پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

خرید کتاب خودت را به فنا نده

پی دی اف کتاب خودت را به فنا نده

کتاب خودت را به فنا نده کتابی است که یک طرح کلی ساده از چگونگی دستیابی به موفقیت در زندگی را ارائه می‌دهد. گری جان بیشاپ بر اهمیت اقدام کردن به جای صرف زمان برای تغییر افکار یا احساسات تاکید می‌کند. با خرید کتاب خودت را به فنا نده یاد می‌گیرید که افکار و احساسات خود را بپذیرید، اما در هنگام اقدام به آن‌ها توجه نکنید.

با خرید کتاب خودت را به فنا نده قدم اول را بردارید

بیشاپ توضیح می‌دهد که مردم به دلیل عدم تمایل به برداشتن اولین قدم، تغییر زندگی را سخت می‌دانند. اگر بخواهید اولین قدم را بردارید، چند چیز می‌تواند شما را از رسیدن به اهدافتان باز دارد. بنابراین، شما باید تلاش کنید و تغییرات اولیه مورد نیاز برای رسیدن به هدف خود را اعمال نمایید. یکی از رایج‌ترین عواملی که افراد را از برداشتن اولین قدم باز می‌دارد، تصور عدم مهارت است. هر بار که به خود می‌گویید مهارت‌های لازم را ندارید، خود را متقاعد می‌کنید که هدفتان امکان‌پذیر نیست. حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که تلاش کنید.

با دانلود کتاب خودت را به فنا نده می‌خوانید که تمایل به شما این امکان را می‌دهد که رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. در مقابل، اگر تمایل ندارید، نباید خودتان را سرزنش کنید. فرض کنید در حال حاضر تمایلی به دنبال کردن اهداف خود ندارید، در عین حال مایل به بخشش خود هستید. در آن صورت، این درها را برای امکان تغییر در آینده باز نگه می‌دارد.

خرید کتاب خودت را به فنا نده

امتناع از باخت، با خرید کتاب خودت را به فنا نده و خواندن این کتاب ارزشمند

امتناع از باخت همیشه به شما اجازه می‌دهد که برنده شوید. فقط با انتخاب “عمل کردن”، برنده خواهید بود.

بیشاپ توضیح می‌دهد که ناخودآگاه ما برای پیروزی‌های روزانه بسیار مهم است. به طور خاص، ناخودآگاه ما مسئول ۹۵ درصد از کارهایی است که روزانه انجام می‌دهیم. بنابراین، شما باید یاد بگیرید که بفهمید چگونه می‌توانید از طبیعت عادی ناخودآگاه خود جدا شوید و شروع به اقدام کنید. با انجام این کار، شما قادر خواهید بود بر هر کار جدیدی غلبه کنید.

با خرید کتاب خودت را به فنا نده می‌خواهید که چگونه می‌توانید مشکلات را به چیزی تغییر دهید که بتوانید با آن مقابله کنید. اول، شما باید یک برنامه برای اینکه چگونه می‌خواهید وضعیت را تغییر دهید ایجاد کنید. این برنامه شامل تعیین دقیق آنچه میخواهید تغییر دهید، نحوه ایجاد تغییرات و نتیجه است.

شرایط شما بدترین شرایط دنیا نیست

بیشاپ به خوانندگان یاد می‌دهد که در زندگی واقعی، هیچ چیز کامل نیست. اگر فکر کنید که دنیای شما می‌تواند عالی باشد، این فقط روزهای سخت شما را سخت‌تر می‌کند. وقتی همه چیز سخت می‌شود، دلسوزی نسبت به خودتان، فقط باعث می‌شود چیزهای منفی به سایر بخش‌های زندگیتان راه یابند. بیشاپ از این به عنوان یک واکنش زنجیره‌ای منفی یاد می‌کند. بنابراین، به جای اینکه اجازه دهید این طرز فکر منفی و ناامیدی به زندگی شما نفوذ کند، می‌توانید با خرید کتاب خودت را به فنا نده به توصیه بیشاپ گوش دهید. بیشاپ یک رویکرد دو مرحله‌ای برای تغییر درک شما از هر موقعیتی و دور نگه داشتن منفی‌گرایی ارائه می‌دهد.

  • نگاهی خوش‌بینانه داشته باشید. شما باید شروع کنید که سقوط را تنها به عنوان فرصت‌هایی برای رشد بدانید.
  • دیدگاه خود را کاملاً تغییر دهید. به جای اینکه فقط نسبت به جنبه‌های خاصی از زندگی خود خوش‌بین باشید، باید ذهنیت خود را نسبت به مثبت دیدن تجربیات مشکل‌ساز و نشاط آور تغییر دهید.

هر فردی روی زمین با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند. این یک واقعیت است که شخص دیگری در این سیاره وجود دارد که مشکلاتش از شما بزرگ‌تر هستند. بیشاپ خوانندگان را تشویق می‌کند تا به مشکلاتی که در گذشته با آن برخورد کرده‌اند فکر کنند. به احتمال زیاد این مشکلات اکنون نسبتاً بی‌اهمیت به نظر می‌رسند. در حال حاضر، این مشکلات کمتر از گذشته تأثیرگذار می‌باشند. این مفهوم برای تمام مشکلاتی که در آینده با آن‌ها مواجه خواهید شد یکسان است.

سخن پایانی

کتاب خودت را به فنا نده بیشتر بر روی رویکرد و سفر فرد تمرکز می‌کند تا اقدامات و اهداف خاص. این باعث می‌شود که احساسات و افکار نتوانند مانع از موفقیت ما شوند. این تمرکز همچنین عمل سمی سرزنش دیگران و شرایط خارجی به خاطر شکست‌های خود را متوقف می‌کند، تا حدی به این دلیل که مسیر خود سفر بسیار مهم می‌شود.

برای بهره بردن از توصیه‌های ارزشمند کتاب خودت را به فنا نده و خرید آن، به لینک مربوطه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن