پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

درباره کتاب 12 ستون موفقیت

12 ستون موفقیت اپ

اگر می خواهید درباره کتاب دوازده ستون موفقیت بیشتر بدانید، با ما همراه شوید. 12 ستون موفقیت اثر کریس ویدنر و جیم ران است. همه انسان ها آرزوی موفقیت و رسیدن به ارتفاعات عالی را دارند، اما در نهایت تنها تعداد کمی از آن ها به آرزوهای خود می رسند! در واقع، اکثر مردم برای دنبال کردن شغلی بدون به خطر انداختن محدودیت‌های خود، تمام تلاش خود را می‌کنند. حال این سوال پیش می آید که دلیل موفقیت آن چند نفر چیست؟ قطعاً پاسخ این نیست که “شانس با آن هاست!” باور کن هیچ چیز در این دنیا با ارزش، آسان و تصادفی نیست! افراد موفق تقریباً هر موقعیتی را کنترل می کنند. در ادامه این مقاله بیشتر درباره کتاب 12 ستون موفقیت صحبت خواهیم کرد.

جیم ران و کریس ویدنر، هر دو چهره‌های برجسته در آموزش موفقیت و رشد شخصی، ستون‌های موفقیت را در داستانی جذاب و خواندنی در 12 ستون به شما آموزش می‌دهند. با مطالعه این کتاب ارزشمند حتما با اصول موفقیت و خوشبختی آشنا خواهید شد.

درباره کتاب 12 ستون موفقیت بیشتر بدانیم!

این کتاب چالش برانگیز از تجربیات و آموزه های جیم ران و کریس ویدنر، دو سخنران و نویسنده برجسته آمریکایی در زمینه موفقیت، شکوفایی شخصی، توسعه کسب و کار و تحول استفاده می کند. نوشته ها، کارگاه ها و سخنرانی های این دو نویسنده به مدت 40 سال بر بسیاری از مردم در سراسر جهان تأثیر گذاشته و شکل داده است. با خواندن این کتاب با 12 رکن موفقیت آشنا می شوید که بر اساس آن ها می توانید به آرزوهای خود برسید، زندگی خود را از نو طراحی کنید و آن را به یک شاهکار بی نظیر تبدیل کنید.

چه زمانی منتشر شد؟

12 ستون اولین بار در سال 2005 منتشر شد. چه کسی فکرش را می کرد که وقتی ماشین مایکل جونز در کنار جاده خراب شد، شروع یک رابطه متحول کننده باشد؟ مایکل در راه رسیدن به نزدیک‌ترین خانه، به عمارت بزرگ و سرسبزی به نام 12 ستون برخورد می‌کند. سرایدار عمارت، چارلی، به مایکل کمک می کند تا به راه خود ادامه دهد و در عین حال با او رابطه دوستانه برقرار کند. در طول مسیر، چارلی به مایکل رازهای موفقیت را آموزش می دهد. او از “12 ستون موفقیت” صحبت می کند که آقای دیویس، صاحب عمارت را به مردی ثروتمند و موفق تبدیل کرده است. اگر قصد دارید درباره کتاب 12 ستون موفقیت بیشتر مطالعه کنید، به سایت افکار مثبت رجوع نمایید.

درباره کتاب 12 ستون موفقیت

خلاصه ای از 12 ستون موفقیت توسط جیم ران و کریس ویدنر

ستون اول:

انسان باید بیشتر روی خودش (خودشناسی و خودسازی) کار کند تا کارش. همه موجودات دارای دامنه رشد معینی هستند به جز انسان. انسان تنها موجودی است که با قدرت اختیار می تواند هم به کمال و هم به پستی برسد. وقتی خودت را تغییر می دهی همه چیز تغییر می کند.

ستون دوم: سلامت کامل

دیدن کارهایی که دیگران انجام می دهند به ما انگیزه می دهد تا جاه طلبی های مثبت داشته باشیم.

استفاده از آموزه های قبلی مهمتر از یادگیری آموزه های جدید است.

سلامت کامل از سه بعد تشکیل شده است:

جسم، ذهن (عقل، حس و اراده) و روح (قابلیت سفر به فراسوی جهان) که اولویت آن ها روح، ذهن و بدن است.

مهم ترین اصل موفقیت تعادل است.

رکن سوم: هدیه روابط

ما باید از موهبت روابط نهایت استفاده را ببریم. بزرگترین نعمت هدیه ارتباط با مردم است. برای شکوفایی یک رابطه باید دائما وقت، تلاش و تخیل خود را صرف آن کنیم. پیگیری افراد معرفی شده به نظام.

همانطور که در تبلیغات شهری مشاهده می شود، شهر خوب، شهری قابل ساخت است، نه دست یافتنی و این قانون دقیقاً در مورد روابط صدق می کند. روابط برای شکل گیری و تداوم نیاز به زمان، پول و انرژی دارند. نکته مهم این است که برای رسیدن به اهداف دشواری هایی وجود دارد که باید به آن توجه کرد. رسیدن به بهترین ها همیشه سخت است. ایجاد بهترین روابط، ایجاد بهترین درآمد، ایجاد یک زندگی شاد و ایجاد همه چیزهای خوب مستلزم گذشتن از سختی ها و فراز و نشیب های بسیاری است. هر چیزی با ارزش به سختی بدست می آید، بنابراین همه نمی توانند چیزهای با ارزش را بدست آورند. وقتی صحبت از روابط می شود، هم کیفیت رابطه مهم است و هم کمیت آن. و سه اصل مهم برای دستیابی به رابطه کمی و کیفی مناسب وجود دارد. به زمان و تلاش و تخیل توجه کنید.

ستون 4: دستیابی به اهداف

نوشتن اهداف به دو دلیل مهم است:

1- ورود اهداف و خواسته ها به ذهن که مقدمه نوشتن و تعیین آن هاست.

2 – در نوشتن هدف نیرویی وجود دارد که باعث تحقق آن می شود.

چرا نوشتن اهداف در 12 ستون موفقیت مهم است:

ذهن به شناختی آگاهانه از آن ها دست می یابد و این شناخت می تواند سرآغاز ایجاد باورهای سازنده برای تغییر در خود و مسیر آینده باشد. به عبارت دیگر، نوشتن اهداف مانند این است که بدانیم به کجا می خواهیم سفر کنیم. همانطور که اولین قدم در سفر تعیین مقصد است، اولین قدم برای رسیدن به اهداف نیز تعیین (نوشتن) آن هاست.

کلام آخر

اگر درباره کتاب 12 ستون موفقیت بیشتر مطالعه کنید، خواهید فهمید که چه قدر بر زندگی ما تاثیر خواهد گذاشت. شما می توانید این کتاب با ارزش را از فروشگاه اینترنتی کتاب افکار مثبت تهیه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن