشناس تبدیل شوند. آنتونی رابینز، برایان تریسی، دارن هاردی و جک کنفیلد کسانی هستند که از دل تفکرات و مکتب ران ظهور کرده‌اند و به جهان معرفی شده‌اند. جیم ران علاوه بر برگزاری کارگاه‌ و سمینارهای آموزشی، کتاب‌های متعددی نیز هم نوشته است. جادوی کار پاره وقت، فرزانگی، فصل‌های زندگی و قاتل شما کیست، از معروف‌ ترین کتاب‌ های این نویسنده می باشد که در ایران هم بارها ترجمه و چاپ شده‌ است.

کلام آخر

شما با دانلود کتاب 12 ستون موفقیت و مطالعه آن می توانید زندگیتان را تغییر دهید و تمرین هایی که داخل کتاب موجود است، شما را پرورش می دهد. برای تهیه این کتاب با ارزش، به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن