پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

کتاب مفید برای اعتماد به نفس

کتاب مفید برای اعتماد به نفس

خواندن بهترین کتاب‌ها در مورد عزت‌نفس دیدگاه‌ها و راهکارهای عملی جدیدی برای ایجاد اعتماد به نفس ناگسستنی فراهم می‌کند. اگرچه کتاب ها هرگز جایگزین عمل نمی شوند، اما درک اصول و تاکتیک های بهبود اعتماد به نفس، اثربخشی را افزایش می دهد. کتاب‌هایی که توانسته‌اند مراحل انتخاب را طی کنند، چشم‌انداز منحصربه‌فردی را ارائه می‌کنند. به همین دلیل در ادامه به معرفی چند کتاب مفید برای اعتماد به نفس می‌پردازیم.

کتاب مفید برای اعتماد به نفس

شش ستون عزت نفس اثر ناتانیل براندن

شش ستون عزت نفس راهنمای جامعی است که به شش عنصر ضروری برای ایجاد و حفظ عزت نفس می‌پردازد. شما بینش ها و تمرین هایی را برای افزایش ارزش خود، افزایش اعتماد به نفس و ایجاد یک زندگی رضایت بخش به دست خواهید آورد. این کتاب برای کسی مناسب است که به دنبال بهبود و تقویت ارزش خود است. دکتر ناتانیل براندن نویسنده کتاب نیز روانشناسی بود که کار خود را وقف درک و ترویج اهمیت عزت نفس در رشد شخصی کرد.

شکاف اعتماد از راس هریس یک کتاب مفید برای اعتماد به نفس

شکاف اعتماد، تکنیک‌های مبتنی بر شواهد را از درمان پذیرش و تعهد (ACT) ارائه می‌کند تا به شما کمک کند بر شک و ترس خود غلبه کنید.ACT  شما را قادر می سازد تا با پذیرش مشکلات و چالش ها و ایجاد تعهد برای عمل مطابق با ارزش های خود، زندگی رضایت بخشی داشته باشید. این کتاب کسی است که به دنبال اعتماد به نفس بیشتری است. شما راهبردهای عملی و اثبات شده ای را برای غلبه بر شک و تردید به خود، ایجاد خودباوری و غلبه بر ترس های خود یاد خواهید گرفت. راس هریس و استیون هیز روانشناس و متخصص در ACT هستند و حرفه خود را وقف بهبود رفاه روانی افراد و کمک به آنها برای غلبه بر چالش های روانی کردند.

کد اعتماد نوشته کتی کی و کلر شیپمن

کد اعتماد روانشناسی و علم پشت اعتماد به نفس را بررسی می‌کند. این کتاب راهبردها و بینش‌های عملی را برای کمک به زنان در ایجاد اعتماد به نفس و برتری در جنبه‌های مختلف زندگی، از جمله کار و روابط، ارائه می‌کند و برای زنانی که می خواهند پویایی اعتماد به نفس در زمینه های مختلف زندگی را درک کنند، توسعه دهند و کشف کنند بسیار مفید است.

کتی کی و کلر شیپمن روزنامه نگاران ماهری هستند که به طور گسترده در مورد مسائل زنان تحقیق کردند و در این کتاب تجربه و تخصص خود را برای توانمندسازی زنان ترکیب کردند و یک کتاب مفید برای اعتماد به نفس خلق کردند.

کتاب کار اعتماد به نفس نوشته باربارا مارکوی یک کتاب مفید برای اعتماد به نفس

کتاب کار اعتماد به نفس یک رویکرد گام به گام موثر برای کمک به ایجاد اعتماد به نفس ارائه می دهد. با مطالعه این کتاب تمرین‌ها و تکنیک‌های عملی برای شناسایی و به چالش کشیدن شک به خود، ایجاد شفقت به خود و پرورش حس قوی عزت نفس به دست خواهید آورد. اگر سبک یادگیری فعال را ترجیح می دهید و به دنبال یک راهنمای ساختاریافته برای بهبود عزت نفس خود هستید، کتاب کار اعتماد به نفس عالی است. باربارا مارکوی، یک روانشناس با سال ها تجربه در عمل بالینی، به ویژه در مورد اعتماد به نفس است.

کتاب مفید برای اعتماد به نفس

سکوت اثر سوزان کین یک کتاب مفید برای اعتماد به نفس

قدرت سکوت، ارزش درونگرایی را در جامعه ای که طرفدار صفات برون گرا است بررسی می‌کند. این کتاب حاوی تحقیقات و مصاحبه هایی است که نقاط قوت و مشارکت درونگراها را روشن می کند. همچنین بینش‌هایی برای درک عمیق‌تر خود و استراتژی‌هایی برای پیشرفت در دنیای برون‌گرا به دست خواهید آورد. است شما به عنوان یک درونگرا مانند من با اعتماد به نفس دست و پنجه نرم کنید. و تنها زمانی که نقاط قوت خود را بپذیرید و از آنها قدردانی کنید، زندگی شما تغییر خواهد کرد.  سوزان کین نویسنده، سخنران و مدافع درونگراها است. کار او جرقه گفتگوهای جهانی درباره درونگرایی و ارزش آن در جنبه های مختلف زندگی از جمله کار و روابط شد.

سخن پایانی

اینها بهترین کتاب‌ها در مورد عزت نفس و اعتماد به نفس امروزی می‌باشند که بینش ها و تمرین های اساسی را ارائه می دهند. خواندن این کتاب ها به درک عمیق تر از خود، دیدگاه وسیع تر، ذهنیت سالم تر و ابزارهای عملی برای عمل منجر خواهد شد. دانش نقطه شروع بسیار خوبی است اما شما فقط از طریق عمل اعتماد به نفس ناگسستنی ایجاد می کنید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که به توصیه های این کتاب ها عمل می کنید. از کم شروع کنید و با افزایش اعتماد به نفس، چالش ها و ترس های بزرگ تری را بپذیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن