پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

دانلود کتاب تو کله خر هستی

دانلود کتاب تو کله خر هستی

کتاب تو کله خر هستی به همه چیزهای اشتباه در انتخاب‌های روزانه ما اشاره می‌کند. ما با انجام کارهایی که دیگران به ما می‌گویند و آنچه فکر می‌کنیم باید انجام دهیم، زندگی می‌کنیم. در عوض، جین سینسرو پیشنهاد می‌کند که باید کاری را که می‌خواهید انجام دهید. انجام کاری که دوست دارید و زندگی کردن برای خودتان، شما را شادتر و ثروتمندتر می‌کند. هدف از دانلود کتاب تو کله خر هستی این است که به شما کمک کند باورها و رفتارهای خودمخربی را که شما را از رسیدن به آنچه می‌خواهید باز می‌دارد، شناسایی کرده و تغییر دهید، ترس‌های خود را پشت سر بگذارید تا بتوانید ریسک‌های هیجان انگیز بزرگی را بپذیرید، بفهمید چگونه می‌توانید پول زیادی به دست آورید، و یاد بگیرید که خود و دیگران را دوست داشته باشید.

دانلود کتاب تو کله خر هستی: چگونه به اینجا رسیدید

ضمیر ناخودآگاه ما تأثیر بسزایی بر احساس و تصمیماتی که می‌گیریم دارد. بنابراین، هر بار که با گریه از خود می‌پرسید: «من چه مشکلی دارم؟»، پاسخ تقریباً یک باور ناخودآگاه محدودکننده و نادرست است. نکته خطرناک در مورد این باورها این است که شما می‌توانید آن‌ها را نگه دارید بدون اینکه حتی بدانید که آن‌ها را هر روز با خود حمل می‌کنید.

با دانلود کتاب تو کله خر هستی خواهید خواند که جین سینسرو یک طرح کلی از تأثیر ضمیر ناخودآگاه بر زندگی ما و عوامل مؤثر بر تأثیر آن ارائه می‌دهد:

  • ضمیر ناخودآگاه ما طرحی برای زندگی ما دارد. بنابراین، ضمیر ناخودآگاه ما زندگیمان را بر اساس اطلاعات بدون فیلتر جمع آوری شده در دوران کودکیمان اداره می‌کند. جین این اطلاعات فیلتر نشده را باورهای ما می‌داند.
  • ما در بیشتر موارد از باورهای ناخودآگاهی که زندگی ما را اداره می‌کنند کاملاً غافل هستیم.
  • وقتی ضمیر خودآگاه ما بالاخره در اواخر نوجوانی رشد می‌کند، تحت کنترل ضمیر ناخودآگاهمان باقی می‌ماند. مهم نیست مغز شما چقدر بزرگ و باهوش می‌شود. افکار، احساسات و رفتارهای شما همچنان توسط باورهایی که توسط ضمیر ناخودآگاهتان پذیرفته شده‌اند کنترل می‌شود.

چگونه با دانلود کتاب تو کله خر هستی بدی‌های درونی خود را بپذیریم

“شما مسئول آنچه می‌گویید و انجام می‌دهید هستید. شما مسئول این نیستید که آیا مردم از این موضوع عصبانی می‌شوند یا خیر.»

جین سینسرو

دانلود کتاب تو کله خر هستی

عاشق کسی که هستی باش

با دانلود کتاب تو کله خر هستی می‌خوانید: «تو عالی هستی. فکر کردن به هر چیزی کم‌تر به همان اندازه بیهوده است که رودخانه فکر ‌کند منحنی‌های زیادی دارد یا خیلی آهسته حرکت می‌کند یا جریانش خیلی سریع است. چه کسی این را گفته؟ شما در سفری بدون شروع، میانه یا پایان مشخص هستید. هیچ پیچ و خم اشتباهی وجود ندارد. فقط بودن وجود دارد. و وظیفه شما این است که تا جایی که می‌توانید باشید. به همین دلیل است که شما اینجا هستید. دوری از آنچه که واقعا هستید، دنیا را عاری از شما خواهد کرد. تو تنها نسخه‌ای از خودت هستی که هست و خواهد بود. تکرار می‌کنم، تو تنها نسخه‌ای از خودت هستی که هست و خواهد بود. دنیا را از تنها فرصتی که برای لذت بردن از درخشش شما دارد، دریغ نکنید.»

عشق به خود بخش مهمی از کله خر بودن است. اگر عاشق خودتان هستید، وقتتان را برای مزخرفات خودتان یا دیگران تلف نمی‌کنید.

جین فهرستی از نکاتی را ارائه می‌کند که می‌تواند به تشویق عشق به خود کمک کند:

  • قدردان باشید که چقدر خاص هستید
  • خود را در جملات تاکیدی غرق کنید
  • کارهایی را که دوست دارید انجام دهید
  • طنز خود تحقیرآمیز را کنار بگذارید
  • عشق را بپذیرید
  • خودتان را با دیگران مقایسه نکنید
  • خودتان را ببخشید

با دانلود کتاب تو کله خر هستی یاد می‌گیرید که شما به طور گسترده، وحشیانه و بدون قید و شرط دوست داشته می‌شوید. کائنات معتقد است که شما عالی هستید. فقط منتظر است که شما هم همین باور را داشته باشید تا بتواند آنچه را که لیاقتش را دارید به شما ارائه دهد. بنابراین اعتماد به نفس و عشقی را که کائنات برای شما می‌خواهد، به خود بدهید.

سخن پایانی

بسیاری از مردم آرزوی تغییر دارند و آن را می‌خواهند، اما حاضر نیستند برای تحقق ایده‌ها وقت بگذارند. این افراد در واقع موفقیت خود را آنقدر که می‌گویند نمی‌خواهند.

با دانلود تو کله خر هستی یاد می‌گیرید که افراد موفق نه تنها مایلند معذب باشند، بلکه مایلند برای موفقیت، به احساس معذب بودن عادت کنند. آن‌ها به جای رکود و حل و فصل، به سوی هر چالش جدید حرکت می‌کنند.

برای دانلود کتاب تو کله خر هستی و بهره بردن از این کتاب ارزشمند، می‌توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن