پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مطالعه ملت عشق با اپلیکیشن افکار مثبت

ملت عشق اپ

کتاب ملت عشق یکی از شگفت‌انگیزترین داستان‌های عرفانی جهان است. عشقی که با گذشت هشتصد سال همچنان طراوت و تازگی خود را حفظ کرده است و هر دفعه خواندنش، شوری جدید در سر می‌اندازد، پس تا ادامه این نوشته همراه ما باشید. برای مطالعه کتاب ملت عشق اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

درباره کتاب ملت عشق اپ افکار مثبت

ملت عشق اپ
ملت عشق اپ

درباره مولانا و شمس و عشق بین این دو عارف بزرگ از تحقیق تا رمان بسیار نوشته‌اند، ولی اثری که الیف شافاک، نویسنده صاحب‌نام و ترک‌تبار فرانسوی به اسم ملت عشق خلق کرده، اثری ژرف‌تر، هنری‌تر و همچنین خواندنی‌تر از آثار مشابه آن است.

ملت عشق در واقع بافته شده دو رمان امروزی و دیروزی در یکدیگر است، به گونه‌ای که از هم جدا نیستند. در داستان اصلی کتاب ملت عشق، ما وارد دنیای مولانا و شمس تبریزی در قرن هفتم هجری می‌شویم و در داستان دیگر، زندگی نویسنده این کتاب و ویراستار کتاب صوتی ملت عشق، اللا روبینشتاین را در روزگار خودمان مشاهده می‌کنیم.

اللا، زنی که در رشته زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کرده، ولی بعد از سال‌ها موفق به پیدا کردن شغل ایده‌آل نشده است. سرانجام پیشنهاد کاری خوبی از یک انتشاراتی معتبر دریافت می‌نماید. برای آغاز کار، ناشر به او ویراستاری رمانی عرفانی تاریخی را پیشنهاد می‌دهد که در مورد زندگی شاعر معروف، مولوی و دوست صوفی‌اش، شمس تبریزی است. اللا که این روزها درگیر مشکلات خانوادگی از جمله ازدواج دختر بزرگش و سردی رابطه با همسرش نیز است، تردید دارد که آیا این کار را انجام دهد، ولی با اجبار کار را آغاز کرده و از این جا داستان اصلی شروع می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با کتاب ملت عشق اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

کتاب ملت عشق برای چه افرادی مناسب است؟

کتاب ملت عشق یکی از رمان‌های برتر ادبیات داستانی امروز دنیاست که هر شخصی جهت بهتر زیستن به مطالعه آن بسیار نیازمند است. مطالعه این اثر بدون شک به همه ما کمک می‌کند که به خودمان، به دیگران و همچنین دنیایی که از هر طرف ما را محاصره کرده است، عمیق‌تر مشاهده نموده و بهتر از قبل زندگی کنیم.

درباره الیف شافاک

الیف شافاک در 25 اکتبر 1971 در فرانسه از پدر و مادر ترک‌ متولد شد. در پی جدایی والدینش همراه مادرش به ترکیه بازگشت و مشغول به تحصیل در رشته روابط بین‌الملل در دانشگاه فنی خاورمیانه در آنکارا شد و کارشناسی و کارشناسی ارشد مطالعات زنان و همینطور دکترای علوم سیاسی گرفت.

این نویسنده همزمان با تکمیل تحصیلاتش کتاب‌هاش را نیز منتشر می‌کرد. شافاک در سال 1998 با رمان پنهان، برنده جایزه رومی که به بهترین اثر ادبیات عرفانی ترکیه تعلق می‌گیرد، شد. کتاب‌های الیف شافاک مثل ملت عشق در ایران خوانندگان بسیاری پیدا کرده است. خبر خوب این است که نسخه صوتی این کتاب در سایت و اپلیکیشن افکار مثبت برای خرید و دانلود موجود است.

جملات برگزیده کتاب

ملت عشق اپ
  • کلماتی که جهت توصیف خداوند به کار می‌بریم، مانند آینه‌ای است که خود را در آن می‌بینیم. زمانی که اسم خدا را می‌شنوی، اگر موجودی ترسناک به ذهنت برسد، بدین معنی است که تو در ترس و شرم به سر می‌بری، ولی اگر به محض شنیدن اسم خدا، عشق و مهربانی به خاطرت آمد، بدین معناست که این صفات هم در درون تو وجود دارد.
  • سپری کردن راه حق کار دل است. معلمت همیشه دلت باشد، نه سری که بالای شانه‌هایت است. از افرادی باش که به نفس خود آگاهند، نه از کسانی که نفس خود را نادیده می‌گیرند.
  • کیمیای عقل با کیمیای عشق متفاوت است. عقل عاقبت‌اندیش است و ترسان و محتاطانه قدم برمی‌دارد. عقل با خودش می‌گوید: احتیاط کن صدمه نبینی، ولی عشق اینطور نیست. عشق می‌گوید: خود را رها کن، بگذار برود. عقل به راحتی خراب نمی‌شود، ولی عشق خودش را ویران می‌کند. گنج‌ها نیز در دل ویرانه‌ها پیدا می‌شود، بنابراین همه چیز در دل خرابه‌ها است.
  • بیشتر درگیری‌ها و دشمنی‌ها در این جهان از زبان نشات می‌گیرد، تو خودت باش و به کلمه‌ها زیاد بها نده، چون در دیار عشق، زبان فرمانروایی نمی‌کند. در حقیقت عشق بی‌زبان است.

سخن پایانی

اگر تصمیم به تغییر دادن زندگی‌تان دارید، حتما برای مطالعه کتاب ملت عشق اپ افکار مثبت را دانلود کنید. در هر سنی که باشیم، هر گونه که زندگی کرده باشیم، هر رویدادی که از سر گذرانده باشیم، باز هم نو شدن ممکن است. بنابراین فرصت را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن