مقالات وب سایت

مطالعه قانون جذب با اپلیکیشن افکار مثبت

قانون جذب اپ

مایکل لوسیر در کتاب قانون جذب با استفاده از تمرین‌ها و راهنمایی‌‌های کاربردی به شما کمک خواهد کرد تا سرعت یادگیری خود را بالا برده و قانون جذب را در زندگی خود پیاده کنید. می‌توانید برای مطالعه کتاب قانون جذب اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

خلاصه کتاب قانون جذب اپ افکار مثبت

قانون جذب اپ
قانون جذب اپ

مایکل لوسیر در کتاب قانون جذب شرح می‌دهد که عوامل محدود کننده‌ای وجود دارند که اجازه نمی‌دهند شما به آرزوهایتان برسید، به همین خاطر بایستی مدت زمان طولانی روی ضمیر خودآگاهتان کار کنید و تمام توجه خود را به کار گیرید تا این تفکرات مثبت تقویت شوند و در ضمیر ناخودآگاهتان قرار بگیرند. وی می‌گوید باور محدود همان افکار تکراری است که مانع می‌شود شما خواسته‌تان را جذب نمایید.

در حقیقت افکار شما می‌تواند امواج منفی بیرون بفرستد، به طور مثال باید حسابی کار کنی تا ثروتمند شوی، موجب بروز امواج کمبود می‌شود که شما را از دستیابی به خواسته‌ات باز می‌دارد.

لوسیر باور دارد قدرت کلام منفی ما، از کلام مثبت بیشتر است، یعنی برای این که انرژی یک کلام منفی را دفع نماییم باید حداقل شش کلام مثبت را جایگزین آن کنیم. او مخالف جمله‌های منفی است و تاکید می‌کند از گفتن جمله‌های منفی نظیر شایسته آن نیستم، مردم پس از ترک سیگار چاق می‌شوند، در زندگی تنها ، یک‌بار شانس در خانه آدم را می‌زند و … دوری کنید. بر اساس گفته‌های کتاب قانون جذب اگر ضمیر ناخودآگاه شما مملو از ناامیدی و افکار منفی باشد، به هیچ عنوان نمی‌توانید موفقیت خاصی را کسب نمایید یا اگر هم برسید همواره از آن احساس خوبی ندارید.

جملات برگزیده کتاب

  • برای تشکر از هر چیزی زمان بگذارید. احساسی که پس از این کار به شما دست می‌دهد، مهم است. قدردانی به شما کمک می‌نماید حس و حالی مثبت ابراز کنید.
  • وظیفه شما این نیست که از همه چیز سر در بیاورید، فقط کافی است به قانون جذب اجازه دهید تمام کارها را بر عهده بگیرد.
  • ثروتمند بودن، نوعی احساس است. آگاه باشید و این حس و حال را به احساس فعلی‌تان تبدیل کنید.
  • فاصله میان احساس شما و حس و حال شخصی دیگر برابر است با میزان مقاومتی که وقتی در کنار آن‌ها هستند، احساس می‌کنید.
  • قانون جذب به احساس شما نسبت به آن چه به کلام می‌آورید و به آن چه فکر می‌کنید، جواب می‌دهد.

قسمتی از کتاب قانون جذب اپ افکار مثبت

آیا تاکنون دقت کرده‌ای که بعضی اوقات به اتفاقی نیاز داری و همان یک دفعه برایت رخ می‌دهد، به عنوان مثال دلت برای شخصی تنگ می‌شود و ناگهان او را در خیابان مشاهده می‌کنی. آیا درباره افرای شنیده‌ای که به دفعات زیاد خود را درگیر روابط بد کرده و همیشه شکایت می‌کنند که بدترین روابط نصیب آن‌ها می‌شود.

در واقع می‌توان گفت قانون جذب را این گونه تعریف کرد: به هر چیزی که توجه می‌کنم، خواه منفی، خواه مثبت به طرف خود جذب می‌نمایم. با خواندن این کتاب درک خواهید کرد که چرا و چگونه این اتفاق رقم می‌خورد. برای آشنایی بیشتر با کتاب قانون جذب اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

چرا باید کتاب قانون جذب را مطالعه کنیم؟

قانون جذب اپ

مایکل لوسیر کتاب حاضر را با اثبات علمی قانون جذب آغاز می‌کند. وی ابتدا قانون پایستگی انرژی را شرح می‌دهد و در ادامه با استناد بر آن، قانون جذب را مطرح می‌نماید.

لوسیر با توضیح ساختار اتم و قرارگیری ذراتش شما را قانع می‌کند که انرژی درونتان را به طرف افکار مثبت سوق دهید.

نویسنده کتاب قانون جذب، جذب ناآگاهانه را ارسال ناخودآگاه امواج درونی به طرف پدیده‌های گوناگون تعریف می‌کند. وی می‌گوید زمانی که چیزی برای شما لذت و احساس خوبی دارد، ارتعاشات شما را افزایش می‌دهد و در نتیجه شما لذت را به کائنات مرتعش می‌نمایید و برعکس هرگاه چیزی شما را غمگین کند، امواج منفی ساطع می‌کنید.

کتاب قانون جذب لحن ساده و روانی دارد. لوسیر همزمان با بررسی قانون‌های فیزیک و نظریه‌های متافیزیکی، با استفاده از نکته‌ها و یادآوری‌های متنوع به شنونده کمک می‌کند در طول مسیر خواندن کتاب، این قانون را در زندگی‌اش اجرا نماید.

آشنایی بیشتر با مایکل لوسیر

مایکل لوسیر مسائلی را یاد می‌دهد که به خوبی در مورد آن‌ها اطلاعات دارد. وی با وجود زندگی بسیار شادش، اصلاحات نوین و اساسی زیادی در زندگی خود اعمال کرده است. لوسیر به وضوح اظهار می‌کند که کشف و به کارگیری قانون جذب در زندگی‌اش، سطح جدیدی از موفقیت را به عنوان نویسنده، مربی و همچنین کارآفرین برایش به ارمغان آورده است.

سخن آخر

می‌توانید برای مطالعه کتاب قانون جذب اپ افکار مثبت را دانلود کنید. خواندن این کتاب باعث تحولی شگرف در زندگی شما می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *