پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

درباره کتاب خودت باش دختر: بررسی کتاب

خودت باش دختر

اگر می خواهید بیشتر درباره کتاب خودت باش دختر بدانید، پس با ما در ادامه همراه شوید. کتاب دختر، صورتت را بشور، درباره بسیاری از دروغ های دردناک و حقیقتی مهم است. کدام حقیقت؟ فقط شما و فقط خودتان مسئول فردی هستید که می شوید و همچنین برای میزان شادی و رضایتی که از زندگی دارید. برای دانلود کتاب خودت باش دختر به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

این مفهوم اصلی کتاب ریچل هالیس است، اما اشتباه نکنید

ریچل صدها داستان خنده دار، عجیب، شرم آور، غم انگیز یا مضحک را برای شما تعریف می کند که همه آن ها به یک حقیقت منتهی می شوند: زندگی شما به خودتان بستگی دارد. اما این حقیقت تا زمانی که دروغ هایی را که منجر به این حقیقت می شود ندانید، قابل باور نخواهد بود. مهم است که درک کنید و باور کنید که شما شادی ها را انتخاب می کنید و کنترل زندگی خود را به دست می گیرید. این یکی از آن چیزهایی است که باید با دو دست بگیریم و روی تابلوی اعلانات بگذاریم تا همیشه آن را به خاطر بسپاریم … اما این تنها چیزی نیست که باید به آن اعتقاد داشته باشید. علاوه بر این، باید تمام دروغ هایی که در طول زندگی خود به خود گفته اید شناسایی و دفع کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره کتاب خودت باش دختر، می توانید به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

چرا؟

زیرا بدون اینکه بدانید اکنون در کجا ایستاده اید، نمی توانید به یک مکان جدید بروید و تبدیل به یک فرد جدید شوید. وقتی از مطالعه اینکه چه کسی شده‌اید آگاه می‌شوید، این دانش در باور اینکه واقعاً چه کسی هستید بسیار ارزشمند است. تا به حال به این فکر کرده اید که آنقدر که باید خوب نیستید؟ اینکه به اندازه کافی لاغر نیستید؟ اینکه مادر بدی هستید؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که مستحق بدرفتاری هستید؟ اینکه هیچ ارزشی ندارید و هیچوقت به جایی نمی رسید؟ اگر می خواهید بیشتر درباره کتاب خودت باش دختر بدانید، با ما تا انتهای مقاله بمانید.

خودت باش دختر

همه این ها دروغ است.

دروغ هایی که از سوی جامعه، رسانه ها، خانواده های ما و یا صادقانه بگویم، توسط خود شیطان گفته و تداوم یافته است. این دروغ ها برای اعتماد به نفس و توانایی های ما خطرناک و مخرب هستند. بزرگترین گناه این دروغ ها این است که اصلاً آن ها را نمی شنویم. ما به ندرت دروغ هایی را که در مورد خود می سازیم می شنویم زیرا سال ها با صدای بلند در گوش ما زمزمه می شود، بنابراین شنیدن آن ها به امری عادی تبدیل شده است.

درباره کتاب خودت باش دختر بیشتر بدانیم!

حرفه های نفرت انگیزی که هر روز بر سرمان می آید اما متوجه آن ها نمی شویم. در کتاب خودت باش دختر، متوجه می‌شویم که تشخیص دروغ‌هایی که درباره خودمان باور داریم، کلید تبدیل شدن به نسخه بهتری از خودمان است. اگر همیشه بتوانیم مرکز مشکلات زندگی خود را با علم به اینکه کنترل آن ها را در دست داریم پیدا کنیم، می توانیم مسیر خود را به درستی تغییر دهیم. حقیقت این است که شما قوی، جنگنده و شجاع هستید … این حقیقت بزرگ را درک کنید: شما کنترل زندگی خود را در دست دارید. شما فقط یک بار و تنها یک بار فرصت زندگی دارید و این زندگی در حال از دست رفتن است. خودتان را دست کم نگیرید و این اجازه را به دیگران ندهید. به کمتر از حقیقت راضی نباشید.

کتاب به شما چه چیزهایی را آموزش می دهد؟

نویسنده در مورد همه چیز صحبت می کند: مشکلات ازدواج، افسردگی پس از زایمان، و احساساتی مانند حسادت، ترس، عصبانیت، احساس زشتی، بی ارزشی و دوست داشتنی نبودن. ریچل هالیس در این کتاب رازهای موفقیت خود را به عنوان یک زن، یک مادر شاغل، یک کارآفرین، یک ورزشکار و یک نویسنده بیان می کند. راز موفقیت او در پذیرش حقایقی بود که همه ما درباره آن ها به خودمان دروغ می گوییم.

کلام آخر

اگر از دست اعتقادات گذشته خسته شده اید و می دانید که پیروی کردن از آن ها جز اشتباه و بدبختی چیز دیگری ندارد، پس این اثر می تواند به شما کمک زیادی کند. اگر هنوز هم درباره کتاب خودت باش دختر اطلاعات زیادی ندارید، می توانید سایر مقالات این کتاب را مطالعه و با آن آشنایی بیشتری پیدا کنید. جهت دانلود کتاب خودت باش دختر به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن