پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب خودت باش دختر

خرید کتاب خودت باش دختر

در این مقاله قصد داریم به یکی از بهترین کتاب هایی که در زمینه روانشناسی است بپردازیم. کتاب خودت باش دختر یکی از آثار ارزشمند ریچل هالیس می باشد که در مدت کوتاهی توانست محبوبیت زیادی بین افراد داشته باشد. با ما همراه شوید تا با این اثر بیشتر آشنایی پیدا کنید. برای دانلود کتاب خودت باش دختر به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

نویسنده کتاب خودت باش دختر

ریچل هالیس از طریق بیان صادقانه داستان خود (بخش های واقعاً سخت، آسیب زا و بخش های خوب) توصیه های عملی در کتاب می کند تا از باور کردن دروغ های مربوط به کسی که هستید دست بردارید و بتوانید به کسی تبدیل شوید که قرار بود” باشید”.

او می‌نویسد: «آیا می‌توانیم از سخت‌گیری نسبت به خودمان دست برداریم و در عوض روی کار درستی که انجام می‌دهیم، تمرکز کنیم؟ نتایج آن در افراد کوچک و شگفت‌انگیزی که بزرگ می‌کنیم(کودکمان) آیا آشکار است؟» و این حقیقت که: “آیا می توانیم قبول کنیم که نقص داشتن مشکلی ندارد؟” بله ما حتما می توانیم. هر مادری را که می شناسم به خودش و مادرش سخت گرفته و می گیرد. تشویق به نکوبیدن خودمان طراوت بخش و مورد نیاز می باشد.

خودت باش دختر

تفکرات رچیل هالیس

در حالی که هالیس ادعا می کند مسیحیت به عنوان ایمان خود است، این کتاب یک کتاب خودیاری مسیحی نیست. هیچ مرجع کتاب مقدس یا یادداشت مطالعه دینی را نخواهید یافت. چیزی که خواهید یافت این است که یک زن، زنان دیگر تشویق می‌کند تا از زیر پا گذاشتن وعده‌های خودمان دست بکشیم و انگیزه ای اصلی را برای از بین بردن تفکرات اشتباه قدیمی که مادران و مادربزرگ هایمان داشتند تلاش کنیم.

اگر برای رسیدن به اهداف تلاش می کردید و ناموفق بودید یا نیاز به یک ضربه کوچک دارید؛ این کتاب مخصوص شما است. کتاب خودت باش دختر ارتباط ‌پذیر و جذاب می باشد و زنانی را تشویق می‌کند که خود را ناکافی می‌دانند، ناامید هستند و این دروغ را باور دارند که برای انجام هر کاری دیگر دیر شده است.

درباره کتاب

هر فصل دروغی را که به خودمان می‌گوییم بزرگ و برجسته می‌کند و هالیس هر فصل را با فهرست کردن چند چیز که به او کمک کرد تا آن دروغ خاص را باور نکند، به اتمام می‌ رساند. این کار عملی به انتقال کلمات او از تئوری به عمل کمک می نماید.

هر فصل از این کتاب با دروغ خاصی شروع می شود که زمانی هالیس معتقد بود رفتارهایش باعث می شود او احساس غرق شدن، بی لیاقتی یا آمادگی برای تسلیم شدن کند. وی به عنوان یک مادر شاغل و زنی که با ناامنی‌های مربوط به بدن و روابط خود دست و پنجه نرم کرده است، با بصیرت و مهربانی یک دوست صمیمی صحبت می‌کند و به زنان کمک می‌کند تا ذهنیت‌های محدودکننده‌ای را که اعتماد به نفس آن ها را از بین می‌برد، از بین ببرند.

موضوعات کتاب خودت باش دختر

از وسواس موقت او برای ازدواج با مت دیمون گرفته تا رویاهایی که شامل ایگواناهای هیپنوتیزم کننده است تا درخواست پسرش مبنی بر خرید گردن بند برای “مثل سایر مادران”، هالیس هیچ چیز را دریغ نمی کند. هالیس با ایمان و سرسختی سرسخت، زنان دیگر را تشویق می‌کند تا با شور و هیجان زندگی کنند و اهداف خفته خود را بیدار نمایند.

گفته های نویسنده، رچیل هالیس

او گفت: از زمانی که من وبلاگ نویس بودم، شعار ما یکسان بود: “ابزارهایی را به مردم بدهید تا زندگی خود را تغییر دهند.” طنز این بود که در گذشته، منظور من از آن این بود که «به آن ها یاد بدهید چگونه لازانیا درست کنند.» زیرا برای من این تغییر زندگی بود! اگر می‌توانستم بچه‌هایم را وادار کنم که غذایی بخورند که از جعبه بیرون نیامده باشد، به خودم افتخار می‌کردم. اکنون، به نظر می رسد پیشرفت شخصی است، زیرا این چیزی است که من واقعاً به آن علاقه دارم.”

کلام آخر

کتاب خودت باش دختر یکی از برترین آثار در زمینه روانشناسی است که به تمامی مادران و خانم ها کمک می‌کند تا از تفکرات قدیمی و اشتباهی که با آن بزرگ شده اند دست بردارند و همانطوری که هستند و باید باشند خودشان را دوست بدارند. به طور کلی این کتاب برای افزایش اعتماد به نفس خانم ها بوده و دانلود کتاب خودت باش دختر از طریق سایت افکار مثبت امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن