پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

زندگینامه خاویر کرمنت

زندگینامه خاویر کرمنت

خاویر کرمنت پزشک و روانشناس آمریکایی است که با منتشر کردن کتاب «بیشعوری» به شهرت زیادی رسید. این نویسنده پس از انتشار کتاب اولش، کتاب‌های دیگری هم نوشت که آن‌ها نیز در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار گرفتند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این نوشته شما را با زندگینامه خاویر کرمنت آشنا کنیم. با دانلود کتاب بیشعوری، می‌توانید این بیماری خطرناک را به موقع در خود تشخیص داده و درمان کنید.

بیوگرافی و زندگینامه خاویر کرمنت

زندگینامه خاویر کرمنت نشان می‌دهد که او پزشک موفقی بوده و خانواده‌ی خوبی هم داشته است. اما در یک روز تمام زندگی خود را از دست می‌دهد و بعد از این موضوع درمی‌یابد که یک فرد بیشعور است. کرمنت دریافت که احترام دیگران به خودش از روی ترس بوده و زمان جواب تمام رفتارهایش رسیده است.

به هر حال او با مسئولیت‌پذیری زیاد زمانی که فهمید یک بیشعور است، درصدد جبران برآمد. در ابتدا وی تلاش کرد تا بیماری خودش را بشناسد و بعد از تحقیقات و پژوهش‌های زیادی موضوع بیشعوری را آغاز نمود.

کرمنت با منتشر کردن مجموعه کتاب‌های بیشعوری تلاش کرد تا به افراد بیشعور دیگر در سراسر دنیا کمک نماید. این نویسنده را با مجموعه کتاب‌های بیشعوری می‌شناسند و وی به همین دلیل در ایران نیز بسیار مشهور شد. در سال 1990 با انتشار کتاب بیشعوری کرمنت به شهرت رسید و کتاب‌های دیگری نیز از همین مجموعه منتشر نمود.

زبان طنز به کار رفته در آثار کرمنت دلیل محبوبیت مجموعه کتاب‌های او می‌باشد و هر فردی با خواندن چند خط از این کتاب‌ها مشتاق می‌شود تا کتاب‌ را تا انتها مطالعه کند.

آثار: زندگینامه خاویر کرمنت

 • کتاب بیشعوری
 • کتاب بیشعورهای ابدی
 • کتاب توطئه بیشعورها
 • کتاب بیشعورهای گردن کلفت
 • کتاب بیشعورهای ضد گلوله
 • کتاب بیشعورها توطئه می‌کنند
 • کتاب بیشعوری بس است دیگر
 • کتاب بیشعوری تا همیشه
 • کتاب توطئه بیشعوری
 • کتاب آیین مقابله با بیشعوری
 • کتاب مجموعه بی‌شعوری
زندگینامه خاویر کرمنت

معرفی کتاب بیشعوری: زندگینامه خاویر کرمنت

این کتاب راهنمای عملی برای شناخت درمان بیشعوری بوده و با مطالعه آن می‌توانید بسیاری از ریشه‌های این بیماری را در خود شناسایی نمایید.

بیشعوری نوعی اعتیاد خطرناک است که می‌تواند از الکل و مواد مخدر هم بدتر باشد. در صورتی که شما هم مانند اکثریت جامعه در دسته‌ انسان‌های خواب و سطح فرکانسی پایین قرار دارید، می‌توانید با مطالعه این کتاب قدم اول را برای بهبود زندگی خود برداشته و از ریشه مشکلات خود را حل کنید.

همه‌ی ما در مواجه با چالش‌های زندگی عادت داریم تا مسئولیت را به گردن دیگران بیندازیم، اما اگر کمی دقیق‌تر به زندگی خود نگاه کنید، متوجه می‌شوید که با نپذیرفتن مسئولیت خود در تمامی جنبه‌های زندگی‌تان خراب‌کاری کرده‌اید و بهتر است هر چه زودتر با قبول اشتباهاتتان اقدام به افزایش سطح آگاهی خود نمایید.

هر چه بیماری بیشعوری در شما دردناک‌تر باشد، مخرب‌تر هم خواهد بود. پس به جای آنکه توجه خود را بر روی مسائل زندگی دیگران بگذارید، هر چه زودتر افسار زندگی خودتان را به دست بگیرید.

بیماری بیشعوری

شاید با خواندن این جملات گمان کنید که جزو افراد بیشعور نیستید، اما باید بگوییم که هر فردی که نسبت به زندگی خود و محیط زیستش بی‌تفاوت است دارای بیماری بیشعوری می‌باشد. افرادی که به حیوانات پیرامون خود اهمیتی نمی‌دهند و حتی به فکرشان هم نمی‌رسد که در هنگام عبور از خیابانی که هر روز طی می‌کنند به درختان کنار خیابان آبی برسانند و آنقدر سرگرم نشخوار افکار خودشان هستند که هیچ توجهی به محیط اطرافشان ندارند، به نوع وخیم بیماری بیشعوری دچار می‌باشند.

با غر زدن به جامعه مشکلی حل نمی‌شود و تنها راه حل این است که هر فردی سطح اگاهی و علم خود را بالا ببرد و هر لحظه در پی خیر رساندن به خود و اطرافیانش باشد.

بنابراین در هنگام مطالعه این کتاب بهتر است در زمان آشنا شدن با ویژگی‌های بیشعوری، به رفتار و اعمال خود نگاهی بیندازید و خود را به جای افراد دیگر زیر ذره‌بین قرار دهید. زیرا شما برای درست کردن و اصلاح دیگران به این دنیا نیامده‌اید و هرگز هم موفق به این کار نخواهید شد.

دانلود صوتی کتاب بیشعوری

در این مقاله به زندگینامه خاویر کرمنت پرداختیم و شما را با کتاب بیشعوری آشنا کردیم. برای دانلود صوتی کتاب بیشعوری می‌توانید به فروشگاه افکار مثبت مراجع کرده و از توصیه‌های آن بهره‌مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن