پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

خرید اینترنتی جادوی پاره وقت اثر جیم ران

جادوی کار پاره وقت اپ

در این مقاله قصد داریم به خرید اینترنتی جادوی پاره وقت اثر جیم ران بپردازیم. کتاب جادوی کاره پاره وقت یکی از بی‌نظیرترین کتاب‌ها درباره رشد شخصی و موفقیت است. یکی از مباحث اصلی کتاب حاضر، بازاریابی شبکه‌ای است که انقلابی بزرگ در زندگی جیم ران شکل داد.

جیم ران در این اثر فلسفه‌هایی که زندگی‌اش را متحول کردند در اختیار خواننده می‌گذارد و از چگونگی کسب درآمدی بیشتر در ازای کاری کمتر می‌گوید.

خرید اینترنتی جادوی پاره وقت

موضوع اصلی این کتاب، تاثیر شگفت‌انگیز کار پاره وقت بر وضعیت مالی و ثروتمند شدن افراد است و جیم ران، بازاریابی شبکه‌ای را به عنوان کاری پاره وقت و مناسب یاد می‌کند.

وی می‌گوید: بازاریابی شبکه‌ای می‌تواند درآمدی برابر با کار تمام وقت و یا حتی بیشتر از آن نیز نصیب شما نماید.

همچنین جیم ران در این خصوص ذکر می‌کند: من برای شما زندگی‌ای پر از ثروت، سلامتی و شادی آرزو می‌کنم، زندگی‌ای که سرشار از صبر، عقل و آگاهی است و در آن از تاثیر ایمان در قابلیت‌هایتان جهت دست‌یابی به آن چه در رویا دارید، غافل نمی‌شوید.

همینطور آنتونی رابینز در مورد جیم ران گفته است: من در حقیقت باور دارم که جیم ران یک انسان معمولی نیست، زیرا فلسفه‌ی او کیفیت زندگی را برای افرادی که با او آشنا هستند را افزایش می‌دهد.

درباره جادوی کار پاره وقت

بهای کتاب اهمیتی ندارد، بهایی که در صورت نخواندن کتاب، عطا خواهید کرد، اهمیت دارد. این سخنی است که جیم ران در صفحه‌ی اول کتاب جادوی کار پاره وقت در مقابل دیدگان شما قرار خواهد داد.

همان‌طور که گفته شد، یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که در این کتاب مورد بحث قرار می‌گیرد، بازاریابی شبکه‌ای است.

مبحثی که این نویسنده از آن یاد می‌کند، در طی سال‌های اخیر این صنعت در کشور ما نیز پیشرفت قابل توجهی داشته است.

در حال حاضر قوانین و مقررات نظارتی بسیاری جهت ایجاد کسب و کاری درست و قانونی تصویب شده و به اجرا درآمده است.

کتاب حاضر شامل دوازده گفتار از زبان جیم ران است. وی با بیانی ساده تمام چیزهایی که در طول زندگی‌اش در رابطه با بازاریابی شبکه‌ای یاد گرفته است را به شما آموزش می‌دهد.

در پایان کتاب جادوی پاره وقت، مصاحبه‌ای بسیار کاربردی و پربار با جیم ران قرار داده شده است که قسمت زیادی از محتوای این کتاب را در بر می‌‌گیرد و نکات آموزنده و بسیار جالبی دارد.

خرید اینترنتی جادوی پاره وقت

با خرید اینترنتی جادوی پاره وقت می‌خوانیم

در این بخش چند خط از جالب‌ترین قسمت‌های این کتاب را برایتان ذکر می‌کنیم:

  • لزوما پول نیست که باعث دگرگونی زندگی شما می‌شود، بلکه نحوه‌ی مصرف کردن پول است که سبک زندگی را تغییر می‌دهد.
  • رویدادها و وقایع نیستند که آینده‌ی شما را مشخص می‌کنند، بلکه عکس‌العمل شما به رویدادها است که آینده‌‌ی شما را تعیین می‌نماید.
  • چیزی که من به کودکان آموزش می‌دهم، این است که (برویم با هم انجامش بدهیم)، نه اینکه (برو انجامش بده). به این جهت که با هم کار کردن را یاد بگیرند، زیرا اگر دو یا سه نفر از ما تصمیم به انجام هدفی مشترک بگیرند، هیچ چیز غیر ممکن نیست.
  • بزرگ‌ترین دارایی در زندگی، حساب بانکی، اتومبیل یا خانه‌ای نیست که در آن زندگی می‌کنیم، بلکه بزرگ‌ترین ارزش در زندگی، خوب زندگی کردن است.
  • کل دست آوردهای شما در طول زندگی و فرآیند بهترین تلاش‌تان به منظور کشیدن نقشه راهی جهت بهتر زیستن، موفقیت نام دارد.

آشنایی با نویسنده جادوی کار پاره وقت

به قول خود جیم ران، او تنها بچه کشاورزی اهل آیداهو بوده است ولی وی موفق شد در طول نزدیک به 5 دهه، با سخنرانی‌ها، سمینارها و محصولات رسانه‌ای گوناگون، انسان‌های زیادی را با فلسفه‌ها و درس‌های متنوع خود تحت تاثیر قرار دهد.

جیم ران در شهر یاکیما ایالت واشنگتن متولد شد. او فقط یک سال به کالج رفت و سپس از تحصیل انصراف داد تا شغلی برای امرار معاش پیدا نماید.

زندگی ران با شرکت در یکی از سخنرانی‌های ارل شف، در سن 25 سالگی برای همیشه تغییر کرد.

سخن پایانی

به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید اینترنتی جادوی پاره وقت را از دست ندهید، چون این کتاب به شما کمک می‌نماید که فلسفه و دیدگاه خود را به گونه‌ای تغییر دهید که زندگی شخصی و اجتماعی موفقی داشته باشید.

جهت دانلود این کتاب ارزشمند روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن