پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مطالعه فصل‌های زندگی با اپلیکیشن افکار مثبت

فصل‌های زندگی اپ

کتاب فصل‌های زندگی مجموعه‌ای از مشاهدات و دیدگاه‌های جیم ران است که در طی چهار دهه از زندگی خویش کسب کرده و تلاش می‌کند تا چشم‌اندازی از رویدادها، فرصت‌ها و همچنین مشکلات زندگی را به تصویر بکشد. برای مطالعه کتاب فصل‌های زندگی اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

معرفی کتاب فصل‌های زندگی اپ افکار مثبت

فصل‌های زندگی اپ

کتاب فصل‌های زندگی، به عنوان منبعی برای آموزش دستورالعمل‌هایی جهت چطور موفق شدن نوشته شده است. اگر زندگی قادر بود که جواب‌هایی معین به چنین سوال‌های قدیمی بدهد، در حال حاضر هر کدام از ما در حال لذت بردن از موفقیت‌هایمان بودیم.

در حقیقت آن چیزی که برای فردی مسیری برای رسیدن به موفقیت است، ممکن است شخص دیگری را به بدبختی بکشاند. مسلما خداوند هر کدام از ما را منحصر به فرد خلق کرده، پس هر کدام از ما جوابی منحصر به فرد در برابر مشکلات زندگی خواهیم داشت.

جیم ران در کتاب فصل‌های زندگی، زندگی را به فصل‌های متغیر سال تشبیه کرده است. فصل‌ها به شکلی همیشگی و بدون توقف در حال تغییر هستند و ما انسان‌ها بایستی یاد بگیریم که چطور از این تغییرات به بهترین نحو استفاده کنیم.

هدف این نویسنده از نوشتن کتاب فصل‌های زندگی این است که برای شما چشم‌اندازی از وقایع زندگی ترسیم نماید که برای انسان رخ می‌دهد، فرصت‌هایی که در مسیر زندگی در اختیار انسان قرار می‌گیرد و همچنین تصمیمات مهمی که انسان در حالات گوناگون روحی باید بگیرد.

در حقیقت این کتاب به عنوان یک رسالت مفید و کامل است که از وقایع مختلف در زندگی تشکیل شده و راه‌‌کارهای مقابله با آن‌ها، روش‌های موفق شدن در کار و زندگی و همینطور تسلیم نشدن در برابر شکست‌های زندگی را دربر دارد و برای تمام افراد بسیار کاربردی است. برای آشنایی بیشتر با کتاب فصل‌های زندگی اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

درباره جیم ران

جیم ران در شهر واشنگتن در سال 1309 به دنیا آمد. اشخاصی نظیر جیم ران با کلام قدرتمندشان می‌توانند کیفیت زندگی افراد زیادی را بهبود بخشند. سمینارهای این نویسنده در آمریکا و تمام جهان، انگیزه‌بخش هزاران نفر در دنیا شده است.

جیم ران مربی و استادی زبردست در حیطه رشد فردی بوده است، به گونه‌ای که در زمان حیاتش بیش از 5 میلیون نفر در کل دنیا در سمینارهای او شرکت کرده بودند و میلیون‌ها نفر همچنان آثار و آموزه‌های او را مطالعه می‌کنند.

فصل‌های زندگی اپ

بخشی از کتاب

بعد از توفان زمستان، فصل جنب و جوش و فرصت‌ها به اسم بهار از راه می‌رسد. بهار، فصل گام نهادن در زمین‌های حاصل‌خیز زندگی با بذرهای دانش، تعهد و همچنین کوشش قاطعانه است. بهار زمان اهمال‌کاری و تفکر در مورد احتمال وقوع شکست نیست. فردی که اجازه ‌دهد فصل بهار بگذرد، در صورتی که او در حال فکر کردن به خاطره موفق برداشت محصول و یا شکست دروی محصول پاییز علی‌رغم تلاش فراوان بهار گذشته باشد، نادان است.

مشخصه طبیعی بهار این است که خیلی سریع می‌گذرد و ما با زیبایی بی‌اندازه تمایل به غفلت و بی‌حرکتی وا می‌دارد. برای لذت بردن از رایحه گل‌های نوشکفته بهاری خیلی توقف نکنید، مبادا به خودتان بیایید و متوجه شوید بهار به پایان رسیده است، اما بذرهای شما هنوز کاشته نشده‌اند.

بهار اهمیتی به این نمی‌دهد که شما بذرهایتان را بکارید یا استراحت کنید، بهار صرفا فصل بهره‌برداری و استفاده است. این فصل شما را نه نصیحت به کاشتن کرده و نه پیامدهای نکاشتن را به شما یادآوری می‌کند. در حقیقت خداوند به شما خرد بخشیده است تا از صندلی راحتی خودتان برخیزید و در فصل مناسب داخل مزرعه شوید.

با وصل شدن به هوشمندی، خرد و همچنین آزادی انتخاب که به عنوان انسان به ما بخشیده شده است، انضباط کاشتن را علی‌رغم کلوخ‌ها، علف‌های هرز و سایر موانع پیش روی‌مان بایستی تمرین کنیم. کلوخ‌ها، علف‌های هرز و همچنین تمام خارهای دنیا نمی‌توانند کل بذرهای شما را از بین ببرند، اگر شما هوشمندانه و البته به فراوانی بکارید.

سخن آخر

برای مطالعه کتاب فصل‌های زندگی اپ افکار مثبت را دانلود کنید. خواندن این کتاب، راز موفقیت در کار و زندگی را آشکار کرده و همچنین تحولات شگرفی در زندگی شما رقم می‌زند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن