پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

خرید کتاب مدیر یک دقیقه ای

مدیر یک دقیقه‌ای pdf

خرید کتاب مدیر یک دقیقه ای راهنمای مدیرانی است که به دنبال توانمندسازی کارکنان خود، آموزش و موفقیت در شغلشان هستند. همانطور که عنوان کتاب نشان می دهد، بیشتر آنچه که ما “مدیریت” می دانیم یک دقیقه یا کمتر طول می کشد.

درباره نویسنده کتاب مدیر یک دقیقه ای

کنت هارتلی بلانچارد (زاده ۶ مه ۱۹۳۹) نویسنده، مشاور تجاری و سخنران انگیزشی آمریکایی می باشد. کارنامه نویسندگی او شامل بیش از 60 کتاب منتشر شده است که اکثر آن ها کتاب های مشترک هستند. موفق ترین کتاب او، مدیر یک دقیقه ای، بیش از 15 میلیون نسخه فروخته و به بسیاری از زبان ها ترجمه شده است.

جمله معروف نویسنده کتاب مدیر یک دقیقه ای

بلانچارد همچنین مدیر ارشد معنوی شرکت‌های کن بلانچارد، یک شرکت مشاوره مدیریت و آموزش بین‌المللی است که او و همسرش مارجوری بلانچارد، در سال 1979 در سن دیگو، کالیفرنیا آن را تأسیس کردند. بلانچارد با این جمله معروف است: «هیچ یک از ما به اندازه همه ما باهوش نیستیم».

هدف شما از خرید کتاب مدیر یک دقیقه ای

مدیران یک دقیقه ای با تعریف موفقیت از طریق اهداف کوتاه یک دقیقه ای و استانداردهای عملکرد، کارمندان خود را تقویت می کنند. ارائه بازخورد مثبت فوری و مستقیم از طریق تمجیدهای یک دقیقه ای همراه با انتقاد سازنده با هدف اصلاح رفتار از طریق تغییر مسیرهای یک دقیقه ای، است. این سبک مدیریت به کارکنان انگیزه، اعتماد به نفس و مهارت می دهد تا قهرمان موفقیت خود شوند.

خرید کتاب مدیر یک دقیقه ای

سه راز مهم  از کتاب مدیر یک‌ دقیقه‌ ای

راز 1 – گل های یک دقیقه ای

در اکثر سازمان‌ها وقتی از مردم می‌پرسید که چه کار می‌کنند و سپس از رئیس‌شان می‌پرسید، معمولاً دو لیست متفاوت دریافت می‌کنید. برای انجام کاری که وظیفه شما نیست دچار مشکل می شوید. اما مدیر یک دقیقه ای همیشه به روشنی بیان می کند که چه مسئولیت هایی داریم و چه چیزی را پاسخگو هستیم.

با خرید کتاب مدیر یک دقیقه ای متوجه می شوید که:

هنگامی که مدیر به شما گفت که چه کاری باید انجام شود، شما توافق کردید که چه کاری باید انجام شود، پس هر هدف بیش از یک صفحه ثبت نمی شود. شما متوجه می شوید که یک هدف و استاندارد و عملکرد آن باید حداکثر 250 کلمه باشد. باید بتوان آن را در یک دقیقه خواند و مدیر و کارمند یک نسخه از آن را نگه می دارند، تا فرآیند را به طور دوره ای بررسی کنند.

راز دوم – مداحی های یک دقیقه ای

افراد بعد از وارد شدن به کار می توانند مدیر یک دقیقه ای را ببینید. مدیر می‌داند که اگر کارمندان بازخورد شفافی در مورد عملکردشان دریافت کنند، بسیار آسان‌تر خواهد بود. پس از تعیین اهداف، OMMمانند شاهین کارمند را زیر نظر دارد. او همیشه مراقب بود و یادداشت برداری می کرد. در ابتدا فکر می کنند به این دلیل است که او به شما اعتماد ندارد. اما پس از مدتی متوجه شدند که او در واقع تلاش می کرد کارمندان را در حال انجام کاری درست دستگیر کند.

خرید کتاب مدیر یک دقیقه ای می تواند برای مدیران مفید باشد زیرا:

شما افراد بی انگیزه را در سازمان های مختلف در حال کار دیده اید. اما احتمالاً هیچ وقت بعد از کار یک فرد بی انگیزه را ندیده اید. اگر به باشگاه بولینگ بروید، می بینید که کارکنان به خط نزدیک می شوند، توپ را می چرخانند، و سپس شروع به جیغ زدن، فریاد زدن و پریدن می کنند. چرا آنها اینقدر خوشحال هستند؟ چون برنده شده اند. او تمام پین ها را کوبید! به نظر شما چرا او و افراد دیگر در محل کار هیجان زده هستند؟ چون نمی دانند پین ها کجا هستند. اگر سنجاق وجود نداشت، تا چه مدت کاسه می کردند؟

راز سوم – توبیخ های یک دقیقه ای

برای کسانی که مدتی آنجا بوده‌اند، معمولاً فقط زمانی که کار اشتباهی انجام می‌دهند، OMMرا می‌بینند. اگر اشتباه کردید، آن موقع است که یک دقیقه توبیخ می‌شوید. او مستقیم در چشمان شما نگاه می کند و دقیقاً به شما می گوید که چه اشتباهی انجام داده اید. سپس احساس خود را به اشتراک می گذارد. او به شما به عنوان یک شخص حمله نمی کند، فقط به رفتارش حمله ور می شود.

کلام آخر

این کتاب برای مدیران و کسانی که می خواهند به تازگی وارد عرصه کار شوند بسیار مفید است. با خرید کتاب مدیر یک دقیقه ای مهارت خود را در مدیریت کارها به دست بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن