پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بهترین ترجمه

بیندیشید و ثروتمند شوید بهترین ترجمه

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بهترین ترجمه اثری از ناپلئون هیل، راهنمای ضروری جهت پیوستن به صف موفق‌ترین افراد جهان است. قبل از شروع مطالعه و دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید مهم است بدانید که این کتاب برای سرگرمی نوشته نشده و با مطالعه آن از مطالب ارزشمندی بهره خواهید برد.

درباره کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بهترین ترجمه

به جرات می‌توان گفت از میان تمام کتاب‌های حوزه موفقیت و انگیزشی، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک جایگاه ویژه‌ای دارد.‌

این کتاب حاصل مصاحبه و گفت و گو با افراد موفق می‌باشد، افرادی که راه را طی کرده و به موفقیت رسیده‌اند، یعنی شما با یک کتابی رو به رو هستید که حقیقت‌ها را بیان کرده است.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک شاهکار است که هر دفعه آن را مطالعه می‌کنید، با موضوعات جدیدی مواجه می‌شوید.

در حقیقت با هر ذهنیتی که این کتاب را بخوانید، دقیقا همان نتیجه را که می‌خواهید، به شما می‌دهد.

معرفی ناپلئون هیل

ناپلئون هیل در 26 اکتبر 1883 در ویرجینیای آمریکا متولد شد. او از جمله پیشکسوتان سبک مدرن ادبیات موفقیت فردی در دنیا به شمار می‌آید.

ناپلئون هیل در سن سیزده سالگی به عنوان خبرنگار در روزنامه ویرجینیا مشغول به کار شد و اسم مستعار گزارشگر کوهستان را برای خود انتخاب نمود.

با توجه به استعداد بی‌نظیری که ناپلئون در نویسندگی داشت، توسط سردبیر روزنامه برای سرپرستی مصاحبه با افراد مهم و مشهور برگزیده شد.

ناپلئون با افرادی نظیر گراهام بل، توماس ادیسون و همچنین ویلیام جنینگ برایان مصاحبه کرد و با زیرکی که داشت، راز موفقیت این شخصیت‌های بزرگ را به دست آورد و آن‌ها را مکتوب می‌‌نمود.

او بر حسب یاداشت‌هایی که از این مصاحبه‌ها داشت، توانست کتابی به اسم قوانین موفقیت در سال 1928 به چاپ برساند که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت.

ناپلئون هیل برای مدت یک سال سردبیر مجله قوانین طلایی هیل بود و کتابی در حیطه راه‌یابی به موفقیت در سال 1930 نوشت و طی این مدت موفقیت زیادی کسب کرد.

بخشی از کتاب

اکنون شرحی از یک حقیقت قابل توجه به ذهن می‌رسد و آن این که افکاری که با هر یک از احساسات و عواطف ادغام می‌شود، نیروی مغناطیسی می‌سازند که افکار مشابه یا مرتبط با دیگری را از ارتعاشات فضا جذب می‌نمایند.

از این رو ممکن است یک فکر مغناطیسی شده با احساس، با بذری مقایسه گردد که زمانی در خاک حاصلخیز کاشته شده، جوانه زده و رشد می‌کند، این گونه یک بذر کوچک اصلی به میلیون‌ها بذر بی‌شمار از همان نوع تبدیل می‌شود.

همیشه ذهن انسان از منبع بزرگ فضا ارتعاشاتی را جذب می‌کند که با ارتعاش حاکم بر ذهن هماهنگ هستند. هر فکر، ایده، طرح یا هدفی که شخص در ذهنش نگه می‌دارد، گروهی از وابسته‌هایش را از ارتعاشات فضا جذب نموده، سپس این وابسته‌ها را به قدرت خودش اضافه کرده و بزرگ می‌شود تا حاکمی انگیزه‌بخش گردد و بر ذهن فردی که در آن جای گرفته، سلطه یابد.

بیندیشید و ثروتمند شوید بهترین ترجمه

با مطاله این کتاب چه چیزهایی یاد می‌‌گیریم؟

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثری الهام‌بخش است که درس‌های زیادی در آن وجود دارد و با یادگیری این درس‌ها می‌توان تغییرات شگرفی در زندگی به وجود آورد و به خواسته‌های زیادی رسید. کافی‌ست بدانیم که همه چیز از فکر ما شروع می‌شود.

ناپلئون هیل با کل وجود از مخاطب خودش می‌خواهد که برای رسیدن به اهداف خود بایستی طرز تفکر خودش را تغییر دهد.

پیام اصلی ناپلئون هیل

در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید تجربه بیش از پانصد مرد، با ثروتی بی‌شمار را بیان می‌کند که از ابتدا تنها با سرمایه فکر، ایده و برنامه‌های سازمان‌دهی‌شده‌شان آغاز کردند.

در این اثر فلسفه کاملی از پول‌سازی و کسب درآمد دارید، فلسفه‌ای که از پیشرفت‌های واقعی موفق‌ترین مردان شناخته‌شده برای آمریکایی‌ها در طی پنجاه سال گذشته نظام‌دهی شده است.‎

این کتاب توضیح می‌دهد چه کاری و چگونه بایستی انجام شود و دستورات کاملی جهت شیوه فروش خدمات شخصی‌تان ارائه می‌دهد، در ادامه فرمول مشهور پیشرفت و موفقیت فردی اندروکارنگی را توصیف می‌کند، فرمولی که با آن، صدها میلیون دلار برای خود جمع‌‌آوری نمود و تقریبا بیست مرد میلیونری را ساخت که راز و رمزش را به آن‌ها آموخته بود.

سخن آخر

در این مقاله به معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بهترین ترجمه، اثری از ناپلئون هیل پرداختیم. اگر می‌خواهید شروع به کسب و کار کنید و در مسیر ثروت گام بردارید به شما پیشنهاد می‌کنیم هم اکنون جهت دانلود این کتاب پربار بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن