مقالات وب سایت

خرید کتاب فصل‌های زندگی جیم ران

فصل‌های زندگی جیم ران

در این نوشته می‌خواهیم به معرفی کتاب فصل‌های زندگی جیم ران بپردازیم. کتاب فصل های زندگی خلاصه‌ای از ایده‌ها، مشاهدات و نظرات جیم ران است که در طی چهار دهه از زندگی خودش را به دست آورده و سعی دارد تا چشم‌اندازی از اتفاقات، فرصت‌ها و همینطور چالش‌های زندگی را به تصویر بکشد.

درباره کتاب فصل‌های زندگی جیم ران

این کتاب به عنوان منبعی جهت آموزش دادن دستور‌العمل‌هایی برای چگونه موفق شدن نوشته شده است. اگر زندگی قادر بود که پاسخ‌هایی معین به چنین پرسش‌های قدیمی بدهد، هم اکنون هر کدام از ما در حال لذت بردن از موفقیت‌هایمان بودیم.

در حقیقت آن چیزی که برای فردی راهی جهت رسیدن به موفقیت است، امکان دارد شخص دیگری را به بدبختی بکشاند.

مسلما خداوند هر کدام از ما را منحصر به فرد آفریده است، به همین دلیل هر کدام از ما پاسخی منحصر به فرد نیز در برابر چالش‌های زندگی خواهیم داشت.

جیم ران در این کتاب، زندگی را به فصل‌های متغیر سال تشبیه نموده است، برای این که فصل‌ها به شکلی همیشگی و بدون توقف در حال تغییر هستند و ما انسان‌ها بایستی یاد بگیریم که چگونه از این تغییرات به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

هدف جیم ران از نوشتن کتاب فصل‌های زندگی این است که برای شما چشم‌اندازی از رویدادهای زندگی را ترسیم نماید که برای هر فردی پیش می‌آید.

در حقیقت این کتاب به عنوان یک رساله کاربردی و جامع است که از وقایع گوناگون در زندگی تشکیل شده و راه‌حل‌های مقابله با آن‌ها، روش‌های موفق شدن در زندگی و همچنین پیشگیری از شکست و تسلیم نشدن در مقابل آن‌ها را دربر دارد که قطعا برای شما مفید و کاربردی است.

فصل‌های زندگی جیم ران

جملات برگزیده کتاب

در ادامه به برخی از جملات برگزیده کتاب فصل‌های زندگی جیم ران می‌پردازیم.

  • من برای شما زندگی‌ای سرشار از ثروت، سلامتی و شادی آرزم می‌کنم، زندگی‌ای که پر از صبر، خرد و آگاهی است و در آن از تاثیر ایمان جهت دست‌یابی به آن چه در رویا دارید، غافل نشوید.
  • ما قادر به تغییر شرایط نیستیم، ولی می‌توانیم خودمان را تغییر دهیم.
  • بهار زندگی فرصتی‌ست برای بهره‌مند شدن از دوستی‌ها، عشق و ایده‌ها.
  • تابستان زندگی مجالی‌ست برای مراقبت و پرورش.
  • پاییز زندگی فرصتی‌ست برای برداشت میوه و محصول تلاش‌های بهار.

قسمتی از کتاب فصل‌های زندگی جیم ران

زمستان مانند بهار، فصلی است که می‌تواند در بین فصل‌های دیگر، چند روزی نمایان گردد و بگذرد و قدرت بی‌مثال را به رخ بکشد.

در چله تابستان، زمانی که تمام حواس ما جمع مراقبت از محصولات‌مان است، زمستان می‌تواند به طور گذرا بر سرمان خراب شود و این تهدیدی برای از بین رفتن میو‌ه‌های تلاش‌هایمان می‌باشد.

یعنی اگر ما نتوانیم پاسخی سریع به آن بدهیم، می‌تواند فقط با یک طوفان عواقب فاجعه‌باری به وجود آورد و فصل فرصت‌ها بی‌حاصل شود، به گونه‌ای که مجبور شویم جهت یافتن فرصت‌های تازه یک سال دیگر صبر نماییم.

از این رو زمستان می‌تواند در فصل دروی محصول یعنی پاییز، قبل از زمان مقرر از راه برسد و درست در همان موقعی که خود را آماده برداشت پاداش‌های کوشش‌هایمان می‌کردیم، برای‌مان محصولات و نتایجی کم‌ارزش باقی بگذارد.

درباره نویسنده کتاب فصل‌‌های زندگی

جیم ران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین متفکرین دوره حاضر مورد ستایش و تقدیر قرار گرفته است و نسلی از استادان رشد فردی را نیز تعلیم و پرورش داده است.

علاوه بر آن، صدها نفر از مدیران اجرایی معتبرترین سازمان‌های آمریکا از دانش او بهره‌مند می‌شوند. بیش از چهل سال است که این نویسنده کانون تعالیم خود را روی مبانی رفتار بشر که بیشترین تاثیر را بر پیشرفت فردی و کاری افراد بر جا می‌گذارد، متمرکز نموده است.

جیم ران این توانایی را دارد که بینش‌های ژرف و خارق‌العاده را در قالب وقایعی ساده و معمولی مطرح کند، به همین دلیل خوانندگان و شنوندگان تعالیم وی شیفته سخنان او می‌شوند.

سمینارهای جیم ران در سح اروپا، آسیا، استرالیا، آفریقا و همینطور در شهرهای مهم آمریکای شمالی برگزار می‌گردد و میلیون‌ها نفر آثار و آموزه‌های او را مطالعه می‌کنند.

سخن پایانی

خواندن کتاب فصل‌های زندگی جیم ران را به تمام دوست‌داران کتاب‌های انگیزشی و موفقیت پیشنهاد می‌کنیم.

جهت خرید کتاب فصل‌های زندگی از وب‌سایت افکار مثبت می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و آن را مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *