پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

کتاب معجزه سپاس گزاری درباره چیست؟

کتاب معجزه سپاس گزاری

کتاب معجزه سپاس گزاری سومین کتاب از مجموعه کتاب‌های راز است. این کتاب توجه جهانیان را به خود جلب کرده و به ما نشان می‌دهد که سپاس گزاری کلید تغییر زندگیمان است.

هر فصل از این کتاب شامل تمرین‌های ویژه‌ای است که به شما کمک می‌کنند سپاس گزاری را تمرین کنید. این کتاب و تمرین‌های آن نه تنها به شما در تغییر طرز فکرتان کمک می‌کنند، بلکه باعث می‌شوند رویاها و خواسته‌های شما به واقعیت تبدیل شوند.

کتاب معجزه سپاس گزاری: آیا به جادو اعتقاد دارید؟

نویسنده از شما یک سوال می‌پرسد “آیا به معجزه اعتقاد دارید؟”

راندا برن می‌گوید افرادی که به معجزه اعتقاد ندارند هرگز آن را دریافت نخواهند کرد.

در اینجا نویسنده از شما می‌خواهد که روزهای کودکی خود و زمانی که با تعجب و شگفتی به زندگی نگاه می‌کردید را به خاطر بیاورید. در دوران کودکی، زندگی را به شدت هیجان‌انگیز می‌دیدید و هر چیز کوچکی برای شما کاملاً جالب توجه بود.

در کودکی ما وقتی دندانمان را از دست می‌دادیم هیجان‌زده می‌شدیم، چون اعتقاد داشتیم پری دندان شب خواهد آمد، دلیل اینکه نویسنده همه این‌ها را می‌گوید این است که در کودکی همیشه آن احساس خوشایند و بدیع را در درون خود داشتیم که همه چیز خوب و دوست داشتنی است. ما احساس می‌کردیم که زندگی بسیار زیباست و سرشار از هیجان شادی و جادو است.

برن در کتاب معجزه سپاس گزاری می‌گوید: در واقع، زندگی می‌تواند بسیار شگفت‌انگیزتر از آنچه در دوران کودکی فکر می‌کردید، و نفس‌گیرتر، الهام‌بخش‌تر، و هیجان‌انگیزتر از هر چیزی که قبلا دیده‌اید باشد. وقتی بدانید برای به وجود آوردن معجزه چه کاری باید انجام دهید، زندگی رویاهای خود را خواهید داشت.

کتاب معجزه سپاس گزاری

کتاب معجزه سپاس گزاری: یک راز بزرگ فاش می‌شود

در اینجا نویسنده می‌گوید ما باید همیشه سپاس گزاری را احساس کنیم، کسی که سپاس گزاری کند بیشتر به او داده می‌شود و کسی که هرگز شکرگزاری نمی‌کند، هر چه به او اعطا شده از او گرفته می‌شود.

برن می‌گوید که سپاسگزاری از طریق یک قانون جهانی عمل می‌کند که بر کل زندگی شما حاکم است.

طبق قانون جذب، که بر تمام انرژی در جهان ما، از تشکیل یک اتم تا حرکت سیارات، حاکم است، “مانند، مانند را جذب می‌کند.” به دلیل قانون جذب است که سلول‌های هر موجود زنده و همچنین جوهر هر شیء مادی در کنار هم قرار دارند. در زندگی شما، قانون بر روی افکار و احساسات اعمال می‌شود، زیرا آن‌ها نیز انرژی هستند، و بنابراین هر چه فکر کنید، هر چه احساس کنید، به سمت خود جذب خواهید کرد.

“هر عملی همیشه عکس‌العملی متضاد و برابر دارد.” وقتی ایده کتاب معجزه سپاس گزاری را به قانون نیوتن اضافه کنید، هر عمل سپاس گزاری همیشه عکس‌العمل دریافتی را ایجاد می‌کند. و آنچه دریافت می‌کنید همیشه برابر با میزان سپاس گزاری شما خواهد بود. این بدان معنی است که خود عمل سپاسگزاری واکنش دریافت را برمی‌انگیزد! و هر چه صمیمانه‌تر و عمیق‌تر احساس سپاسگزاری داشته باشید (به عبارت دیگر، هر چه بیشتر سپاسگزاری کنید) بیشتر دریافت خواهید کرد.

کتاب معجزه سپاس گزاری: کشف من

در اینجا نویسنده داستان خود را به اشتراک می‌گذارد و می‌گوید که خودش نمونه کاملی است از اینکه وقتی فردی نسبت به سپاسگزاری ناآگاه است، زندگی چگونه خواهد بود و وقتی قدردانی را به بخشی از زندگی خود تبدیل کنید چه اتفاقی می‌افتد.

برن می‌گوید که اگر شش سال پیش کسی از او می‌پرسید که آیا او یک فرد سپاسگزار است، قطعاً می‌گفت بله، مثلا وقتی کسی در را به روی من باز کند تشکر می‌کنم. وقتی کسی چیزی به من هدیه دهد تشکر می‌کنم، وقتی کسی کاری برای من انجام دهد قدردان او هستم.

اما در واقع من اصلا سپاسگزار نبودم، حتی نمی‌دانستم قدردانی چیست. وقتی در قبال چیزی که از شما دریافت کرده‌ام از شما تشکر می‌کنم به این معنی نیست که سپاسگزار هستم.

نویسنده در کتاب معجزه سپاس گزاری می‌گوید زمانی که سرانجام توانست معنای واقعی شکرگزاری را دریابد، زندگی او کاملاً تغییر کرد و شادتر شد. به گفته برن، معجزه سپاسگزاری به طور کامل زندگی او را تغییر داده است.

سخن پایانی

کتاب معجزه سپاس گزاری شامل ۲۸ تمرین جادویی است که به شما کمک می‌کند یاد بگیرید چگونه می‌توانید در زندگی خود از قدردانی برای متحول کردن سلامتی، پول، شغل و روابط خود استفاده کنید و کوچکترین آرزوها و بزرگ‌ترین رویاهای خود را محقق سازید.

شما می‌توانید کتاب معجزه سپاس گزاری را از لینک مربوطه خریداری نموده و با انجام تمرین‌های آن، سپاسگزاری را فرا بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن