پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری

خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری

کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن راز داشتن یک زندگی جادویی را فاش می‌کند و به ما می‌آموزد که چگونه به قدرت شکرگزاری دسترسی داشته باشیم و از آن برای تغییر هر جنبه از زندگی خود استفاده کنیم. در ادامه به بررسی خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری می‌پردازیم تا با مضمون این کتاب پر طرفدار آشنا شوید.

خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری

سفر بیست و هشت روزه در کتاب معجزه شکرگزاری

در کتاب معجزه شکرگزاری، روندا برن ما را در یک سفر بیست و هشت روزه سپاسگزاری می‌برد که هر روز جنبه متفاوتی از آن را برای ما آشکار می‌کند. نویسنده معتقد است که قدردانی، کلید باز کردن پتانسیل کامل زندگی است، دیدگاهی که بر مفهوم اصلی کتاب تأکید می‌کند. او به ما انگیزه می‌دهد تا چیزهای خوب زندگی خود را به یاد بیاوریم و از آن‌ها قدردانی کنیم و هر روز از ما دعوت می‌کند تا تمرینات قدردانی را انجام دهیم.

برن با نشان دادن مفهوم “عمل جادویی” شروع می کند، و ایده برکت را مطرح می‌کند. نویسنده پیشنهاد می‌کند که این عمل شامل تصدیق و قدردانی آگاهانه زیبایی‌های زندگی است که از اول هر روز شروع می‌شود. او همچنین این تصور را ایجاد می‌کند که حتی از خوردن غذای روزانه‌ای که اغلب به صورت عادی از کنارش گذر می‌کنیم هم سپاسگزار باشیم از دیدگاه برن کاوش در شگفتی‌های قدردانی ادامه می‌یابد و برن ما را تشویق می‌کند تا رویدادهای مهم و مثبتی را که در زندگی‌مان رخ داده است، بازگو کنیم و سپاسگزار باشیم و در این راستا بیان می‌کند که چنین تأمل‌هایی می‌تواند به انطباق برکات بیشتر کمک کند. او می‌گوید این فرآیند به پرورش حس قدردانی مجدد از آزمون‌هایی که بر آن‌ها غلبه کرده‌ایم و لحظات شادی که تجربه کرده‌ایم کمک می‌کند.

روندا برن در همچنین در خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری نظریه پردازی می‌کند که ابراز قدردانی از گذشته ما آینده ما را شکل می دهد. او از جملات تاکیدی مثبت یا “کلمات جادویی” حمایت می‌کند و ما را راهنمایی می‌کند تا به طور مداوم از کلمات مطلوب استفاده کنیم زیرا این کلمات پتانسیل تنظیم زندگی ما را دارند. برن معتقد است، با ابراز قدردانی مداوم از خواسته هایمان به گونه ای که گویی از قبل برآورده شده اند، ما خود را به خواسته های قلبی خود نزدیک می‌کنیم.

قدردانی متحول کننده در خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری

نویسنده قدردانی را ابزاری برای تغییر سلامت، ثروت و روابط ما معرفی می کند. به گفته برن، تأمل در عملکردهای متعدد بدن و ابراز قدردانی از سلامتی، می‌تواند به طور قابل توجهی سلامتی ما را بهبود بخشد، در حالی که قدردانی از ثروت موجود می‌تواند رفاه بیشتری را در زندگی ما جلب کند و اذعان به عشقی که از مردم دریافت می‌کنیم، می‌تواند روابط ما را عمیق تر کند. برن همچنین از خوانندگان می‌خواهد که نسبت به موانع یا چالش‌ها قدردانی کنند، زیرا می‌توانند عامل رشد و پیشرفت باشند. او اشاره می‌کند که وقتی شروع به قدردانی از آن‌ها کنیم، شغل و مسائل مالی ما می‌تواند تا حد زیادی بهبود یابد، حتی اگر در حال حاضر مشکلاتی را نشان دهند.

خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری

باز شدن قفل سحر و جادو

در فصل های پایانی، برن بر تأثیری که قدردانی می‌تواند بر رفاه شخصی و جهانی ما داشته باشد تأکید می‌کند. او همچنین اشاره می‌کند که قلب سپاسگزار برای ایجاد یک دنیای هماهنگ بسیار مهم است و به این ترتیب، او ما را تشویق می‌کند که از محیط و افراد زندگی خود سپاسگزار باشیم. در اصل، خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری نشان می‌دهد که قدردانی می‌تواند زندگی ما را به طرز چشمگیری تغییر دهد. همانطور که آگاهانه تجربیاتی را که به دست آورده‌ایم گرامی می‌داریم، قدردانی خود را از مواهب زندگی ابراز می‌کنیم و تأییدات مثبت را به سمت آینده‌مان هدایت می‌کنیم و قفل “جادوی” زندگی را باز می‌کنیم.

سخن پایانی خلاصه کتاب معجزه شکرگزاری

 به طور کلی این کتاب پر طرفدار شما را به مدت ۲۸ روز به یک سفر متحول کننده زندگی می برد. او روز به روز قدرت قدردانی را به شما می‌آموزد و یک راز کلیدی برای خوشبختی را فاش می‌کند که به شما کمک می‌کند دنیا را با دیدی بسیار بهتر ببینید و در یک جمله می‌تواند همه چیز را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن