پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

معرفی کتاب تو کله خر هستی اثر جن سینسرو

دانلود کتاب تو کله خر هستی

اگر تصمیم گرفته‌اید به مرحله‌ای از خودشناسی برسید و از این طریق شخصیت خود را بهبود بخشید، کتاب تو کله خر هستی اثر جن سینسرو برای شماست. خانم جن سینسرو در این کتاب جهت پیدا کردن کودک درون و راه‌های توجه به آن را ارائه می‌دهد.

درباره کتاب تو کله خر هستی اثر جن سینسرو

جن سینسرو در این کتاب، مواردی از جمله ضمیر ناخودآگاه، درک از خود، عشق ورزیدن به خود، بخشیدن، تصمیم، توکل، اراده و غیره را می‌پردازد. سینسرو در کتاب تو کله خر هستی به خواننده توضیح می‌دهد که چطور با کنار گذاشتن افکار منفی و ترس‌ها می‌توان شهامت خود را بالا برد و عیب و ایرادها را پیدا نمود. نویسنده این کتاب راهکارها و روش‌هایی را به شکل داستان، تمرین و توصیه در بخش‌هایی از این کتاب ارائه می‌کند تا مخاطب با چالش شناخت خود بتواند زندگی مملو از امید و عشق خلق کند.

بخشی از کتاب تو کله خر هستی اثر جن سینسرو

جین سینسرو در کتاب تو کله خر هستی با لحن طنز گونه به مخاطب می‌گوید که با کله خر بودن می‌توان قدرت درونی را پیدا کرد و به اهداف خود رسید. نویسنده این کتاب در تفاوت خواستن و اراده می‌گوید: (خواستن یعنی اینکه روی مبل لم بدهی و بی‌خیال مجله ورق بزنی. اراده کردن یعنی از جای خودت بلند شوی، آستین‌ها را بالا بزنی و به دنبال عملی کردن رویاهایت بروی.)

این کتاب برای کسانی که می‌خواهند در زندگی خود تغییر و تحول ایجاد نمایند، بسیار مناسب است. بنابراین اگر غیر ممکن‌ها را باور داشته باشی و ترس را از خودت دور کنی و از راهکارهای این کتاب استفاده کنی، قطعا موفق خواهی شد.

دانلود کتاب تو کله خر هستی

معرفی نویسنده کتاب تو کله خر هستی

خانم جن سینسرو نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی می‌باشد. کتاب‌های او یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده و با استقبال بسیاری از سراسر دنیا رو به رو بوده است. بیشتر کتاب‌های منتشر شده از این نویسنده فروشی بالای 3 میلیون نسخه داشته‌اند. لحن شوخ طبعانه و نثر روان کتاب‌های او موجب شده تا مخاطبان زیادی در تمام جهان از صحبت‌های او استفاده نمایند.

در ادامه به چند جمله برگزیده از کتاب تو کله خر هستی می‌پردازیم: همه ما به قدرتی بیکران متصل هستیم، اما اکثر ما تنها از مقدار کمی از این قدرت استفاده می‌کنیم. هر ارتعاشی از خودت ساطع کنی، مشابه همان را از کائنات جذب می‌نمایی. تو نمی‌توانی سر کائنات کلاه بگذاری.

کتاب تو کله خر هستی مناسب چه افرادی است؟

رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و تغییرات شگرف در زندگی به تنهایی امکان پذیر نیست. همیشه حضور یک راهنما، معلم یا فردی با تجربه در مسیر زندگی اهمیت دارد. گاهی حتی یک کتاب به اندازه‌ای کارآمد و کافی‌ست که تمام معلم‌ها و راهنماها را در خود جمع می‌کند.

این کتاب برای کسانی که تنها از سر اجبار مشغول شغلی هستند هم راهکارهای موثری ارائه می‌دهد. در حقیقت برای همه افرادی است که می‌خواهند به کودک درون خود توجه نمایند و آن را پرورش و رشد دهند. کتاب تو کله خر هستی همان‌طور که از نامش پیداست به شما این جرات را می‌دهد که بدون ترس و با جسارت کامل اهداف‌تان را دنبال نمایید و دیگر مطیع خواسته دیگران نباشید. با انجام راهکارهای این کتاب می‌توانید جادویی در زندگی‌تان وارد کنید که مانند سپری محکم شما را از تردیدهایتان نجات دهد تا خودتان باشید و بس.

خلاصه کتاب تو کله خر هستی

در هر موقعیتی رسالت تو این است که بدانی چه چیزی خوشحال و سر زنده‌ات می‌کند، سپس آن را خلق نمایی؛ نه اینکه برای خودت دلیل بیاوری که شانس و لیاقت داشتن آن را نداری. همچنین خیال کنی اگر چیزی بیشتر از قبل بخواهی حتما آدمی حریص و خودشیفته به حساب می‌آیی، به همین خاطر تو بایستی دل و جرئت به خرج دهی و خود واقعی پرنشاط و بی‌پروایت را نمایان کنی.

خبر خوب این است که برای انجام این کار تنها کافی‌ست تحولی ساده در خودت ایجاد نمایی؛ باید جهت ایجاد تغییرات اساسی در زندگی‌ات از (خواستن) به سوی (اراده و عزم راسخ) بروی.

سخن آخر

در این متن به خلاصه‌ای از کتاب تو کله خر هستی اثر جن سینسرو پرداختیم. این کتاب الهام‌بخش بسیاری از افراد در موفقیتشان بوده است. جهت سفارش این کتاب روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن