پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

کتاب تو کله خر هستی شک نکن موفق میشی

کتاب تو کله خر هستی

کتاب تو کله خر هستی شک نکن موفق میشی یکی از کتاب‌های روانشناسی موجود در فروشگاه اینترنتی افکار مثبت است. عنوان جذابی که برای این کتاب در نظر گرفته شده، یکی از عوامل مهم در فروش بالای این کتاب می‌باشد. قالب این کتاب طنز بوده و به صورت ساده روش‌ها و راه‌های رسیدن به موفقیت را به شما نشان خواهد داد.

درباره نویسنده کتاب تو کله خر هستی شک نکن موفق میشی

جین سینسرو متولد نیویورک بوده و در دانشگاه به خواندن زبان انگلیسی پرداخت. وی پس از فارغ‌التحصیلی به دنیای بازار کار وارد شده و تلاش زیادی برای ساختن آینده خود نمود.

جین سینسرو توانست خود را از فقر مطلق به رفاه کامل برساند. او در این کتاب مسیر موفق شدن خود را با مخاطب در میان گذاشته و همچنین غلبه بر ترس و امید داشتن در وضعیت‌های سخت از دیگر مسائل مهمی است که در این کتاب توسط نویسنده بیان شده است.

نویسنده کتاب تو کله خر هستی شک نکن موفق میشی تجربیات خود را از لحاظ مالی و کاری در این کتاب گردآوری کرده است. کتاب‌های این نویسنده جزو پرفروش‌ترین کتاب‌ها بوده و همواره با استقبال زیادی در سراسر جهان روبه‌رو شده است.

درباره کتاب تو کله خر هستی

کتاب تو کله خر هستی به بخش‌هایی از وجود ما اشاره می‌کند که شاید مدت‌هاست از آن بی‌خبر هستیم. راهکارهای ارائه شده در این کتاب می‌تواند به شما در برداشتن موانع ذهنی و رسیدن به اهداف کمک نماید.

استفاده از تمثیل‌های مرتبط با موضوع پول یکی دیگر از ویژگی‌های این کتاب است. مخاطب با خواندن این کتاب از موجودیت پول آگاهی پیدا نموده و دیگر نسبت به دوست داشتن پول حس بدی نخواهد داشت. خود نویسنده کتاب در این مورد می‌گوید:

زمانی که به پول و مسائل جنسی فکر می‌کنم، متوجه ترس مردم نسبت به آن‌ها می‌شوم. زیرا هرگز آموزشی در ارتباط با مسائل جنسی داده نشده و مردم طبق آگاهی خود در این زمینه اقدام می‌نمایند و در این مورد با کسی حرف نمی‌زنند. اما با این وجود پول و مسائل جنسی از لذت‌های غیرقابل انکار زندگی هستند و همینطور سبب خشونت و طلاق می‌باشند. درنتیجه نیاز است تا در ارتباط با این مسائل صحبت شود.

افرادی که به مقوله موفقیت و رشد فردی علاقه دارند می‌توانند با مطالعه این کتاب گام مهمی برای تحول زندگی خود بردارند.

دانلود کتاب تو کله خر هستی

چکیده کتاب تو کله خر هستی

تعداد زیادی از کتاب‌های انگیزشی روی موضوع تغییر نگرش تمرکز دارند. زیرا هر کس که می‌خواهد زندگی خود را تغییر دهد باید از تغییر نگرش خود شروع کند. کتاب تو کله خر هستی شک نکن موفق میشی دارای درس‌ها و توصیه‌های ارزشمندی است که عمل به آنها می‌تواند منجر به تغییر زندگی هر کسی شود.

نویسنده این کتاب بر این باور است که تغییر طرز فکر و شیوه زندگی شما باعث رشد و ارتقاء میزان درآمدتان خواهد شد. زیرا انجام مداوم کارها به صورت منظم به عادات شما تبدیل شده و می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. این عادات زمینه ثروت و یا فقر را برای هر کسی تعیین می‌نماید.

چنانچه قصد تحول زندگی‌تان را دارید باید رفتارهای نادرست خود را تغییر دهید. با خواندن این کتاب با راه‌های تغییر شیوه‌ی زندگی و نگرش آشنا خواهید شد.  

بهترین ترجمه کتاب تو کله خر هستی شک نکن موفق میشی

کتاب تو کله خر هستی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های خانم سینسرو بوده و در ایران به بهترین شکل توسط خانم نفیسه معتکف ترجمه شده است. این کتاب شامل مفاهیم مهمی برای رشد مالی می‌باشد. زیرا نویسنده تلاش کرده تا تجربیات خودش را در این کتاب بیان کند. بنابراین چنانچه به کسب ثروت و رشد مالی در زندگی خود علاقمند هستید می‌توانید به لینک مربوطه مراجعه کرده و نسبت به دانلود این کتاب اقدام نمایید.  

خرید کتاب تو کله خر هستی

فروشگاه اینترنتی افکار مثبت به صورت 24 ساعته جهت خرید کتاب‌های پرفروش و محبوب در خدمت شما مردم با فرهنگ ایران زمین می‌باشد. برای خرید کتاب تو کله خر هستی شک نکن موفق میشی روی لینک مربوطه کلیک نموده و این محصول را با قیمتی مناسب تهیه نمایید.

کتاب تو کله خر هستی از کتاب‌های کاربردی است که می‌تواند در تغییر زندگی شما و اطرافیان‌‌تان موثر واقع شود. بنابراین با خرید کتاب تو کله خر هستی می‌توانید نزدیکان خود را از هدیه‌ای ارزشمند بهره‌مند نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن