پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

درباره اسپنسر جانسون

اسپنسر جانسون

اسپنسر جانسون نویسنده‌ی کتاب‌های معروفی مانند چه کسی پنیرم را جابه‌جا کرد؟ و کتاب مدیر یک دقیقه ای می‌باشد. او یکی از افراد مطرح در حوزه خودیاری و روانشناسی بوده و توانسته در کتاب‌های خود راهکارهای ساده‌ای را برای حل موقعیت‌های پیچیده زندگی شخصی و حرفه‌ای ارائه دهد.

زندگینامه اسپنسر جانسون

اسپنسر جانسون پزشک و نویسنده‌ی آمریکایی‌ست که در سال 1938متولد شد و توانست به یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین نویسنده‌های حوزه توسعه فردی و رشد شخصی تبدیل شود. این نویسنده در داکوتای جنوبی متولد شده و در ایالت کالیفرنیا به تحصیل پرداخت.

در سال 1963 موفق شد مدرک روانشناسی خود را از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دریافت کند و وی مدرک پزشکی خود را از کالج سلطنتی جراحان در ایرلند دریافت نمود.

جانسون در میانه‌ی دهه‌ی 70 میلادی حرفه‌ی پزشکی را رها کرده و به نوشتن کتاب‌های الهام‌بخش روی آورد. اوایل دهه 80 میلادی او توانست در نوشتن به یک فرمول جدید دست پیدا کند. او با همکاری کن بلانچارد که مشاور بود، کتاب مدیر یک دقیقه‌ای را نوشت. این کتاب در مدت کوتاهی توانست مورد استقبال افراد زیادی در سراسر جهان قرار بگیرد.

خیلی از مدیران کتاب مدیر یک دقیقه‌ای را به عنوان کتابی مرجع معرفی کردند و جانسون به همراه بلانچارد بعد از موفقیت این کتاب به سراغ موضوعات مشابه رفتند و کتاب‌های دیگری را منتشر کردند. از این کتاب‌ها می‌توان به فروشنده‌ی یک دقیقه‌ای، معلم یک دقیقه‌ای، پدر یک دقیقه‌ای و همینطور مادر یک دقیقه‌ای اشاره کرد.

بیوگرافی اسپنسر جانسون

جانسون مدتی برای زندگی به ایالت هاوایی رفته و در زمان فعالیت حرفه‌ای خود در مدرسه‌ی کسب و کار هاروارد و مدرسه حکمرانی که یکی از دانشکده‌های مهم دانشگاه هاروارد بود، مشغول به کار شد.

او کتاب‌های متعددی در زمینه خودیاری و رشد شخصی نوشت و با ارائه راه حل‌های ساده و کاربردی توانست به افراد زیادی در سراسر دنیا کمک نماید.

آخرین کتاب اسپسر جانسون دره‌‌ها و قله‌ها بود که در سال 2009 منتشر شد و توانست به فروش زیادی برسد. اسپنسر جانسون در سال 2017 به دلیل بیماری از دنیا رفت.

اسپنسر جانسون

کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای

این کتاب با فروش جهانی بالای 13 میلیون می‌تواند محل کار را بهبود ببخشد. جانسون در این اثر توضیح داده که چطور مدیران می‌توانند با صرف کمترین زمان منجر به نتایج عالی شوند. این کتاب به همه‌ی مدیران و رهبران توصیه می‌شود.

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای از اهمیت تشویق‌های یک دقیقه‌ای می‌گوید و توصیه می‌کند که یک مدیر باید بطور واضح مشخص کند که چه کاری به درستی انجام شده و بالافاصله کارمندان خود را تشویق نماید.

در این کتاب به مدیران یادآوری می‌شود که تک تک کارمندانش به عنوان منبع آگاهی و دانایی شرکت حساب شده و همین افراد می‌توانند باعث رشد مجموعه شوند.

با خواندن این کتاب می‌توانید با رازهای مدیریت و موفقیت آشنا شوید و کسب و کار خود را توسعه دهید. این کتاب که به صورت داستانی و پرسش و پاسخ بین دو فرد نوشته شده، می‌تواند شما را به مطالعه‌اش جذب نماید.

آثار اسپنسر جانسون

 • چه کسی پنیرم را جا به جا کرد؟
 • اولین فروشنده بزرگ دنیا
 • بله یا خیر
 • هدیه زمان حال
 • مدیر یک دقیقه‌ای
 • یک دقیقه برای خودتان
 • مادر یک دقیقه‌ای
 • پدر یک دقیقه‌ای
 • معلم یک دقیقه‌ای
 • گفتگوی یک دقیقه‌ای
 • قله‌ها و دره‌ها
 • بیرون از هزارتو
 • راهنمای تصمیم‌گیری بهتر

سایر کتاب‌های اسپنسر جانسون

کتاب دیگر این نویسنده چه کسی پنیرم را جا به جا کرد نام دارد که در زمان خودش با فروش گسترده‌ای روبه‌رو شد. این کتاب با بیان داستانی زیبا به افراد می‌آموزد که چگونه در تغییرات، روحیه‌ی خود را حفظ کنند و بتوانند موفقیت بیشتری کسب نمایند.

توصیه این کتاب به افراد این است که در انتظار الگوهای تکراری نباشید و سعی کنید با به کارگیری خلاقیت خود، چیزهای جدیدی را کشف نمایید. در این داستان چهار موجود خیالی به تصویر کشیده شده که هر کدام راه و روش خود را برای رسیدن به هدف پیش می‌گیرند.

دانلود کتاب مدیر یک دقیقه‌ای

برای خرید و دانلود کتاب مدیر یک دقیقه‌ای اثر اسپنسر جانسون می‌توانید به فروشگاه افکار مثبت مراجعه نمایید. این کتاب هم اکنون در وب‌سایت افکار مثبت آماده ارائه می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن