پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب صوتی جادوی کاره پاره وقت

کتاب صوتی جادوی کاره پاره وقت

در این مقاله قصد داریم به بررسی کتاب صوتی جادوی کاره پاره وقت اثر جیم ران بپردازیم. این کتاب در عرصه بازاریابی شبکه ای، اثری پرفروش به قلم یکی از برجسته‌ترین چهره‌های دنیای کسب و کار، جیم ران است که سعی بر این دارد تا با ارائه تکنیک‌هایی فوق ‌العاده، شما را در مسیر رسیدن به موفقیت‌های بزرگ کاری راهنمایی نماید. برای دانلود نسخه صوتی کتاب جادوی کار پاره وقت اینجا کلیک کنید.

سخن بزرگ نویسنده این کتاب

قیمت این کتاب اهمیتی ندارد، هزینه ای که در صورت نخواندن کتاب، پرداخت خواهید کرد، اهمیت زیادی دارد. این سخنی می باشد که جیم ران ” Jim Rohn ” در صفحه نخست کتاب جادوی کار پاره وقت ” Building your network marketing business ” برای شما قرار خواهد داد.

موضوع اصلی کتاب جادوی پاره وقت

یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، بازاریابی شبکه‌ای می باشد. مبحثی که جیم ران از آن به عنوان جادوی کار پاره وقت یاد می‌نماید. در طی سال‌های اخیر این صنعت در کشور ما نیز پیشرفت زیادی داشته است. اگر فردی پرمشغله هستید و زمان کافی برای در دست گرفتن کتاب ندارید، می توانید با دانلود کتاب صوتی جادوی کاره پاره وقت از محتوای این اثر لذت کافی ببرید.

بیان نویسنده کتاب صوتی جادوی کاره پاره وقت

کتاب صوتی حاضر حاوی دوازده گفتار از زبان جیم ران می باشد. او با بیانی بسیار ساده و روان کلیه چیزهایی که در طول زندگی‌اش در رابطه با بازاریابی شبکه‌ای یاد گرفته را به شما یاد می‌دهد. در آخر کتاب مصاحبه‌ای بسیار کاربردی با جیم ران قرار گرفته است که بخش زیادی از محتوای این کتاب را شامل می‌گردد و نکات جذاب و جالب زیادی دارد.

درباره کتاب

جیم ران را می‌توان پدربزرگ شبکه در جهان لقب داد. او به عنوان یکی از کهنه‌کارترین نتورکرهای عصر ما شناخته می‌گردد و با سخنان بسیار روان و کاربردی‌اش تاثیر بسزایی بر بسیاری از نتورکرهای معروف دنیا گذاشته است. تا جایی که اریک ووری از او به عنوان یکی از تاثیرگذارترین مربیان این صنعت یاد می‌نماید.

محتوای کتاب جادوی کار پاره وقت

این کتاب شامل 12 گفتار یا در واقع همان اندرز و پند از جیم ران است. او با زبانی بسیار روان و خودمانی از تمام چیزهایی که در طول زندگی‌اش یاد گرفته در این کتاب رونمایی کرده است. توصیه‌های ران خیلی کاربردی می باشند و به سادگی می‌توان آن‌ها را در زندگی حرفه‌ای پیاده نمود و حتی تاثیر آن را در زندگی و روابط عاطفی و شخصی هم دید.

کتاب جادوی کار پاره وقت

درخواست نویسنده از مخاطبینش

وی در این کتاب از تمام خوانندگانش درخواست می کند که به حرف‌هایش با دقت گوش کنند. روزتان را با استفاده از بهترین توانایی‌های‌تان برنامه ریزی نمایید. فرصت‌های بسیاری برای نوآوری‌، سورپرایزها و هر چیز دیگری که بخواهید، واقعی است. کتاب صوتی جادوی کار پاره وقت را از افکار مثبت دانلود کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی جادوی کاره پاره وقت می‌خوانیم

جیم در ۲۵ سالگی فهمید که هیچ وقت چنین زندگی‌ای را نمی خواست. در آن سال‌ها جیم ران، مقروض و بی پول بود. در همین زمان ازدواج کرد و بچه‌دار شد و به سختی در بیرون کار می‌کرد و با دشواری، گذرانِ زندگی  او غمگین و نااُمید بود چون حس می‌کرد که نمی‌تواند قول و قرارهایی را که برای زندگی بهتر با خود و خانواده‌اش گذاشته است را مُحقق کند. همین جا بود که یکی از دوستانِ جیم ران او را برای گوش دادن به سخنرانیِ شخصِ کارآفرینی به نام جان اِرل شُف دعوت نمود.

سخنان جان ارل شف

جان اِرل شُف، سخنرانی انگیزشی و فروشنده‌ای زبردست بود، به طوری که جیم ران از وی الهام گرفت و خواست تا شبیهِ او شود. از آن پس، به مدت 5 سال، شُف، ران را مورد آموزش قرار داد تا برخی از فلسفه‌های ساده ولی در عینِ حال مهم و کلیدی را در زندگی خود به کار بگیرد و به دیگران نیز یاد دهد تا برای آن‌ها هم مفید قرار بگیرد.

کلام آخر

کتاب صوتی جادوی کاره پاره وقت، یکی از بهترین کتاب های عصر جدید در مورد بازاریابی شبکه است. اگر شما وقت کافی برای مطالعه کتاب ندارید، اصلا نگران نباشید! می توانید شب ها هنگام خواب، با گوش دادن به این اثر از فواید زیاد آن بهره ببرید و در کارتان موفق باشید. شما می توانید کتاب جادوی کار پاره وقت را از فروشگاه اینترنتی افکار مثبت با قیمتی استثنایی دانلود کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن