پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب پاکسازی ضمیر

خرید کتاب پاکسازی ضمیر

برای خرید کتاب پاکسازی ضمیر که یکی از مشهورترین کتاب‌های خودسازی دنیاست ابتدا باید با آن آشنا شویم. دبی فورد در کتاب پاکسازی ضمیر، فرآیند 3 مرحله‌ای را معرفی می‌کند که به ما توانایی رها کردن رفتار مخرب و افکار مسموم و در عوض رسیدن به آرامش عمیق درونی را مژده می‌دهد. این سفر 21 روزه چشمان ما را به روی هر‌ آن چه که هستیم و یا می‌خواهیم باشیم، باز می کند.

در 21 روز چه اتفاقی می افتد؟

کتاب پاکسازی ضمیر (Consciousness Cleanse)راهی می باشد که 21 شبانه ‌روز را به ایجاد رابطه‌ای عمیق و عاشقانه میان روح و نیرویی بیکران اختصاص می‌دهد. نیرویی که شما را در رسیدن به بزرگ ترین تجلی وجودتان، به جنب ‌و جوش وا می‌دارد. این سفر فرایندی عمیق است برای پاکسازی گذشته های دور، پذیرش صادقانه‌ی حال و به تصویر کشیدن آینده‌ای زیبا با هر آن‌چه در تصورتان جا می گیرد.

دوره‌ی پاکسازی

با خرید کتاب پاکسازی ضمیر و مطالعه آن قصد بر این‌ است که طی سفری در بازسازی عرفانی، دگرگونی عاطفی و اتصال مجدد با عمیق‌ترین بخش وجودتان غوطه ‌ور گردید. این دوره‌ی پاکسازی به شما کمک می‌نماید با رها کردن فرضیات و باورهای اشتباه گذشته، به رابطه‌ای ژرف و بی‌ نظیر با عشقی فراوان دست یابید. عشقی که فقط با آشتی کردن، دیگران و زندگی کنونی‌تان میسر می کند.

بررسی کتاب پاکسازی ضمیر اثر دبی فورد

اگر به‌طور جدی قصد خرید کتاب پاکسازی ضمیر را کرده اید، به احتمال زیاد می‌دانید چیزی بسیار بیشتر و ارزنده‌تر از آن‌چه هم ‌اکنون هستید در انتظار شما است.بعد از این، میان‌مایگی در هیچ قسمت از زندگی‌تان ‌جایی ندارد، زیرا یا باید رنج‌تان زیاد شود یا شوقتان‌ برای رسیدن به برترین تجلی وجودتان!

 پس از این شما چیزی بیش از آن ‌چه هم ‌اکنون دارید، می ‌خواهید و می‌ دانید سزاوار هستید!

می‌دانید فرصت‌هایی هست که هنوز به آن دست پیدا نکرده اید و آماده‌ هستید به استقبال‌شان بروید. بنابراین امروز و همین لحظه بهترین زمان گرفتن نیروی خویش از دنیای بیرون، هدایت آن به درونتان و آغاز سفری روحانی به مقصد جان می باشد. تنها در این راه شما می‌توانید غبار از آگاهی خویش بردارید و روح‌انگیزترین وجوه انسانی خودتان را ببینید.

پاکسازی آگاهی

با خرید کتاب پاکسازی ضمیر و مطالعه آن، اولین قدمی که می توان برداشت این است که از وابستگی به دنیای بیرون رها شویم و خودمان را متعلق به آن ندانیم. با این کار، طبیعت روح که نرم، مهربان و آرام می باشد، می تواند صدای خرد ما را به مغز برساند. تعادل میان جلوه های انسانی فقط به دست روح انسان است که انجام میگیرد.

برای رفتن به این سفر روحانی باید بین دو نیرو انتخاب کنیم

نیرویی که می تواند ما را به کرانه های روشن هدایت نماید. و نیرویی که ما را در گذشته ای که سراسر ترس و محدودیت گذاشته است، نگه دارد. در این راه نباید نفس را با روح یکی کرد. چرا که روح از آن چه که می باشد احساس خوبی دارد و برای بهتر شدن آن تلاش می کند. در حالی که نفس اینگونه نیست.

نفس انسان در پاکسازی ضمیر

برای نفس آدم هیچ چیز کافی نیست و همیشه ناراضی و حیران می باشد و این زندگی را ما، یا با روح سپری میکنیم و یا با نفس! البته گاهی اوقات شاید هر دو. یعنی همزمان با آگاهی انسانی (سیر نفس) و آگاهی الهی (سفر روح).

وقتی با آگاهی الهی و با بالاترین عواطف روحی هم مسیر میگردیم، زندگی همان گونه ای می شود که ما میخواهیم. اما اگر با آگاهی آدمی پیش برویم، زندگی چیزی جز خواسته های نفسانی و جانکاه نیست. چیزی جز اندوه و نگرانی در خودش ندارد!!!

پنج قانون بازی برای پاکسازی ضمیر

با خرید کتاب پاکسازی ضمیر که یکی از کتاب های ۹ گانه دبی فورد است، می توانید با ۵ قانونی که نویسنده در این کتاب بیان کرده و به عنوان قوانین بازی یاد می کند سراغ پاکسازی ضمیرتان بروید و از تحولاتی که بعد از این مدت درونتان اتفاق می افتد شگفت زده گردید.

کلام آخر

با خرید کتاب پاکسازی ضمیر شما می توانید در  3 دوره 21 روزه نفس و روحتان را یکی کرده و از تجلی که می تواند درون یک انسان اتفاق بیفتد، به طور آشکارا هیجان زده شوید. می توانید این کتاب گران بها را از سایت افکار مثبت دانلود نمایید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن