پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

دانلود کتاب اثر مرکب پی دی اف

اثر مرکب پی دی اف

کتاب اثر مرکب پی دی اف، اثری از دارن هاردی یکی از کتاب‌های تاثیرگذار در زمینه موفقیت است که مطالعه این کتاب تاثیرات مثبت و شگرفی در زندگی شما خواهد گذاشت. در این کتاب به‌دور از هر گونه ادعا و وعده‌های زودبازده به بررسی شکل‌گیری رفتار یا عادت در انسان‌ها پرداخته شده و اصول یافتن استراتژی فردی را یاد می‌دهد.

خلاصه کتاب اثر مرکب پی دی اف

اگر بخواهیم کتاب اثر مرکب را در چند جمله شرح دهیم، باید بگوییم که این کتاب به دنبال آن است که به مخاطب خود بگوید تغییرات بزرگ و خارق‌العاده یک شبه اتفاق نمی‌افتد. اگر می‌خواهید به تغییرات بزرگ دست پیدا نمایید، بایستی عاداتی را در خودتان به وجود آورید و همچنین با پایبند بودن به این عادت‌ها، تغییرات جزئی به صورت روزمره در زندگی خودتان ایجاد کنید.

بعد از مدتی این نتایج کوچک موجب می‌شود که شاهد یک تغییر بزرگ در زندگی خودتان باشید، به طور مثال فردی که 100 کیلوگرم وزن دارد نمی‌تواند ناگهان به 70 کیلوگرم برسد، بلکه بایستی با نیم ساعت ورزش در روز و کم کردن از مقدار غذای مصرفی خودش به وزن مورد علاقه خودش دست پیدا نماید.

اثر مرکب پی دی اف

کتاب اثر مرکب به ما می‌گوید که انتخاب‌های کوچک روزانه ما می‌تواند در کنار هم نتایج بزرگی را رقم بزنند، این مفهوم در اقتصاد نیز وجود دارد. سپرده کمی را در نظر بگیرید که هر ماه سودی کم به آن اضافه می‌گردد. اگر این حساب را چند سال داشته باشیم، از رشد پول خود شگفت‌زده خواهیم شد که به این اتفاق سود مرکب می‌گویند و حال این موضوع را برای هر چیزی که می‌خواهید رشد نماید، تصور کنید.

دارن هاردی نویسنده این کتاب پرمحتوا همین مطلب را در حیطه موفقیت مطرح می‌نماید. او می‌گوید برای انجام کارهای بزرگ کافی‌ست قدم‌های کوچک برداریم، شاید در ابتدا پیشرفتی حاصل نشود، ولی در طی زمان تغییرات کم کم خود را به ما نشان خواهند داد.

درباره دارن هاردی

دارن هاردی ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت، متولد 1 فوریه 1971 در آمریکاست. تقریبا شانزده سال است که جزو برگزیدگان صنعت موفقیت و همینطور پیشرفت فردی است. هاردی به عنوان یک کارآفرین در 18 سالگی درآمدی بالغ بر یک میلیون دلار در سال رسید، در سن 27 سالگی صاحب شرکتی با درآمد سالانه 50 میلیون دلار بود. وی هزاران کارآفرین را راهنمایی نموده و علاوه بر آن، به خیلی از شرکت‌ها و موسسات بزرگ مشاوره داده و عضو هیئت مدیره چندین شرکت مختلف و سازمان‌های غیر انتفاعی گوناگون نیز می‌باشد.

این نویسنده کتاب اثر مرکب را در سال 2010 نوشته است، کتابی که تا به الان از نظر منتقدان بهترین اثر او به حساب می‌آید. اشتیاق و علاقه وافر هاردی به موفقیت و پیشرفت فردی، هسته اصلی کسب و کار و فلسفه زندگی او را تشکیل می‌دهد. وی خودش را متعهد می‌بیند که به دیگران در دست‌یابی به توانایی‌های بالقوه‌شان کمک نماید تا زندگی غنی‌تر و کامل‌تری را تجربه کنند.

اثر مرکب پی دی اف

جملات زیبای کتاب

  • یک رویه روزانه که بر حسب عادات خوب بنا شده باشد، چیزی است که موفق‌ترین افراد را از بقیه جدا می‌نماید.
  • تنها راه رسیدن به موفقیت از طریق انجام پیوسته کارهای معمولی غیرجذاب، غیرمهیج و بعضی ‌وقت‌ها نظم و ترتیب دشوار روزانه‌ای است که در طی زمان مرکب شده‌اند.
  • به اطراف خود مشاهده کنید، جهان پر از افراد تحصیل‌کرده است. درس‌هایی که شما در دانشگاه یاد گرفته‌اید، حتی پیش از آن که جوهر امضای مدرک فارغ‌التحصیلی شما خشک گردد، منسوخ و قدیمی محسوب شده‌اند. در حقیقت موفقیت شما بر حسب آموخته‌هایی که هر روز می‌آموزید، مشخص می‌شود.
  • آدمی باش که نه می‌گوید. با هم‌رنگ جماعت بودن، هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود.
  • مردی به‌سرعت با اسبش می‌تاخت. این طور به نظر می‌رسید که به جای خیلی مهمی می‌رفت. مردی که لب جاده ایستاده بود، فریاد زد، کجا می‌روی. مرد اسب‌سوار پاسخ داد. نمی‌دانم، از اسب بپرس. در حقیقت این داستان زندگی خیلی از مردم است، آن‌ها سوار بر عادت‌ها و باورهای غلطشان می‌تازند، بدون این که بدانند به کجا می‌روند.
  • شما تنها به چیزهایی دست پیدا می‌کنید که در جستجویشان هستید. همه ما به صورت ذاتی مخلوقاتی جستجو کننده هدف هستیم.

سخن آخر

همان‌طور که گفته شد، کتاب اثر مرکب پی دی اف یکی از بهترین آثار انگیزشی و رشد فردی است که می‌تواند درس‌های زیادی برای شما به همراه داشته باشد و به شما آموزش دهد که چگونه یک عادت خوب در وجود خود به وجود آورید یا یک عادت بد را از وجودتان پاک کنید. برای دانلود این کتاب ارزشمند روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن