روش های ثروت زدایی

خواسته

ایا تا به حال خواسته ای داشته اید که به ان نرسیدید؟

ایا خواسته بزرگی دارید؟

اگر خواسته های بزرگی الان دارید یا در اینده دارید با دقت این مطالب رو بخوانید.

خواسته در زندگی یکی از عوامل دیگر برای موفقیت است.

اما چه جوری خواسته خیلی مهم است که ایا شما همین جوری اون خواسته رو میخوای. یا واقعا از درونت از تمام سلولهای بدنت اونو میخوای.

من در اینجا می خوام داستانی رو برای شما تعریف کنم. که تمام خواسته های خود تو هر چقدر هم که اگر بزرگ باشه. بتونی به روش سریع تر به اهداف و رویاهات برسی.

خواسته بهلول

خواسته بهلول از جبرئیل

 روزی روزگاری در یکی از روستاهای  یک شهر دور در مدینه  شخصی با ایمان و خدا پرست زندگی می‌کرد. به نام بهلول

  این شخص به خاطر فساد این روستا و اتفاقات بدی که در آن روستا می افتاد. هر شب تا صبح دعا می کرد تا امام زمان ظهور کند.

 این فرد اینقدر که از درون خالص بود و خیلی مهربان و خدا پرست بود. بعد از چند مدت جبرئیل به خواب او آمد او شگفت زده شده بود. از او سوال کرد که چرا می خواهی که امام زمان ظهور کند.

 آیا واقعاً می خواهی که امام زمان ظهور کند؟

 آیا مردم روستای توهم این خواسته را از درون خودشان مثل تو دارند؟

 آیا واقعاً به مردمت ایمان داری؟

  بهلول به خاطر اینکه هر روز سر نماز های خود دعا می کرد و مردم آن روستا  پشت سر او این دعا را تکرار می‌کردند. فکر می‌کرد که مردم هم خواسته درونی آنها همین است.

 حالا برمیگردیم سر داستان تا ببینیم آیا مردم آن روستا هم مثل بهلول خالصانه به امام زمان و ظهور از باور و ایمان کامل داشتند یا خیر

ازمایش خواسته ها

 جبرئیل به او گفت: که ما قبل از اینکه هر چیزی را به یک بنده یا افرادی که بخواهیم بدهیم. باید آن شخض را زیر آزمایش قرار دهیم و از او تست بگیریم. که آیا واقعاً آن چیز را می خواهد و لیاقت آن را دارد یا خیر.

 زمانی که این اتفاق افتاد و او در آزمایش خداوند موفق شود و هر چیزی که انسان بخواهد به او داده خواهد شد. زیرا روح خدا در انسان است و تمام دنیا زمین و زمانش مال انسان خواهد شد. اگر بتوانند از آزمایش‌ها سربلند و با  قدرت بیرون بیاید و این همان قدرت خداوند است.

 بهلول قبول کرد و جبرئیل به او گفت: که در چه زمانی و چه وقتی مردم را دعوت به این کار کند .تا امام زمان ظهور کند و آنها امام زمان را ببیند.

 بهلول بعد از چند روز به مردم روستا گفت: که من با دعاهایی که کرده‌ ام  خواب دیدم که امام زمان ظهور خواهد کرد و او مردم روستای خود را دعوت کرد که در آن زمان خاص در جلوی مسجد روستا قرار بگیرد.

 مردم به خاطر این که به بهلول ایمان داشتند. حرف او را قبول کردند اما شایعه‌ پراکنی هایی وجود داشت که بعضی افراد  این حرف را قبول ندارند .و این اتفاق نخواهد افتاد.

 زمانش فرا رسید جبرئیل به بهلول گفت: قبل از اینکه مردم در آن  زمان از شب در آنجا قرار بگیرند چه کار باید بکند.

 گفت که زمانی که مردم خواستند به آنجا بیایند ای بهلول ،باید تا قبل از آنها سه گوسفند به بالای مسجد ببری  و آن وقت بهلول قبول کرد .تا این کار را انجام دهد.

  زمانی که مردم در جلوی مسجد قرار گرفتند. مسجد جوری درست شده بود که آب باران از ناودانی آنجا به پایین می آمد جلو چشم افراد بود.

وحشت مردم در خواسته ها

 زمانی که بهلول در بالای مسجد قرار گرفته بود به آنها گفت صبر کنید امام زمان ظهور خواهد کرد تا چند دقیقه دیگر

 زمانی که این کلمات را به مردم گفت دوباره جبرئیل  به او وحی کرد که ای بهلول اولین گوسفند را قربانی کن. بهلول به جبرئیل گفت که من این روش را یاد ندارم .گفت که خداوند این قدرت را در تو نهادینه می کند.

 گوسفندها به اذن خداوند هیچ حرفی نمی زدند و سکوت تمام روستا را فرا گرفته بود. فقط این مردم روستا بودند که با هم بحث و جدل داشتند که بهلول در بالای مسجد چه کار می کند.

 زمانی که بهلول اولین گوسفند را قربانی کرد خون از ناودانی مسجد   بیرون زد .تمام مردم روستا حیرت زده و وحشت زده شده بودند و  سر و صدای شان بلند شد. بهلول چه کار می کنی تو امام زمان را می خواهی بیاوری یا میخواهی قتل عام انجام دهی .بهلول دوباره به آنها گفت صبر داشته باشید امام زمان ظهور خواهد کرد.

 اما مردم وحشت زده از این کار شده بودند

 دوباره وحی آمد که گوسفند دوم را قربانی کن و بهلول این عمل را انجام داد .و مردم پا به فرار گذاشتند فقط اندکی از افراد که به بهلول ایمان کامل داشتند آنجا ایستادند.

 دوباره بهلول وحی شد که سومین گوسفند را هم قربانی کند .افرادی که به بهلول ایمان کامل داشتند با دیدن خون آنها هم پا به فرار گذاشتند.

از طرف پروردگار به بهلول دوباره  پیامی فرستاده شد که ای بهلول اگر تمام مردم روستای تو از درون و از تک تک سلول های بدن شان به صورت خالصانه مثل تو آرزوی ظهور امام زمان را داشتند. من این عمل را اجابت می‌کردم و امام زمان ظهور می کرد.

نتیجه این داستان

1.اول اینکه هیچ وقت قضاوت نکنیم .در اینجا دیدیم که مردم روستا با اینکه آن طرف قضیه را اصلاً ندیده اند بدون اینکه اصلاً حرفی بزنند پا به فرار گذاشتند .توجه داشته باشید که شما فقط یک طرف قضیه را همیشه می‌بینید و این اتفاق می‌افتد .که ما قضاوت میکنیم نسبت به هر شخصی یا هر کاری.

2. خواستن شما برای رسیدن به اهدافتان خیلی مهم است. اگر واقعاً از درون و از تمام تک تک سلولهای تان آن خواسته بزرگ یا کوچک را بخواهید.مطمئن باشید پروردگار به شما می دهد. ولی اول پروردگار شما را مورد آزمایش قرار می‌دهد تا ببیند آیا توان و قدرت و لیاقت داشتن آن آرزو و هدف را دارید یا خیر.

 همیشه در اول مسیر شاید شما کامل از تمام تک تک سلول های بدن تان آن خواسته را نخواهید. یا کم بخواهید اما می توانید با کار کردن روی خود و سرمایه گذاری روی خود این قدرت را در خود به وجود آورید که بیشتر خواسته های خود را اینگونه بخواهید.

 داستانی که برایتان تعریف کردم یک واقعیت از گذشته ها می باشد داستان زندگی ما هاست .

خواسته شما

از این رو توجه داشته باشید که تمام کسانی که در اطراف شما هستند و دوستان شما هستند. از آن خواسته شما هیچ اطلاعی ندارد و نمی دانند که شما چقدر آن آرزو و هدف را از درونتان می خواهید که به آن برسید .پس نباید از آنها ناراحت شوید اگر شما را مسخره کردند یا مورد حمایت قرار ندادند.

شما الان مانند بهلول هستید .برای رسیدن به خواسته تان و تمام اطرافیان شما مانند مردم روستا هستند که حرفهای شما و آرزوهای شما را شاید باور نکنند و یا شاید مورد حمایت قرار ندهند.

 هر کسی در زندگی خواسته های مورد نظر خودش را دارد و هیچ وقت به دنبال خواسته های دیگران نیست .هرکس به اندازه محدودیت ها یا بزرگی ذهنش به آرزوها و اهدافش می رسد.

این مورد رو هم بهتون بگم این داستان بر اساس واقعیت بود. زیرا زمانی که امام زمان ظهور  میکنه نه به خاطر این میگن که اگر اومد و برادر شما یا پدر و مادر شما رو کشت باید بدونید که این شخص مشکلی داشته که امام زمان  آن شخص را از بین برده تا ضرری به دیگران نرسونه .نه به خاطر همین دلیل که میگن یاران امام زمان در زمان ظهورش تقریباً به ۳۰۰ نفر می رسند. و این ۳۰۰ نفر جان به کف هستند یعنی اگر امام زمان بگه همون جا بمیرید سریع خودشون  رو میکشند

 خوب پس برای رسیدن به خواسته های خودمون باید کاملا دقت داشته باشیم که خواسته ها رو چه جوری بخواهیم .و با چه قدرتی بخواهیم شما میتونید واسه خواسته های کوچیکتون از قدرت های معمولی درونتون استفاده کنید.

ولی برای رسیدن به خواسته های بزرگ باید واقعاً از درون بزرگ  فکر کنید و تمام سلول های بدن تون  را برای رسیدن به این هدف و موفقیت آماده کنید

چند تکنیک موثر

1. هر روز باید رویا و هدفتون رو او شب قبل از خواب و صبح بعد از بیداری حتماً روی کاغذ بنویسید با خطی زیبا و اگر تونستید همراه با تصویر سازی ذهنی باشه.

2. ذهنتون رو آزاد کنید تا راحت تر بتونید  رویا پردازی کنید و تصویرسازی ذهنی داشته باشید خودتون رو در آنجا تصور کنید از اون هدفی که میخوای بهش برسید.

3. هر روز باید یک قدم کوچک در مسیر هدفتون بردارید شاید این قدم کوچک فقط خوندن یک صفحه کتاب باشه یا دیدن یک کلیپ انگیزشی باشه یا خوردن یک نوشابه رژیمی باشه یا خواندن یک مطلب از اینترنت باشه تا بتونه شما رو یک قدم به سمت هدف تون پیش ببره.

4. در اول مسیر  چه شما و چه تمام افراد موفق جهان قدرت بی نهایت برای انجام کار هاشون ندارن بلکه با برداشتن قدمهای کوچک آینده و تغییرات بزرگ رو رقم می‌زنند.

چشمه درون ما با خواسته ها

 فقط کافیه که اگر چندین میلیون دلار هم پول به ما بدهد یا ثروتمندترین فرد در زمان خودمون باشیم. باز هم این کار رو انجام بدیم دوباره میگم که پول به ما بدن یا ندادن این خواسته را بخواهیم و این کار را انجام بدیم. به همین راحتی می تونید بفهمید که آیا شما واقعاً این خواسته را می خواهید یا نه.

 یه دلیل وجود داره اینکه شما پول رو هم می خواهید .همه پول رو میخوان زیرا پول مانند اکسیژنه و اگه نباشه شما و دیگران خفه میشید. پس پول باید هدف دوم ما توی اون خواسته بزرگ ما باشه. این فقط برای افرادی وجود داره که خواسته های بزرگ و جهانی دارن.

 افراد معمولی هم میتونن از این روشها استفاده کنند.

 هدف ما تلاش برای شکوفایی استعدادهای درونی شماست.

پس تمام تلاش خود رو انجام میدیم تا بهترین ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

 اگر این مطالب فقط برای یک نفر در جهان موثر واقع بشه برای ما کافیه.

 منتظر مقاله های جدید ما نباشید و خیلی سریع تر به سایت خودتون سر بزنید.

www.afkarmosbat.org

با تشکر افکار مثبت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *