پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ pdf

جادوی فکر بزرگ

در کتاب جادوی فکر بزرگ pdf نوشته دیوید شوارتز ده‌ها فکر، روش و اصل سودمند می‌یابید که به شما توانایی می‌دهد که نیروی عظیم فکر بزرگ را به کار گیرید تا موفقیت در کسب و کار خودتان را به دست آورید.

هر شیوه با شرح یک سرگذشت واقعی فوق‌العاده است که تنها در می‌یابید که چگونه هر اصلی را در موقعیت‌های واقعی اجرا نمایید.

معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ pdf

کتاب جادوی فکر بزرگ pdf در زمان انتشار توانست توجه‌های بسیاری را به خود جلب نماید و خیلی سریع در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های سال قرار گرفت.

جادوی فکر بزرگ از یک اصل مهم حرف حرف می‌زند، از این رو که اولین گام برای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت این است که خودتان را باور داشته باشید، یعنی باور به این که شما لیاقت رسیدن به موفقیتی که در نظر دارید، در شما وجود دارد.

در واقع شوارتز از نیروی اعتماد به نفس می‌گوید و اعتقاد دارد مغزهای متفکر دنیا در آغاز باور کردند که مغز متفکر هستند.

نسخه اولیه این کتاب دارای سیزده فصل می‌باشد که در هر فصل به یکی از جنبه‌هایی که جهت رسیدن به موفقیت و استفاده از جادوی فکر بزرگ به آن نیاز دارید، پرداخته شده است.

این اثر حاوی مهم‌ترین نکات و توصیه‌هایی است که این امکان را به وجود می‌آورد در مدت زمان کوتاهی به آموزه‌های شوارتز دست پیدا نمایید.

درباره کتاب جادوی فکر بزرگ pdf

کتاب جادوی فکر بزرگ به شما شیوه‌های بسیار مفید و کاربردی می‌دهد، پس اگر به دنبال نتیجه هستید، بایستی به هر آن چه شوارتز در این کتاب می‌گوید، عمل نمایید، زیرا با به کار بستن روش‌های این کتاب می‌توانید زندگی خود را برای همیشه دگرگون کنید.

کتاب جادوی فکر بزرگ برای این که بیشترین بهره از شغل، ازدواج، زندگی خانوادگی و همچنین جامعه خود ببرید، بهترین برنامه ممکن را برایتان طرح‌ریزی می‌کند.

نویسنده کتاب جادوی فکر بزرگ را بیشتر بشناسیم

دیوید شوارتز را می‌توان یکی از پیشگامان عرصه روانشناسی موفقیت در جهان نام برد. وی با نوشتن کتاب‌های مختلف در حیطه کسب و کار و همینطور خودیاری افراد بسیاری را به خود جلب نمود و جهت تازه‌ای به زندگی آن‌ها داد.

شوارتز بیشتر شهرت خود را به واسطه کتاب جادوی فکر بزرگ کسب کرده است ولی آثار دیگر نیز دارد که هر کدام از آن‌ها به موضوعی در زمینه موفقیت در کسب و کار پرداخته‌اند.

جادوی فکر بزرگ pdf

جملات برگزیده کتاب جادوی فکر بزرگ

در ادامه به برخی از جملات برگزیده کتاب جادوی فکر بزرگ می‌پردازیم.

  • در اوقات فراغت به خود استراحت کامل دهید.
  • نگرشی را انتخاب کنید که شما را سریع‌تر به آرزوهایتان برساند.
  • بر محیط کار خود مسلط گردید.
  • تلاش کنید که شنونده خوبی باشید تا دوستان جدید پیدا نمایید.

قسمتی از کتاب جادوی فکر بزرگ

اگر می‌خواهید خود را برای به دست آوردن پیروزی آماده کنید، بایستی موضوع مورد مطالعه خود را مردم قرار دهید و برای این کار، مردم را به دقت زیر نظر بگیرید تا اصول و قوانین کسب موفقیت را کشف نموده و سپس در زندگی خود به کار گیرید.

در مردم‌شناسی خود تعمق کنید. متوجه می‌شوید که افراد ناموفق از یک بیماری فکری که اندیشه‌های آنان را سرکوب می‌کند، رنج می‌برند که ما اسم عذرتراشی را بر این بیماری می‌گذاریم.

در ضمن در می‌یابید که عذرتراشی توجیه کننده تفاوت میان افراد فعال و آن گروه افراد دیگری است که به شکلی رقت‌انگیز به کار حاضر خود چسبیده و دائم در تشویش از دست دادن آن هستند.

علاوه بر آن، درخواهید یافت که هر چه شخص موفق‌تر باشد، کمتر به عذر و بهانه متوسل می‌گردد. کسانی که در زندگی خود به جایی نرسیده‌اند و برنامه‌ای هم برای رسیدن به جایی ندارند، همیشه برای تبرئه خود یک کتاب توجیهات آماده دارند.

کتاب جادوی فکر بزرگ برای چه افرادی مناسب است؟

این کتاب مناسب افرادی می‌باشد که می‌خواهند بدانند افراد موفق چطور موفق شدند و اهداف آن‌ها چگونه بوده است.

این کتاب همینطور برای کسانی که دنبال شیوه‌ای برای شاد ماندن هستند نیز بهترین انتخاب است.

سخن پایانی

جادوی فکر بزرگ pdf حاوی مطالب ارزشمند و نابی می‌باشد که ارزش مطالعه چند باره را دارد و از آن مهم‌تر این است که مطالبش را در زندگی خود به کار بگیرید.

جهت دانلود این کتاب ارزشمند از وب‌سایت افکار مثبت می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و آن را با هزینه‌ای مناسب خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن