پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی و خلاصه کتاب شفای زندگی

دانلود کتاب شفای زندگی pdf

در این نوشته می‌خواهیم به بررسی و خلاصه کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی بپردازیم. این کتاب راهنمای رهایی شما از دردهای جسمانی و فشارهای روحی و روانی نیز است.

معرفی کتاب شفای زندگی

لوییز هی در کتاب شفای زندگی تمرینات بسیار ساده و در عین حال کاربردی را به شما معرفی می‌نماید که با انجام آن می‌توانید شادی بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید.

کتاب شفای زندگی از شما می‌خواهد نسبت به افکار خود کنترل بیشتری داشته باشید، زیرا که نادیده گرفتن این موضوع موجب بروز بیماری‌های سختی در شما خواهد شد.

به عنوان مثال لوییز هی در این کتاب مطرح کرده که یکی از دلایل سرطان پستان در خانم‌ها، دوست نداشتن خود است.

با خواندن خلاصه کتاب شفای زندگی و تکرار تمرینات آن می‌توانید احساس بهتری نسبت به زندگی خود داشته باشید و از لحظه لحظه عمرتان بیشتر لذت ببرید.

خلاصه کتاب

خلاصه کتاب شفای زندگی از لوییز هی در مورد راه‌کارهای ذهنی صحبت می‌کند که اگر از آن‌ها استفاده کنی، بسیاری از مشکلات زندگی ناپدید می‌شوند.

لوییز هی، این کتاب را با الهام از زندگی شخصی خود نوشته است. وی دوره‌ای از زندگی‌اش را تعریف می‌کند که به دلیل مبتلا شدن به سرطان دهانه‌ی رحم، زندگی برایش به شکل طاقت‌فرسا درآمده بود.

ولی خوشبختانه از یه جایی به بعد تلاش کرد با تفکرات مثبت، علاوه بر اینکه خودش را از چنگال بیماری خلاص کند، بلکه زندگی‌اش را نیز متحول نماید.

این نویسنده در کتاب شفای زندگی می‌گوید: مهم‌ترین چیزی که در دوران بیماری آموختم، این بود که همه‌ی ما بایستی خودمان را دوست داشته باشیم.

با مطالعه این کتاب، نه تنها متوجه می‌شوی که ذهن و باورهایی که سال‌های طولانی در مورد خودمان یا اطرافیان داریم، می‌تواند منبع تمام کسالت‌های فیزیکی و روحی ما باشد.

بلکه راه‌کارهایی را جهت غلبه بر آن‌‌ها پیدا می‌کنی، همینطور یاد می‌گیری که چطور با تغییر روحیات و افکارت می‌توانی از عهده تمام مشکلات بربیای.

بخشی از کتاب شفای زندگی

هر لحظه در زندگی، تجربه‌ای جدید و غیرتکراری است، ولی ما انسان‌ها با خودمان فکر می‌کنیم که این لحظه، چیزی عادی و بی‌ارزش است.

ما در توهم تکرار زندگی به سر می‌بریم. در صورتی که زندگی، حتی برای یک ثانیه هم تکراری نیست. حضور شما در این لحظه، برای کل جهان هستی و کائنات تازه است.

اگر انسان‌ها اندازه کمی به این موضوع توجه می‌کردند، شفای زندگی را در دست می‌گرفتند و به هیچ عنوان مجبور نبودند با بیماری‌های جسمی و روحی نیز دست و پنجه نرم کنند.

شما بایستی یک روز با تمام این غم، خشم و ناراحتی، خداحافظی نمایید و کالبدتان را به دست خاک بسپارید.

به نظرتان بهتر نیست تا زمانی که زنده هستید این کار را انجام دهید و از نعمت‌های بی‌‌شمار خداوند بهره‌مند گردید.

خلاصه کتاب شفای زندگی

هدف لوییز هی از نوشتن کتاب شفای زندگی چه بود؟

لوییز هی با نوشتن کتاب شفای زندگی به دنبال این بود که مردم را از چنگال ترس‌های بی‌معنی‌شان نجات دهد.

لوییز هی می‌گوید: تنها هدفش از نوشتن کتاب شفای زندگی این بوده که زندگی زیباتری برای تمام خواننده‌هایش بسازد، چشم آن‌ها را به روی دنیای قشنگ‌تری باز کرده و موجب شود تا آدم‌ها شفای درونی خودشان را پیدا نمایند.

این نویسنده در خلاصه کتاب شفای زندگی از شما می‌خواهد که بیشتر به خودت عشق بورزی و او با ارائه روش‌هایی در این کتاب می‌گوید که می‌توانی با استفاده از آن‌ها خیلی سریع‌تر روند درمانی را طی کنی.

البته این کتاب را باید به چشم راهنمایی برای زندگی نگاه کنید که در تمام جنبه‌های زندگی، حرف‌هایی برای گفتن دارد.

وی در کتاب شفای زندگی می‌گوید: اگر بخواهیم درست فکر کنیم، متوجه می‌شویم که تقریبا همه چیز قابل درمان است.

همچنین لوییز هی شیوه متحول‌کننده‌ی خودش را برایتان توضیح می‌دهد و ابزارهای کاربردی‌ای که می‌توانی برای شروع شفای زندگی‌تان از آن‌ها استفاده کنید در اختیارتان می‌گذارد.

جملاتی از کتاب شفای زندگی

  • زندگی واقعا ساده‌ست. از هر دستی بدی از همان دست می‌گیری و آن چیزی که فکر می‌کنی، به حقیقت تبدیل می‌شود و برایت اتفاق می‌افتد.
  • ما مسئول تمام اتفاقات، چه بد چه خوب در زندگی‌مان هستیم. هر کدام از ما تجربیات خودمان را با افکار و احساساتمان به وجود می‌آوریم.

سخن آخر

با مطالعه خلاصه کتاب شفای زندگی، جسم و روح خود را شفا دهید. برای سفارش این کتاب فوق‌العاده ارزشمند روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن