پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مفهوم کتاب خودت باش دختر

مفهوم کتاب خودت باش دختر

ریچل هالیس در «مفهوم کتاب خودت باش دختر » به ما می‌گوید که ما می‌توانیم هر آنچه را که می‌خواهیم داشته باشیم، فقط اگر از گوش دادن به احساسات منفی اطرافمان دست برداریم. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که به خود و توانایی خود برای دستیابی به آنچه که دیگران قبلاً به آن دست یافته اند ایمان داشته باشیم. شما تنها کسی هستید که زندگی خود را کنترل می کنید و این وظیفه شماست که برای رسیدن به رویاهای خود تلاش کنید. وقتی تصمیم گرفتید گوش های خود را به روی دروغ هایی که به خودتان می گویید ببندید، هیچ کس نمی تواند شما را متوقف کند.

مفهوم کتاب خودت باش دختر

توقف عهد شکنی به خود در مفهوم کتاب خودت باش دختر

خیلی عادی است که به خودتان قولی بدهید که به سادگی به آن عمل نمی‌کنید. شما بهانه می آورید و زندگی در همین راستا پیش می‌رود. اما، واقعاً این وعده‌ها همان‌هایی هستند که باید به آن‌ها پایبند باشید. این وعده ها به خودتان چه در مورد تغذیه سالم باشد و چه زود از خواب بیدار شدن، برای کمک به شما در دستیابی به اهدافتان تنظیم شده‌اند و با زیر پا گذاشتن این وعده ها، جلوی پیشرفت خود را می‌گیرید.

ریچل هالیس  در این کتاب اشاره می‌کند که باید سعی کنید تا به به قول هایی که به خودتان می دهید، عمل کنید که در این صورت احساس بهره‌وری بسیار بیشتری خواهید داشت و حس بهتری پیدا می‌کنید.

فقط شما می توانید کاری که می‌خواهید را انجام دهید

مفهوم کتاب خودت باش دختر در بخشی اشاره می‌کند که هرگز «نه» را به عنوان پاسخ نپذیرید، چرا که افراد موفق رویاهای خود را به همین شکل محقق می‌کنند. اگر با مشکلی روبرو هستید، راه حلی خلاقانه برای غلبه بر آن مشکل پیدا کنید و به مسیر موفقیت خود ادامه دهید. توجه نمایید که شکست‌ها اتفاق می‌افتند، اما افرادی که همچنان شکست می‌خورند و شکست می‌خورند در حالی که هنوز به سمت مقصدشان لبخند می‌زنند، در نهایت موفق می‌شوند. برخی از اهداف آسان نیستند و همچنین ایجاد زندگی که همیشه می خواستید نیست. بنابراین، وقتی شکست‌ها اتفاق می‌افتد، آن را بمکید و ادامه دهید و لطفاً فقط به این دلیل که شکست خورده اید به کمتر راضی نشوید. همیشه به جایزه نگاه کنید و با خودتان صادق باشید. صبور باشید، مهم است چقدر طول می کشد. اگر واقعا رویای شماست، هر مقدار زمان ارزشش را دارد.

زندگی عاشقانه در مفهوم کتاب خودت باش دختر

عشق یکی از بزرگترین هدیه های زندگی است و اگر به اندازه کافی خوش شانس باشیم که عشق واقعی را در زندگی خود تجربه کنیم، قطعا هرگز نباید خسته کننده باشد. حالا بیایید در مورد رابطه جنسی صحبت کنیم. همه ما شنیده‌ایم که رابطه جنسی پس از یک رابطه طولانی خسته‌کننده می‌شود. اما، این یک دروغ است چرا که باز هم، شما مسئول چگونگی انجام زندگی خود هستید، بنابراین، دلیلی وجود ندارد که رابطه جنسی خوب به خطر بیفتد. دلیل بزرگی که زنان زندگی جنسی کاملی ندارند این است که بدن طبیعی خود را در آغوش نمی‌گیرند. اگر به خودتان دروغ می‌گویید که هیکل خوبی ندارید یا پوستتان شفاف نیست، این به زندگی جنسی شما تبدیل می‌شود  به طور کلی مفهوم کتاب خودت باش دختر در این خصوص این است که اگر از هر لحاظ با خودتان خوب صحبت کنید، زندگی شما در همه زمینه ها بهتر خواهد شد.

مفهوم کتاب خودت باش دختر

چشم انداز خود را حفظ کنید

هنگامی که برای رسیدن به یک رویا برنامه ریزی می کنید، مهم است که چشم انداز خود را در ذهن داشته باشید. به عنوان مثال، اگر همیشه آرزوی داشتن یک قایق را داشته اید، باید سفر خود را در طول مسیر تنظیم کنید تا به آن رویا برسید. اگر روی رویای خود تمرکز کنید، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک، در نهایت به آن خواهید رسید. همیشه روی آن یک چیز کار کنید. و، برنامه ریزی، برنامه ریزی، برنامه ریزی!

سخن پایانی در مفهوم کتاب خودت باش دختر

در کل این کتاب بیان می‌کند که شما فقط یک زندگی دارید، پس بهترین زندگی ممکن را برای خود بسازید. دروغ گفتن به خود و مقایسه خود با دیگران تنها باعث تاخیر یا حتی توقف پیشرفت شما در تلاش برای رسیدن به رویاهایتان می شود و بهتر است به یاد داشته باشید که تنها شما کنترل نحوه بیرون آمدن از لاک خود را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن