پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مطالعه پاستیل‌های بنفش با اپلیکیشن افکار مثبت

پاستیل‌های بنفش اپ

کتاب پاستیل‌های بنفش نوشته کاترین اپلگیت داستانی جادویی و حیرت‌انگیز در ستایش عشق، دوستی و همچنین خانواده نقل می‌کند. این کتاب پرفروش در مورد پسری است که علاقه‌ای به خیال‌پردازی ندارد، ولی دوستی خیالی از دوران کودکی وارد زندگی‌اش می‌شود و به او برای برطرف کردن مشکلاتش کمک می‌کند. برای مطالعه کتاب پاستیل‌های بنفش اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

معرفی کتاب پاستیل‌های بنفش اپ افکار مثبت

پاستیل‌های بنفش اپ

رمان جذاب و محبوب پاستیل‌های بنفش در مورد جکسون و خانواده‌اش است که شرایط دشواری را می‌گذرانند، چون که پدر خانواده به بیماری ام اس مبتلا شده و به همین علت کار خود را از دست داده است. خانواده جکسون دیگر هیچ پولی جهت پرداخت اجاره خانه و خرید غذا ندارند. اوضاع به گونه‌ای وخیم است که در آینده نزدیک کل اعضای خانواده یعنی جکسون، خواهرش، والدین و همچنین سگشان مجبور خواهند بود در مینی ون زندگی کنند، البته پدر و مادر جکسون نهایت سعی خود را می‌کنند تا فرزندان خود را از این چالش‌ها دور نگه دارند.

جکسون شخصیت اصلی داستان است، وی احساسات خود را با شما در میان می‌گذارد. این پسر حالا به کلاس پنجم دبستان می‌رود و با جدیت به شما می‌گوید که به هیچ عنوان خیال‌پردازی علاقه ندارد و خود را شیفته واقعیت می‌داند، البته باید گفته شود که او هم مثل بسیاری در کودکی دوستی خیالی داشت، دوست او گربه‌ای عظیم‌الجثه به اسم کرنشا بود.

اکنون جسکون به عنوان یک نوجوان در شرایط دشواری قرار دارد و به همین جهت کرنشا به زندگی دوستش باز می‌گردد تا این خانواده را از موقعیتی که در آن هستند، نجات دهد، ولی سوال اینجاست که چه کاری از عهده یک دوست خیالی برمی‌آید.

کتاب پاستیل‌های بنفش به چه افرادی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب محبوب در وهله اول برای نوجوانان مکتوب شده است، این گروه سنی مسلما از خواندن کتاب حاضر لذت خواند برد، ولی از آن جایی که کاترین اپلگیت به شگفت‌انگیزترین شکل ممکن روابط میان این خانواده و احساسات شخصیت اصلی داستان را نقل می‌کند، مطالعه این کتاب حتی برای بزرگسالان نیز لذت‌بخش خواهد بود.

جملاتی از متن کتاب

  • ببین جسکون زندگی پستی و بلندی زیاد دارد. اگر همیشه زندگی این شکلی بماند، خیلی عالی است و با دستش یک خط صاف رو به بالا را نشان داد، ولی در حقیقت زندگی این شکلی است، بعد خط زیگزاگی با دستش رسم کرد، به همین دلیل بایستی بسیار تلاش کرد و هرگز ناامید نشد.
  • خیلی شگفت‌انگیز است که همه چیز را نمی‌دانم، زیرا موجب می‌شود موارد جذاب‌تر به نظر برسند.
  • در هر صورت کرنشا بسیار وقت‌شناس بود، درست زمانی وارد زندگی‌ام شد که به او احتیاج داشتم.

درباره کاترین اپلگیت

پاستیل‌های بنفش اپ

کاترین اپلگیت 9 اکتبر 1956 در میشیگان ایالات متحده آمریکا متولد شد، وی نویسنده کودک و نوجوان آمریکایی است. او داستان‌های علمی تخیلی، فانتزی و همچنین ماجراجویانه برای کودکان می‌نویسد. کتاب پاستیل‌های بنفش این نویسنده بسیار پرطرفدار است و جوایز زیادی را نیز به خود اختصاص داده است.

کاترین اپلگیت نویسنده مشهوری به شمار می‌رود که کتابش، پاستیل‌های بنفش اپ مورد استقبال زیادی قرار گرفت و تا مدت‌ها در فهرست‌های گوناگون برترین آثار بود.

این نویسنده با زبان و ادبیاتی شیرین از دوستی و عشق صحبت می‌کند و به شما ثابت می‌کند که دوست حتی اگر خیالی هم باشد، اتفاق زیبایی است که به زندگی‌تان حال و هوای تازه‌ای می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با کتاب پاستیل‌های بنفش اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

بخشی از کتاب پاستیل‌های بنفش اپ

چند ساعت پس از ماجرای مرموز پیدا شدن پاستیل‌های بنفش، درست وسط برشتوک بازی ما، مامان یک کیسه به هر کدام از ما داد، گفت برای یادگاری‌هایمان است. قرار بود روز یکشنبه یک‌سری از اثاثیه‌مان مثل کفش‌ها، تشک‌ها و همینطور چند تا بشقاب را داخل حیاط بفروشیم. مامان و بابا امیدوار بودند بتوانند با فروش آن‌ها، پول کافی جهت پرداخت اجاره خانه و قبض آب به دست آورند.

رابین معنی یادگاری را نمی‌دانست. مامان گفت: به یک مورد خیلی ارزشمند، یادگاری می‌گویند و بعد از آن گفت تا هنگامی که همدیگر را داریم، یادگاری به چیزهایی می‌گویند که خیلی اهمیتی ندارند.

رابین از مادرش سوال کرد که یادگاری‌های خودش و بابا چه چیزی هستند. او گفت: بعد از کتاب‌ها، گیتارهایشان از هم باارزش‌تر هستند.

سخن آخر

برای مطالعه کتاب پاستیل‌های بنفش اپ افکار مثبت را دانلود کنید. این کتاب را به تمام گروه‌های سنی پیشنهاد می‌کنیم، بدون شک هر فردی از خواندن این کتاب لذت خواهد برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن