پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب آیین دوست یابی

آیین دوست یابی

کتاب آیین دوست یابی، اولین بار در سال 1937 در نسخه با پنج هزارتایی منتشر شد. نه دیل کارنگی و نه دیگر ناشران مثل سایمون و شوستر، بیش از این فروش متوسط ​​را پیش بینی نمی کردند. در کمال تعجب آنها، این کتاب یک شبه تبدیل به یک حس هیجانی شد، و چاپ زیاد آن باعث شد تا با تقاضای فزاینده عمومی همگام شود. این کتاب، به عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار بین‌المللی تمام دوران، جایگاهش را در تاریخ انتشارات به خود اختصاص داد. کتاب ایین دوست یابی ذهن ها را تحت تأثیر قرار داد و نیاز انسانی را برآورده کرد که ماننده خوشحالی پس از افسردگی بود. همانطور که فروش مداوم و بی وقفه آن تا دهه هشتاد، تقریباً نیم قرن بعد، گواه آن است.

نقل قول نویسنده کتاب آیین دوست یابی

دیل کارنگی می گفت کسب یک میلیون دلار راحت تر از قرار دادن یک عبارت در زبان انگلیسی است. چگونه می توان دوستان را به دست آورد و افراد را تحت تأثیر قرار داد به چنین عبارتی تبدیل شد: “نقل قول، نقل قول، تقلید”. در زمینه های بیشماری، از کاریکاتورهای سیاسی گرفته تا رمان، استفاده می شود. خود کتاب تقریباً به هر زبان نوشتاری شناخته شده ترجمه شده و هر نسلی آن را از نو کشف کرده است.

که ما را به این سوال منطقی می‌رساند: چرا کتابی را که جذابیت شدید و جهانی خود را ثابت کرده و به اثبات می‌رساند، بازبینی کنیم؟ چرا دستکاری در موفقیت؟

پاسخ به این سوال در رابطه با کتاب آیین دوست یابی

برای پاسخ به آن، باید بدانیم که خود دیل کارنگی در طول زندگی اش بازنگری خستگی ناپذیر آثارش بود. آیین دوست یابی با موضوع چگونه می توان دوستان را به دست آورد و بر مردم تأثیر گذاشت به عنوان کتاب درسی برای دوره های او در مکالمه مؤثر و روابط انسانی استفاده شود و امروزه نیز در آن دوره ها استفاده می شود. او تا زمان مرگش در سال 1955، دائماً کتابش  را بهبود می بخشید و تجدید نظر می کرد تا آن را برای نیازهای در حال رشد جامعه قابل استفاده کند. هیچ کس به اندازه دیل کارنگی به جریان های در حال تغییر زندگی امروزی حساس نبود. او به طور مداوم روش های تدریس خود را بهبود می بخشید و اصلاح می کرد. به این ترتیب کتاب خود را در زمینه سخنرانی موثر چندین بار به روز کرد. دوستان و تأثیرگذاری بر مردم برای انعکاس بهتر تغییراتی است که این کتاب از دهه سی در جهان رخ داد.

آیین دوست یابی

نقدی بر کتاب

بسیاری از خوانندگان امروزی دیگر نام بسیاری از افراد برجسته کتاب را که در زمان انتشار اول شناخته شده بودند، هنوز هم می شناسند. نمونه ها و عبارات خاصی در کتاب وجود دارد که بسیار قدرتمند است و خواننده را در پی خود می کشاند. پیام اصلی کتاب و تأثیرش بر مردم تا این حد قوی می باشد که هنوز در ذهن ها ماندگار است. سبک دیل کارنگی همانطور که در گذشته صحبت می‌کرد، به شیوه‌ای پرشور، محاوره‌ای می باشد. بنابراین سخنان او همچنان با قدرت مثل همیشه در کتاب و آثارش پررنگ است. هزاران نفر در سراسر جهان هر ساله به تعداد فزاینده ای در دوره های کارنگی آموزش می بینند. و هزاران نفر دیگر در حال خواندن و مطالعه نحوه به دست آوردن دوستان و تأثیرگذاری بر مردم هستند و از اصول آن برای بهبود زندگی خود الهام می گیرند. ما به همه شما مطالعه کتاب آیین دوست یابی از سایت افکار مثبت را پیشهاد می کنیم.

دوست یابی و ارتباط با دیگران

اگر از اینکه نمی توانید برای خود دوستانی پیدا کنید و یا از ارتباط با دیگر افراد ترس دارید، افکار مثبت این فروشگاه اینترنتی کتاب به شما مطالعه آیین دوست یابی را پیشنها می دهد. می توانید با مطالعه این کتاب ارزشمند راه و روش ارتباط با مردم و اینکه چگونه می توانید بر دیگران تاثیر بگذارید را یاد بگیرید.

کلام آخر

با مطالعه کتاب آیین دوست یابی شما می توانید دوستان زیادی برای خود پیدا کنید و به نحو احسن بر دیگران تاثیر بگذارید. تاثیرگذاشتن بر دیگران کار ساده ای نیست و شما می توانید با آموزش و کسب مهارت این کار را انجام دهید. برای دانلود این کتاب به سایت افکار مثبت، فروشگاه اینترنتی کتاب مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن