مطالب قدرت ثروتمندان

بررسی کتاب شفای زندگی

دانلود کتاب شفای زندگی pdf

برای دانلود کتاب شفای زندگی ابتدا لازم است با این کتاب پرمحتوا آشنا شویم. این کتاب نوشته‌ی لوئیز ال هی یکی از سخنوران، نویسندگان و درمان‌گران تاثیرگذار در دنیا است. شفای زندگی در زمینه‌ی خودسازی، تحول جسم، ذهن و پزشکی در سراسر دنیا بسیار معروف می باشد و در 4 بخش و 16 فصل تدوین شده است. نویسنده در بخش اول قبل از شروع، با ارائه‌ی پیشنهاداتی به خوانندگان درباره‌ی نحوه مطالعه‌کردن این کتاب، معرفی نکات و نگاه کلی خود نویسنده، مقدمه‌سازی می‌کند. بخش دوم با عنوان جلسه‌یی با لوییز در 8 فصل ریشه‌های فکری و مشکلات را معرفی می‌کند.

موضوعات مطرح شده در کتاب

مشکل چیست؟، از کجا پدید می‌آید؟، حالا چه‌کار می‌کنیم؟، آیا حقیقت دارد؟ و… از عناوین اصلی بخش اول کتاب شفای زندگی هستند. سومین قسمت با عنوان به‌کاربردن این آرمان‌ها، در 6 فصل و دو پیوست، برای ایجاد تغییر و تحول در هر یک از موضوعات مورد توجه و چالش‌ برانگیز آدم‌ها، مثل روابط، موفقیت، کار، ثروت و جسم پیشنهاداتی ارائه کرده است. لوئیز هی در فصل 15 کتاب شفای زندگی در یک جدول مفصل، به هریک از بیماری‌ها اشاره کرده است و علت احتمالی پدید آمدن آن‌ها و همچنین الگوی ذهنی جایگزین را معرفی می‌کند.

فصل چهارم کتاب

نویسنده در قسمت چهارم از این کتاب، داستان زندگی‌اش را روایت می‌ کند. لوئیز هی با این جمله، کتاب خود را به خوانندگان تقدیم می‌کند: امیدوارم این هدیه، یاری‌ تان کند و آن جایگاه درونی را که خانه‌ی حرمت، عشق خالص و پذیرش خود است، بیابید.

دانلود کتاب شفای زندگی

پرفروش در سطح جهانی

کتاب شفای زندگی عنوان یکی از پرفروش ترین کتاب های حال حاضر جهان است که شما می توانید از سایت افکار مثبت به صورت پی دی اف دانلود کنید. همچنین شفای زندگی به بیش از سی زبان دنیا با بیش از پنجاه میلیون نسخه فروش جایگاه ویژه ای در کتاب های تاثیر گذار جهان دارد. شفای زندگی به قلم زنی نوشته که به واسطه باورهای خود سه نوع بیماری صعب العلاج را درمان کرده است. با دانلود کتاب شفای زندگی، زندگی خودتان را متحول کنید.

با دانلود کتاب شفای زندگی به این باورها خاتمه دهید

ریشه اکثر مسائل یا مشکلات ما این باور اساسی است که من به اندازه کافی خوب نیستم و یا برخی عدم اعتماد به نفس دارند. به عنوان مثال، باور اساسی در مورد فاجعه مالی اغلب این است که من لایق داشتن پول نیستم، هیچ دوستی ندارم، هیچ کس مرا دوست ندارد و تمایل به تلاش برای جلب رضایت دیگران اغلب از این باور ناشی می شود که آن ها مرا تایید کنند.

این همه از کجا می آید؟

این باورها، همراه با بسیاری از ایده‌های دیگر درباره اینکه ما کی هستیم و قوانینی که باید بر اساس آن زندگی کنیم، اغلب در سنین جوانی از بزرگسالان اطرافمان آموخته می‌شوند. وقتی بزرگ می شویم، تمایل داریم زندگی خود را حول این باورها دوباره بسازیم. او چندین تمرین را توصیه می کند، مانند تغییر “من باید” به “من می توانم” تا متوجه شویم که یک انتخاب داریم، شناسایی مسائل اساسی در زیر مشکلات قابل مشاهده، و شناسایی برخی از باورهای محدود کننده ما از کجا می آیند.

در کتاب شفای زندگی متوجه می شویم

اساساً ما با الگوهای فکری سر و کار داریم. وقتی این را تشخیص دادیم، متوجه می‌شویم که این قدرت را داریم تا همین الان، در همین لحظه، تغییر را آغاز کنیم. از آن جایی که همه چیز از ذهن شروع می شود، ما نیز کنترل کامل و کاملی بر نتایج زندگی خود داریم. پس دانلود کتاب شفای زندگی می تواند تاثیرات مثبتی بر زندگی شما بگذراد.

آیا این باورها حتی حقیقت دارند؟

باورهای ما، به طور مثال «پسرها گریه نمی‌کنند»، «شما در این کار خوب نیستید» به واقعیت ما تبدیل می‌شود، بنابراین باید در ابتدا بررسی کنیم که آیا آن ها درست هستند یا خیر. حتی اگر آن ها در گذشته درست بودند (مثلاً در کودکی به غریبه ها اعتماد نکنید)، ممکن است امروز دیگر درست نباشند. با دانلود کتاب شفای زندگی، یاد میگیریم تا باورهای نادرست را ترک کنیم.

کلام آخر

دانلود کتاب شفای زندگی می تواند تاثیرات مثبت و زیادی بر روی باورهای نادرست، تفکرات قدیمی و رسومات اشتباه گذشته داشته باشد. اگر می خواهید تغییراتی در زندگی شخصی شما رخ دهد، ما این کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *