پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

درمورد کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

درمورد کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

اگر می خواهید درباره کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل بیشتر بدانید، پس با ما همراه شوید. بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی شگفت انگیز و تاثیرگذار است که تا به حال نوشته نشده است. این کتاب حاصل سالها تلاش ناپلئون هیل است. او به مدت 20 سال با 500 ثروتمند و موفق زمان خود مصاحبه و مصاحبه انجام داده است که حاصل این کتاب فکر و ثروتمند شدن است. برای دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به لینک مربوطه مراجعه فرمایید.

این کتاب توسط اندرو کارنگی، یکی از ثروتمندترین افراد تاریخ جهان پیشنهاد شده است.

15 فصل کتاب:
 • ایده ثروت است
 • اشتیاق نقطه شروع همه موفقیت هاست
 • ایمان
 • تلقین به خود راهی برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است
 • دانش حرفه ای
 • تخیل، کارگاه ذهن
 • برنامه ریزی سازمان یافته
 • تصمیم گیری، غلبه بر تردیدها و تردیدها
 • آبرام
 • قدرت مشارکتی
 • کیمیاگری احساسات جنسی
 • ضمیر ناخودآگاه
 • مغز، ایستگاه گیرنده و فرستنده اندروید
 • حس ششم، قلعه خرد
 • شش شبح ترس
درمورد کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

درمورد کتاب فکر کنید و ثروتمند شوید

به جرات می توان گفت که در میان تمامی کتاب های حوزه موفقیت و انگیزه، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید جایگاه ویژه ای دارد. این کتاب حاصل مصاحبه و گفتگو با افراد موفق است. افرادی که مسیر را طی کرده و به موفقیت رسیده اند. یعنی شما با کتابی روبه رو هستید که حقیقت را بیان می کند، نه فقط یک سری تئوری برای رسیدن به موفقیت و هدف.

این کتاب یک شاهکار است و هر بار که آن را می خوانید با موضوعات جدیدی مواجه می شوید که انگار قبلا آن را نخوانده اید. در واقع با هر ذهنیتی که کتاب را بخوانید دقیقاً نتیجه ای را که می خواهید به شما می دهد. اگر به دنبال ثروت هستید و آن را با این طرز فکر می خوانید راه های رسیدن به ثروت را به شما می گوید. اگر به دنبال یک رابطه خوب هستید، آن را امتحان کنید. می توان گفت کتاب به ذهن شما پاسخ می دهد.

گزیده هایی از کتاب

هر که به دنبال پیروزی است باید کشتی ها و پله های پشت سرش را در آتش بسوزاند و راه های عقب نشینی را ببندد. این گونه است که می توان ذهن را در حالت سوزش میل به پیروزی قرار داد و این شرط لازم برای موفقیت است. آرزو نه تنها به ثروت منجر نمی شود، بلکه دستیابی به ثروت با ذهنیت وسواس گونه و سپس برنامه ریزی دقیق و آماده سازی راه های رسیدن به هدف و در کنار همه اینها، استقامت در برابر سختی ها و مشکلات، عامل ثروتمند شدن می شود. اگر می خواهید درمورد کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بیشتر بدانید، پس با ما همراه شوید.

وقتی برای ثروتمند شدن برنامه ریزی می کنید، اجازه ندهید کسی رویای شما را خراب کند. اگر کاری که می خواهید انجام دهید درست است و به آن ایمان دارید، دریغ نکنید، یک قدم به جلو بردارید و رویای خود را محقق کنید. هرگز به آنچه این یا آن می گوید توجه نکنید. این واقعیت را نادیده نگیرید که ممکن است به طور موقت شکست بخورید زیرا ممکن است دیگران ندانند که هر شکستی بذرهای موفقیت و پیروزی را به همراه دارد.

ایمان داشته باش!

این یک حقیقت مشهور است که انسان هر چه را که به خود القا می کند، چه دروغ باشد چه درست، باور می کند. طرح یا هدف با تکرار فکر در ذهن کاشته می شود، جملاتی در مورد هدف اصلی خود بنویسید. هدف اصلی خود را مشخص کنید و آن را به خاطر بسپارید. جزئیات را کلمه به کلمه و روز به روز به آن بگویید تا لرزش صدا به ضمیر ناخودآگاه شما برسد. تصمیم بگیرید عوامل و شرایط محیطی ناخوشایند را از ذهن خود دور نگه دارید، زندگی مورد علاقه خود را برای خود سفارش دهید. ممکن است متوجه شوید که بزرگترین نقطه ضعف شما عدم اعتماد به نفس است. برای رفع این نقیصه باید از اصل تلقین استفاده کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک فکر مثبت را روی یک کاغذ بنویسید و آن را بارها و بارها بخوانید تا زمانی که بخشی از ذهنیت شما شود.

ایمان مهمترین عنصر ذهن است که وقتی با فکر آمیخته می شود ضمیر ناخودآگاه بلافاصله ارتعاش آن را درک می کند و آن را به یخبندان بی نهایت تبدیل می کند. ایمان حالتی از ذهن است که می توان آن را به کمک آموزش تاکیدی یا تکراری برای ضمیر ناخودآگاه و به کمک اصل تلقین ایجاد کرد. می توانید با مراجعه به سایت افکار مثبت، درمورد کتاب کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بیشتر بدانید.

کلام آخر

این اثر فوق العاده به شما کمک می کند تا با آموزش های تاکیدی مختص ذهن، یاد بگیرید که بتوانید از تمامی موقعیت هایتان به نحو احسن استفاده کنید. اگر می خواهید درمورد کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اطلاعات بیشتر کسب کنید، به سایت افکار مثبت بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب، مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن