مقالات وب سایت

خلاصه کتاب توانگران چگونه می ‌اندیشند

توانگران چگونه می‌اندیشند اپ

کتاب توانگران چگونه می اندیشند موانع ذهنی را برای رسیدن به دولت و توانگری از میان برداشته است. در این کتاب به خوبی رمز و راز رسیدن به موفقیت و ثروت بیان شده و به اصول و تکنیک‌های موفقیت اشاره دارد. در این مقاله خلاصه کتاب توانگران چگونه می ‌اندیشند را برای شما آماده نموده‌ایم تا با این کتاب بیشتر آشنا شوید.

چند جمله آموزنده از کتاب توانگران چگونه می‌ اندیشند

  • زندگی شما زمانی تحول می‌یابد که برای تغییر آن کاری انجام دهید.
  • تصورات ذهنی هدف ما را تعیین می‌نمایند.
  • توانگران قبل از رسیدن به موفقیت، در آینه دل خود را توانگر دیده‌اند.

درباره نویسنده: خلاصه کتاب توانگران چگونه می‌ اندیشند

چارلز آلبرت پویسانت نویسنده کتاب توانگران چگونه می‌ اندیشند تاجر کبک بوده و در مونترال متولد شده است. این نویسنده متاهل و دارای چهار فرزند بود و بعد از دریافت دیپلم به عنوان کارآموز یک شرکت رسمی مشغول به کار شد. چارلز آلبرت پویسانت ابتدا به سمت همیار ارشد رسیده و پس از آن به عنوان مدیر ملی به کار خود ادامه داد. وی حدود 10 سال این مسئولیت را بر عهده داشت.

درباره کتاب توانگران چگونه می ‌اندیشند

کتاب توانگران چگونه می‌ اندیشند برای رسیدن به موفقیت اعتقادی به شانس و اقبال ندارد و رسیدن به اهداف را به کار بردن یک سری اصول و تکنیک‌های خاص می‌داند. این کتاب می‌گوید شما برای موفق شدن باید عملگرا بوده و از شکست نترسید، زیرا ترس از شکست نمی‌گذارد شما برای رسیدن به خواسته‌های خود تلاش نمایید.

هفت تن از موفق‌ترین مردان ثروتمند جهان در این کتاب از رمز و رازهای خود برای رسیدن به موفقیت صحبت کرده‌اند. بنابراین این کتاب از ارزش زیادی برای مطالعه برخوردار است.

خلاصه کتاب توانگران چگونه می‌ اندیشند

دانلود کتاب توانگران چگونه می اندیشند

با تغییر ضمیر ناخودآگاه خود می‌توانید اصول بیان شده در این کتاب را به کار گرفته و برای رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی نمایید. بهتر است قبل از تلاش در هر زمینه ای با مطالعه کتاب توانگران چگونه می اندیشند باورهای محدودکننده خود را برطرف نموده و باورهای مثبت جدیدی بسازید.

خلاصه کتاب توانگران چگونه می اندیشند راه‌های ساده و کاربردی را برای موفق شدن در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. در این کتاب ذهنیت میلیونرهای موفق را در تمام دنیا کشف خواهید کرد و به اهمیت تعادل و پایداری در انجام کارها پی خواهید برد.

اصول توانگری

با دانلود کتاب توانگران چگونه می اندیشند به ابزارهایی که برای رسیدن به رویاهای خود نیاز دارید دست می‌یابید. در این کتاب تکنیک‌هایی ارائه شده تا به شما در تغییر باورهای محدودکننده کمک نماید. علاوه بر آن شما یاد می‌گیرید که چگونه بدون ترس به سمت هدف‌های خود گام‌های محکم و استوار بردارید.

کتاب توانگران چگونه می اندیشند مناسب چه افرادی‌ است؟

اگر به دنبال موفق شدن در همه‌ی ابعاد زندگی خود می‌باشید به هیچ عنوان مطالعه کتاب توانگران چگونه می اندیشند را از دست ندهید.

با بررسی زندگی افراد موفق در می‌یابید که این افراد در زندگی خود اشخاصی را به عنوان الگو انتخاب کرده‌اند و در دوران زندگی‌شان آنها را مورد تحسین قرار داده‌اند. بنابراین شما هم با مطالعه خلاصه کتاب توانگران چگونه می ‌اندیشند و آشنا شدن با هفت تن از ثروتمندترین افراد جهان می‌توانید از الگوهای خوبی در مسیر زندگی خود بهره‌مند گردید.

دانلود کتاب توانگران چگونه می اندیشند از سایت افکار مثبت

امکان خرید و دانلود صوتی کتاب توانگران چگونه می اندیشند در سایت افکار مثبت موجود می‌باشد. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از این کتاب به لینک مربوطه در سایت افکار مثبت مراجعه کرده و آن را خریداری کنید.

این کتاب تاثیر مثبتی در زندگی شما می‌گذارد و به کار بردن ایده‌های آن تمامی ابعاد زندگی شما را متحول می‌نماید. علاوه بر آن کتاب توانگران چگونه می اندیشند می‌تواند هدیه مناسبی برای اطرافیان شما باشد و با دادن این هدیه ارزشمند به اطرافیان خود می‌توانید آن ها را در تغییر زندگی‌شان یاری داده و به سمت موفقیت سوق دهید.

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله گفته شد، این کتاب شامل آموزش‌هایی است که شما را برای رسیدن به موفقیت یاری می‌کند. با  در دست گرفتن قدرت ذهن خود می‌توان به هر خواسته و جایگاهی در زندگی رسید. بنابراین برای استفاده از الگوهای مفیدی که در کتاب توانگران چگونه می اندیشند معرفی شده می‌توانید به صورت 24 ساعته نسبت به دانلود این کتاب از سایت افکار مثبت اقدام نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *