پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب نیمه تاریک وجود

دانلود کتاب نیمه تاریک وجود

دانلود کتاب نیمه تاریک وجود از دبی فورد، شما را در پیدا کردن راه و روش زندگی و استقبال از تاریکی ‌های درونمان راهنمایی می‌ نماید. شاید برای شما سؤال باشد که سایه چیست؟ چگونه به وجود می‌ آید؟ سایه کوله‌ باری نامرئی است که ما آن را حمل می ‌کنیم و همچنان که بزرگ می‌شویم، همه جنبه‌ هایی را که برای ما‌، خویشاوندان‌ و دوستانمان قابل پذیرش نیستند، در آن جای می ‌دهیم. رابرت بلای معتقد است که ما در چند دهه‌ اول زندگی ‌مان این کوله را پر می‌ کنیم و در باقی عمر تلاش می‌ کنیم که هر آن چه را در کوله ‌مان گذاشته‌ ایم، برای سبک ‌تر کردن بار خود، از آن بیرون بریزیم. برای خرید کتاب نیمه تاریک وجود، به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

درباره‌ی دبی فورد

Debbie Ford دبی فورد نویسنده، معلم آمریکایی و سخنران در سال 1955 متولد شد. او در رشته‌ ی روان‌ شناسی با گرایش مطالعات آگاهی از دانشگاه جی. اف. کندی فارغ‌ التحصیل و در سال 2001 جایزه‌ فارغ ‌التحصیل برگزیده‌ ی سال را دریافت نمود. او در زمینه‌ ی روان‌شناسی و معنویت فعالیت‌ های بسیاری در حوزه‌ی تدریس، ادبیات، سخنرانی و برگزاری کارگاه‌ های آموزشی انجام داد. اولین کتاب‌ های او یعنی، نیمه‌ تاریک وجود، جدایی معنوی و راز سایه درباره‌ ی خرد و آگاهی داشتن از درون و روحیات انسان، می باشد.

دانلود کتاب نیمه تاریک وجود

کتاب نیمه تاریک وجود، پر فروش ترین کتاب

دبی فورد کتاب نیمه تاریک وجود که درون‌ مایه ‌ی روان‌ شناسی مدرن همراه با راهکار های معنوی دارد را در سال 1998 نوشت. این کتاب توسط روزنامه‌ ی نیویورک تایمز منتشر گردید. سال 2000 اپرا وینفری، تهیه‌ کننده و مجری سرشناس آمریکایی، در برنامه ‌ی تلویزیونی ‌خود به نقد و بررسی کتاب نیمه تاریک وجود پرداخت. کمی بعد این اثر در فهرست پر فروش ‌ترین کتاب‌ های سال نیویورک تایمز قرار گرفت. دبی فورد در کتابش با لحنی روان و گیرا راه ‌حل ‌هایی برای کسب مهارت در شناخت و آگاهی توصیه می کند. با دانلود کتاب نیمه تاریک وجود، می توانیم به این آگاهی برسیم.

از دیگر آثار او

از دیگر آثار فورد می‌توان به در آغوش سایه خود، چرا مردم خوب کارهای بد انجام می ‌دهند و طلاق معنوی اشاره کرد. دبی فورد در سال 2013 بعد از دوازده سال جنگ با بیماری سرطان در سن 57 سالگی فوت کرد.

با دانلود کتاب نیمه تاریک وجود متوجه می شویم که:

لایه ی خارجی شما، آن چهره‌ ای است که رو به دنیا قرار دارد. این لایه خصوصیاتی را پنهان می ‌کند که سایه ی شما را می ‌سازد. آن ها آن‌ قدر خوب استتار شده ‌اند که اغلب ما یک چهره‌ به دنیا نشان می‌ دهیم، در حالی ‌که در واقع آن روی کاملا متضاد در درون ما وجود دارد. بعضی از مردم با ایجاد لایه‌ ای سخت احساسات خود را مخفی می‌ کنند یا نقابی از شوخ طبعی به چهره می‌ زنند تا غم‌ هایشان را پنهان نمایند. کسانی که عقل کل هستند در واقع حماقت ‌شان را پنهان می‌ کنند و برخی دیگر که رفتارهای خودخواهانه دارند، احساس نا امنیشان را پنهان می ‌دارند.

بخش هایی از کتاب نیمه تاریک وجود

 بیشتر ما در آرزوی آرامش فکری هستیم. این تلاشی ا‌ست که یک عمر طول کشیده و کاری ا‌ست که پذیرفتن همه وجودمان را می ‌طلبد. پی‌بردن به موهبت‌های حتی نفرت‌ انگیز، لز ویژگی‌های اخلاق هر انسان است که به درکی عمیق برای شنیدن و آموختن، اشتیاق به رها کردن پیش داوری ‌ها و باورهای معیوب و آمادگی برای حال بهتری داشتن نیاز دارد. انسان واقعی پیش داوری نمی‌کند؛ فقط امنیت است که تحت تأثیر ترس و برای حفظ ما پیش داوری می‌ کند. با دانلود کتاب نیمه تاریک وجود از سایت افکار مثبت، نقاط منفی خود را تقویت کنید.

ادامه کتاب

هر شخصیت، ویژگی ‌های مخصوص به خود را دارد. با گفت‌ وگوی درونی با این شخصیت‌ های فرعی، پیش‌داوری‌ و تعصب‌ های خودخواهانه ‌تان را به جواهراتی گران ‌بها تبدیل می ‌کنید. هنگامی که جنبه‌ های مختلف از آگاهی را به خود راه می‌دهید، تعادل به شما باز می‌گردد و با طبیعت وجودتان هماهنگ می‌ شوید. این نداها شما را از نو توانا می کند تا مسائل خود را حل کرده، هدف زندگی ‌تان را روشن کنید. این پیام‌ ها شما را هدایت می‌ کنند تا عشق و هم دلی حقیقی و اصیل را کشف نمایید.

کلام آخر

شما با خرید کتاب نیمه تاریک وجود می توانید بخش های تاریک وجودتان را به نقاط قوت تبدیل کنید. شما می توانید این کتاب گران بها را از سایت افکار مثبت دانلود کنید. ممنون که ما را همراهی کردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن