پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

خواندن آنلاین کتاب کیمیاگر

درباره کتاب کیمیاگر

کتاب کیمیاگر اثری مشهور و برجسته از پائولو کوئیلو می‌باشد و تاکنون به بیش از 50 زبان ترجمه شده است. بیشتر از 65 میلیون نسخه از این کتاب به فروش رفته و از پرطرفدارترین کتاب‌های جهان محسوب می‌شود. همچنین خواندن آنلاین کتاب کیمیاگر از دیگر روش‌های مطالعه این کتاب می‌باشد.

رمان کیمیاگر بین مردم ایران نیز محبوبیت زیادی داشته و با ترجمه‌های مختلفی روانه بازار شده است. از بهترین ترجمه می‌توان به ترجمه آرش حجازی اشاره کرد که اخیرا دیگر به صورت قانونی چاپ نمی‌شود.

همینطور ترجمه حسین نعیمی نیز از دیگر ترجمه‌های خوب این کتاب می‌باشد که توسط نشر ثالث منتشر شده است.

معرفی: خواندن آنلاین کتاب کیمیاگر

افراد زیادی با کتاب کیمیاگر آشنا بوده و حتی عده زیادی آن را یکی از بهترین رمان‌ها می‌دانند. این رمان برای نوجوانان و جوانان می‌تواند بسیار کاربردی باشد و به آنها جرات اقدام و حرکت بدهد.

بنابراین اگر شما به مباحثی مانند قوانین کائنات و طبیعت علاقمند باشید با خواندن این کتاب لذت می‌برید و با آن ارتباط برقرار خواهید نمود.

یکی از نکات مهمی که نویسنده قصد بیان آن را دارد، تسلیم نشدن در مقابل سرنوشت است. با اینکه امروزه دنیا و مخصوصا فضای مجازی پر از اساتید قانون جذب و انگیزشی شده است، شاید خیلی از افراد با شنیدن این مسائل مانند قبل انگیزه نگیرند و حتی تمایلی به شنیدن‌شان هم نداشته باشند. اما کتاب کیمیاگر با قدرت ادبیات خود توانسته این موارد را به صورتی اصیل‌تر به خواننده انتقال دهد.

خواندن آنلاین کتاب کیمیاگر برای چه افرادی مناسب است؟

اگر شما به تازگی تصمیم به خواندن کتاب جدیدی گرفته‌اید، خواندن آنلاین کتاب کیمیاگر می‌تواند گزینه مناسبی باشد. این کتاب تاکنون بیش از 65 میلیون فروش رفته و درنتیجه احتمال اینکه شما را هم علاقمند کند، زیاد است.

مطالعه رمان کیمیاگر برای همه افراد می‌تواند مفید و کاربردی باشد، به ویژه افرادی که در پی رسالت شخصی خود بوده و برای یافتن نقش خود در جهان جستجو می‌نمایند.

پائولو کوئیلو کیست؟

پائولو کوئیلو نویسنده مشهور برزیلی است که در سال 1947 متولد شد. کتاب‌های او در سراسر دنیا طرفدار دارد. در سال 2007 او به عنوان سفیر صلح سازمان ملل برای موضوع فقر و گفتگوی بین فرهنگی انتخاب گردید.

جالب است بدانید که اولین کتاب وی با نام آرشیوهای جهنم با شکست مواجه شده و بعد از چاپ کتاب کیمیاگر، این کتاب به پرفروش‌ترین کتاب برزیلی تبدیل گردید.

خواندن آنلاین کتاب کیمیاگر

محوریت نقش اصلی رمان کیمیاگر

براساس آنچه که در رمان کیمیاگر می‌خوانیم، ماموریت شخصی تنها وسیله‌ای است که هر فرد با کمک آن می‌تواند زندگی رضایت‌بخشی را تجربه نماید. در واقع جهان با تلاش همه موجودات در رسیدن به ماموریت ویژه‌شان می‌تواند به کمال برسد.

البته ایده انجام ماموریت شخصی به نوعی گذر از دنیای مادی و دستیابی به یک هدف معنوی است. همانطور که در کتاب هم می‌خوانید، سانتیاگو، شخصیت اصلی داستان برای قدم گذاشتن در این راه، گله‌اش را فروخته و فاطیما را ترک می‌نماید. در واقع این به معنای رها کردن مسائل مادی و عشق زمینی برای رسیدن به اهداف اصیل‌تر می‌باشد.

وحدت طبیعت

با خواندن آنلاین کتاب کیمیاگر به این موضوع پی می‌برید که روح جهان، تمام افراد را برای رسیدن به ماموریت شخصی‌شان راهنمایی می‌کند. بنابراین برای حرکت در جهت ماموریت خویش در زندگی باید نشانه‌های جهان هستی را یاد بگیرید، زیرا همه کائنات در هر لحظه در حال سخن گفتن با شما است.

درس‌هایی که می‌توانیم از خواند آنلاین کتاب کیمیاگر یاد بگیریم

  • ترس از موانع از خود موانع هم بزرگ‌تر می‌باشد. با قدم گذاشتن در ناشناخته همیشه تجربه جدید و ارزشمندی به دست می‌آوریم.
  • حقیقت همیشه پایدار می‌ماند. هنگامی که شما در جستجوی تصمیم درست هستید، چیزی که در برابر مشکلات تاب می‌آورد، حقیقت است.
  • زمانی که هر روز تمرین کنید تا نعمت‌های بیشتری را در زندگی ببینید، یکنواختی از زندگی شما حذف می‌شود.
  • ساکن ماندن در لحظه حال و به گذشته و آینده نرفتن از را‌ه‌های اصلی افزایش انرژی و خوشحالی حقیقی در زندگی است. اگر دقت کنید ذهن شما تلاش می‌کند تا در هر لحظه شما را در گذشته و آینده سرگردان کرده و انرژی شما را بدزدد.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با کتاب کیمیاگر آشنا کنیم. برای دانلود کتاب کیمیاگر از طریق فروشگاه اینترنتی افکار مثبت می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و از خواندن این کتاب لذت برید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن