پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

درباره کتاب اثر مرکب: بررسی کتاب

اثر مرکب پی دی اف

اگر می خواهید بیشتر درباره کتاب اثر مرکب بدانید، پس با ما همراه شوید. اثر مرکب اثر دارن هاردی حاوی حقایقی است که شما را به موفقیت فراتر از تصورتان سوق می دهد و تغییری شگرف در درآمد، زندگی و موفقیت شما ایجاد می کند. هیچ راز یا راه حل سریعی برای موفقیت وجود ندارد.

درباره کتاب اثر مرکب: محتوای کتاب

در واقع این کتاب به ما می آموزد که چگونه در دستورالعمل های اجرایی استاد شویم، کتاب اثر مرکب می باشد. مضمون و هدف آن به گونه‌ای است که مدیر، کارمند، مرد، زن، پیر، جوان و هر مخاطبی در هر قشری، سنی، شغلی و حرفه‌ای می‌تواند بر اساس نیاز خود و برای موفقیت و تداوم از آن استفاده کند. موفقیت آن را می طلبد. همان‌قدر که نویسنده در مقدمه کتاب ادعای بزرگی دارد و می‌گوید: «مهم نیست چه چیزی یاد می‌گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می‌کنید، موفقیت نتیجه یک اثر مرکب است.»

بیایید با هم صادق باشیم! با یک هفته مثبت اندیشی و تلاش که کمبود میل را در اعماق وجود خود احساس می کنید، هرگز به موفقیت نخواهید رسید. بیایید صادق تر باشیم!

موفقیت، کسب درآمد، هدف داشتن

کسب درآمد میلیونی تنها با اینترنت پرسرعت امکان پذیر نیست. با نشستن روی کاناپه و تکرار عادات قبلی و جویدن چربی سوز هرگز نمی توانید در یک ماه وزن کم کنید. هیچ یک از اقلام مورد نظر شما به صورت بسته در فروشگاه ها موجود نمی باشد. بیایید لحظه ای از تمام فضای اطراف خود جدا شویم و بدون دعوا به این سوال پاسخ دهیم: کجای راه برای رسیدن به اهداف و زندگی خود ایستاده اید؟ اگر می خواهید درباره کتاب اثر مرکب بیشتر بدانید به سایت افکار مثبت رجوع کنید.

موفقیت آسان نیست!

هیچ کتابی نمی تواند معنای عملی موفقیت را بدون شما محقق کند و هیچ رژیم غذایی نمی تواند بدون اراده 100% شما را کاهش دهد. راستش را بخواهید موفقیت اصلا آسان نیست. شما هرگز یک شبه میلیاردر نمی شوید و هرگز بدون دانستن، تمرین، تمرین و اشتیاق، زندگی خود را نمی سازید! اما باور این جملات نقطه شروع است. اگر می توانید داستان را تا اینجا پخش کنید، ما یک پیشنهاد مقاومت ناپذیر برای شما داریم. پیشنهادی درست مثل نوشیدنی گرم وقتی دستانتان از سرما بی حس شده اند. پیشنهاد می کنیم تغییرات و روش هایی را که دارن هاردی در کتاب اثر مرکب برای شما نوشته است، انجام دهید. این تغییرات اصلا اطلاعات جدیدی نیستند. این تنها چیزی است که می دانید و انجام نمی دهید.

درباره کتاب اثر مرکب

به عبارت دیگر، اگر منتظر دارویی شفابخش هستید که مانند عصای جادویی با یک کلمه زندگی شما را زیر و رو کند، اصلا سراغ این کتاب نروید. اما اگر به دنبال یک برنامه کاربردی و یک برنامه جامع و مختصر هستید، اجازه دهید جملات این کتاب بر انتظارات شما تأثیر بگذارد و فرضیات قبلی شما را روشن کند، کنجکاوی شما را برانگیزد و به زندگی شما ارزش بیافزاید.

درباره کتاب اثر مرکب: موفقیت؛ زندگی عالی

همانطور که درک این نکته مهم است که موفقیت آسان نیست، درک این نکته نیز مهم است که هر تصمیمی، هر چقدر هم که پیش پا افتاده باشد، مسیر زندگی شما را تغییر می دهد، شما باید اهمیت این جمله را درک کنید، زندگی مجموعه ای از انتخاب ها چه در غیبت حضور داشته باشید چه نباشید، با چه کسی وقت بگذرانید، با چه کسی ازدواج کنید، امروز ناهار رژیمی خود را شکسته اید، قرار خود را به روز دیگری موکول می کنید، هر تصمیمی را تکرار می کنم، هر تصمیمی موثر است. دارن هاردی شرح کاملی از تصمیمات آگاهانه در کتاب ارائه می دهد. چگونه این آگاهی را برای اهداف خود برنامه ریزی کنید. دارن هاردی کتاب های دیگری از جمله قطار هوایی و بهترین سال زندگی شما نوشته است. هاردی در Aerial Train به چالش های پیش روی کارآفرینان می پردازد و در The Best Year of Your Life راهی عملی برای برنامه ریزی و دستیابی به اهداف شخصی ارائه می دهد.

مطالعه کن!

بازم مواظب باش! با خرید و نگهداری این کتاب در کتابخانه شما هیچ معجزه ای رخ نخواهد داد. باید قدم های کوچک زندگی را باور داشته باشی و باور داشته باشی که موفقیت یک شبه، روز یا ماه به دست نمی آید! معجزات با دستان خودت اتفاق خواهند افتاد. درک اثر ترکیبی شما را از انتظار “نتایج سریع” رها می کند. این باور که موفقیت باید به همان سرعتی باشد که فست فود آماده می شود، یک لیوان آب تخلیه می شود، پیامک ها در چند ثانیه می رسد. دست از این طرز فکر بردارید. حقیقت این است که شما فقط داستان موفقیت یک برنده را می خوانید، اما از میلیون ها بازنده چیزی نمی شنوید. پروفسور نیل گیلبرت، روانشناس دانشگاه هاروارد، می گوید که اگر به بازنده های بخت آزمایی 30 ثانیه فرصت داده شود تا در تلویزیون بگویند “من برنده نشدم”، حدود 9 سال طول می کشد تا همه بازنده های مسابقه همان حرف را بزنند.

کلام آخر

شما با مطالعه درباره کتاب اثر مرکب به این نتیجه می رسید که باید برای تمامی آرزوهایتان هدف داشته باشید و بدون داشتن هدف نمی توانید به آن ها برسید. پیشنهاد می کنم که این کتاب را از فروشگاه اینترنتی افکار مثبت با قیمتی باورنکردنی تهیه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن