پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

خلاصه کتاب پول پول پول

پول پول پول اپ

در این نوشته قصد داریم خلاصه کتاب پول پول پول را بررسی نماییم. نویسنده این کتاب ارزشمند، جان میلتون فاگ به صورت ساده افراد را با بازاریابی شبکه‌ای آشنا می‌نماید.

کتاب پول پول پول به شما توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید توسط بازاریابی شبکه‌ای از کارمند بودن و سبک زندگی روزمره رها شوید. نویسنده این کتاب از شما می‌خواهد که طرز فکر و سبک زندگی اقتصادی گذشته را فراموش کرده و شیوه‌ای نوین مانند بازاریابی شبکه‌ای را جایگزین نمایید.

معرفی: خلاصه کتاب پول پول پول

نویسنده کتاب پول پول پول معتقد است که در عصر تکنولوژی وقتی همه چیز به سرعت تغییر می‌کند، انسان نیز باید شیوه زندگی خود را عوض نماید. وی می‌گوید دانشگاه‌ها قادر نیستند نیازهای شما را تامین کنند. همچنین آموزش‌های عالی ناکارآمد است.

این کتاب به شما بازاریابی شبکه‌ای که یک مدرسه انسان سازی است را آموخته و شما را به سمت زندگی بهتر و آینده‌ای درخشان‌تر هدایت می‌نماید.

جان میلتون فاگ شخصی با تجربه در عرصه‌های مختلف به ویژه بازاریابی شبکه‌ای است. علاوه بر آن وی نویسنده کتاب پرفروش بازاریاب شبکه‌ای می‌باشد. در این کتاب به صورت ساده با این بیزنس 50 ساله آشنا می‌شوید.

یک باور اشتباه: خلاصه کتاب پول پول پول

خیلی از افراد گمان می‌کنند که پول داشتن بد است و انسان را از خدا و اصلش دور می‌نماید. اما باید به این نکته توجه کرد که خود پول بد نیست بلکه در تملک و بندگی آن قرار داشتن است که باعث بوجود آمدن مشکل می‌شود.

چطور امکان دارد خدایی که صاحب این همه ثروت و فراوانی است پول را برای بندگان خود بد بداند. بنابراین برای یک بار هم که شده بهتر است ریشه‌ی این باور را درون خود پیدا کرده و آن را پاکسازی نماییم.

پول می‌تواند تجربه‌های زیبا و جذابی را برای هر فردی بوجود آورد. اما باید به این نکته توجه کرد که استفاده از شیوه‌های قدیمی برای افزایش درآمد دیگر پاسخگو نیست و باید خود را در زمینه افزایش درآمد به‌روز نمایید.

خلاصه کتاب پول پول پول

بررسی کتاب

یکی از بهترین فرصت‌ها برای افزایش درآمد و کسب پول بیشتر، بازاریابی شبکه‌ای است. افراد قشر متوسط می‌توانند با این روش سرمایه خود را زیاد کنند.

در این کتاب به بررسی بازاریابی شبکه‌ای پرداخته شده است. با خواندن این کتاب می‌توانید روش‌های استفاده از این شبکه و همچنین سرمایه‌گذاری در آن را یاد بگیرید.

در مقایسه با سایر مشاغل، بازاریابی شبکه‌ای بسیار بهتر عمل کرده و انسان‌ها را به ثروت می‌رساند. در این روش برای خیلی از افراد فرصت مناسبی جهت کسب درآمدهای بالا وجود دارد.

برای موفقیت در این عرصه بایستی مهارت‌های فروش خود را بالا ببرید. همچنین رقابت با افراد دیگر نیز در این حوزه به رشد و پیشرفت شما کمک می‌نماید.

در دنیای گسترده بازاریابی امروز، با مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر خواهید توانست برای خود درآمد بالایی رقم زده و در مدت کوتاه به زندگی بهتری دست یابید.

درباره نویسنده

جان میلتون فاگ، نویسنده و سخنران انگیزشی است. وی دارای مدرک کارشناسی عکاسی می‌باشد. جان میلتون فاگ تاکنون فعالیت‌های زیادی در زمینه فروشندگی، عکاسی، ویراستاری و … داشته است.

وی موسس مجلاتی همچون آپلین ونتورک مارکتینگ بوده و همچنین بنیان‌گذار انجمن بهترین نتورکر می‌باشد. او در کشورهای زیادی از جمله آمریکا، کانادا، چین، کره، مالزی، روسیه، سنگاپور و همچنین کاستاریکا سخنرانی کرده است.

این نویسنده ویراستاری مجله موفقیت را بر عهده داشته و تاکنون موفق به فروش بیش از سه میلیون نسخه از نوارهای خود شده است. در حال حاضر او ویراستار ارشد مجله نتورکینگ تایمز می‌باشد.

بخشی از کتاب پول پول پول

درآمد دائم مثل درآمد حاصل از حق تالیف یک نویسنده‌ی کتاب بوده و کاملا مشابه درآمد ناشی از سرمایه‌گذاری در سهام و یا املاک می‌باشد. نویسنده برای یک بار کتاب خود را می‌نویسد؛ اما با هر بار فروخته شدن جلد کتاب او درصدی را دریافت می‌نماید. درست مانند آهنگسازی که یک بار آهنگی را می‌سازد و بعد با هر بار فروش نوار و یا سی دی، درصدی هم به او تعلق می‌گیرد.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی خلاصه کتاب پول پول پول پرداخته شد. کسانی که به حوزه بازاریابی شبکه‌ای علاقمند هستند، می‌توانند با مطالعه این کتاب اطلاعات خود را بیشتر کنند. برای دانلود کتاب پول پول پول روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن