مقالات وب سایت

جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز

خلاصه جادوی فکر بزرگ

در این مقاله قصد داریم به معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز بپردازیم. زیرا یکی از بهترین کتاب‌های رشد و توسعه فردی می‌باشد که توسط دکتر دیوید شوارتز نوشته شده است. با مطالعه این کتاب یاد می‌گیریم که به قدرت‌ها و توانایی‌های درونمان ایمان آورده و احترام بگذاریم.

کتاب جادوی فکر بزرگ یکی از ارزشمندترین کتاب‌های موفقیت در دنیاست. این کتاب تاکنون بیش از شش میلیون نسخه چاپ شده و همچنین بسیاری از افراد موفق و بزرگان رشد فردی در آثار خود از این کتاب یاد کرده‌اند.

کتاب جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز

اگر شما هم به مطالعه‌ی کتاب‌های حوزه موفقیت و رشد فردی علاقمند باشید، احتمالا تاکنون چندین بار نام این کتاب را شنیده‌اید. این کتاب برای علاقمندان به موفقیت و توسعه فردی نوشته شده است.

کتاب جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز می‌خواهد به ما یادآوری کند که نباید هیچ زمان توانمندی و قابلیت‌های خود را دست کم گرفته و ایمان خود را از دست بدهیم. انسان در حقیقت اشرف مخلوقات است و قطعا می‌تواند به اهداف ارزشمند و متعالی خود دست پیدا نماید. چنانچه قصد دارید با مفاهیم این کتاب بیشتر آشنا شده و برای موفقیت خود گام‌های بلندی بردارید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز

دکتر دیوید جوزف شوارتز در سال 1927 در کشور آمریکا به دنیا آمد. وی در دوران زندگی خود توانست با سخنرانی های ارزشمندش در زمینه مسائل موفقیت به افراد زیادی قدرت و ایمان ببخشد تا این افراد بتوانند در زندگی خود به موفقیت برسند.

با اینکه او در سال 1987 در سن 60 سالگی چشم از دنیا فرو بست، اما نوشته‌ها و سخنرانی‌های بی‌نظیر او همواره کمک کننده افرادی است که خواهان پیشرفت و موفقیت در زندگی می‌باشند.

وی در سال 1959 کتاب جادوی فکر بزرگ را نوشت. مطالب این کتاب به قدری ارزشمند هستند که در همان سال اول چاپ در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفتند.

بعد از گذشت سال‌ها کتاب جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز همچنان به عنوان یکی از ارزشمندترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه موفقیت و رشد فردی در جهان شناخته می‌شود.

جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز

درباره کتاب

این کتاب به افراد کمک می‌کند تا در خود تفکر مثبت را تقویت نموده و با این طرز فکر مسیر رشد و موفقیت را در زندگی برای خود هموار نمایند. از دیگر موضوعات این کتاب اشاره به شیوه تصمیم‌گیری و جلوگیری از نشخوار افکار منفی می‌باشد.

این کتاب در رابطه با افرادی که موفق می‌شوند اینگونه سخن می‌گوید: موفقیت نصیب افرادی می‌شوند که به پیشرفت ایمان داشته و برای رسیدن به آن تلاش می‌نمایند.

نکات آموزنده جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز

موفقیت افراد، بیشتر از میزان هوش به تفکر و طرز فکر آنها بستگی دارد. نویسنده کتاب جادوی فکر بزرگ اعتقاد دارد که تا بزرگ فکر نکنیم، نمی توانیم به اهداف خود برسیم. این کتاب تفکرات ارزشمندی برای رسیدن به موفقیت و کامیابی به ما می‌آموزد.

در این کتاب تفاوت افراد موفق و ناموفق بررسی شده و تفاوت افرادی که بزرگ فکر می‌کنند کاملا برای شما مشخص خواهد شد. نویسنده در 13 فصل این کتاب نشان می‌دهد که چگونه بزرگ بیندیشیم و از ابزارهای قدرتمند خود استفاده نماییم.

روش‌‌های بیان شده در این کتاب برای خوانندگان بسیار کاربردی می‌باشد و هر فردی با عمل به آن خواهد توانست مسیر موفقیت را طی کند. بنابراین این کتاب تنها برای خواندن نیست و باید توصیه‌های نویسنده را به کار برده و از آنها استفاده‌ی مفید نماییم.

توانمندی‌های مهم انسان

یکی از توانمندی‌ها و مهارت‌هایی که افراد موفق دارند، توانایی رهبری است. شاید خیلی از افراد بطور ذاتی دارای مهارت رهبری باشند اما متخصصان مطرح جهان ثابت کرده‌اند که رهبری نیز مانند مهارت‌های دیگر آموختنی می‌باشد و در کتاب جادوی فکر بزرگ به نکات ارزشمندی در رابطه با این موضوع اشاره شده است.

افزایش قدرت و ایمان

کتاب جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز به خوبی راه‌های افزایش ایمان و قدرت را آموزش می‌دهد. زیرا هیچ انسانی بدون باور قلبی نمی‌تواند مسیر زندگی خود را با موفقیت طی کند.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ پرداختیم. جهت دانلود این کتاب می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و از توصیه‌های ارزشمند آن بهره‌مند گردید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *