پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی کتاب پول پول پول پول

دانلود کتاب پول پول پول

با دانلود کتاب پول پول پول، شما با مفهوم بازاریابی شبکه‌ای و جنبه‌های مختلف آن، به زبانی ساده و به طور کامل آشنا می‌کند و به شما آموزش می‌دهد که چگونه و با هزینه ای اندک، کسب و کار شخصی خود را راه اندازی نمایید.

درباره کتاب

در بازاریابی شبکه‌ای، می‌توان ثروتمند شد و در مقایسه با سایر کسب و کارها، عادلانه ‌تر عمل کرد. همچنین فرصت مساوی برای کسب درآمدهای بالا برای شما وجود دارد. اگر محدودیتی در اینجا وجود داشته باشد، توسط خود فرد گذاشته می‌شود؛ وگرنه هیچ‌گونه تبعیض نژادی، جنسیتی، عرفی، سنی یا تجربه‌ای وجود ندارد. بازاریابی شبکه‌ای، برای همه افراد یک فرصت درآمدزایی کاملاً یکسان و برابر را فراهم می‌کند.

با دانلود کتاب پول پول پول درباره بازاریابی بیشتر بدانیم

بازاریابی شبکه‌ای یک مبحث دانشگاهی نمی باشد. این مبحث بی ارزش نیست. بلکه به این دلیل زیر بسیار ساده است؛

یک بازاریاب شبکه‌اى تازه ‌وارد هم مى‌تواند اصول این نوع کسب‌ وکار را در یک بعد از ظهر به شما آموزش دهد؛ به ‌طورى که شما می توانید بى‌درنگ شروع به کسب درآمد کنید و براى خود یک شبکه‌ى فروش راه‌اندازى نمایید. با دانلود کتاب پول پول پول پول (Money Money Money) علاوه براین که شما را با اصول و روش بازاریابى شبکه‌اى آشنا می‌کند، به روش‌های کسب درآمد و رسیدن به سود از این طریق می‌پردازد.

دانلود کتاب پول پول پول

با جان میلتون فاگ (John Milton Fogg) بیشتر آشنا شوید

او نویسنده، استاد و مربی، سخنگو، عکاس، فروشنده و سردبیر نشریه می باشد. میلتون فاگ مدرک کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنرهای زیبای فیلادلفیا دارد و در کشورهای استرالیا، آمریکا، کانادا، چین، امارات، کره، مالزی، جزیره کرت، نیوزلند، روسیه، سنگاپور، کاستاریکا و همچنین همایش هایی برپا کرده است. وی صاحب امتیاز دو مجله درباره فروش مستقیم به نام‌های (Upline) و (Network Marketing Lifestyles) و سردبیر مجله (Networking Times) و یکی از نویسندگان مجله (Success) است.

دانلود کتاب پول پول پول برای کسانی که به حوزه‌های مختلف بازاریابی علاقه دارند و در این زمینه در حال کسب تجربه هستند، مناسب می باشد.

با دانلود کتاب پول پول پول می‌خوانیم:

درآمد مستمر و دایم ، مانند درآمد حاصل از حق تألیف نویسنده‌ى کتاب، آهنگساز، ترانه‌سرا یا مخترع مى‌ماند و کاملا مشابه درآمد ناشى از سرمایه‌گذارى در سهام یا املاک می باشد. نویسنده یک ‌بار در کتاب مى‌نویسد؛

ولى بعد از آن، هر جلد از آن کتاب که فروخته شود، او درصدى از آن ‌را دریافت مى‌کند. آهنگ ساز نیز یک ‌بار آهنگى مى ‌سازد؛ ولى بعد، هرگاه آن آهنگ از رادیو پخش شود یا نوار یا سى‌دى آن فروخته شود، درصدى از آن‌ را دریافت مى‌کند.

قسمتی دیگر از کتاب پول پول پول

همین‌طور یک مخترع، دستگاهى را اختراع مى‌کند و بعد، هر موقع که یکى از آن دستگاه فروخته شود، درصد کمى از بهاى فروش به وی تعلق مى‌گیرد. سرمایه‌ گذار نیز سهم یا ملکى را خریداری می کند، بعد به‌ طور ماهانه سود آن اجاره ‌بها یا سرمایه‌گذارى آن ملک را دریافت مى‌کند.

در همه‌ى موارد بالا، اشخاص، سرمایه‌ى اولیه‌ى خود یا زمان ( هر دو) را سرمایه ‌گذارى مى‌کنند و منتظر می مانند تا زمانى ‌که آن محصول یا سرمایه‌گذارى که کرده اند به ثمر بشیند و درآمد حاصل از فروش، سود سهام، اجاره‌ بهاى ملک و غیره را دریافت کنند.

دانلود کتاب پول پول پول و راز بزرگ ثروتمندان

این همان رازى است که ثروتمندان بزرگ جهان، به مدت قرن ‌ها از این قضیه اطلاع دارند و آن‌ را از دیگران مخفى نگه داشته‌ اند؛ اما اگر شما ثروتمند نیستید یا از استعداد خاصى ندارید که بتوانید کتاب پرفروشى به چاپ برسانید، آلبوم موسیقى تولید کنید تا به پول برسید.اگر سرمایه‌ى اضافى ‌اى براى سرمایه ‌گذارى در سهام یا املاک در اختیار دارید، لازم نیست نگران باشید؛ چون بازاریابى شبکه‌اى، حتى افراد عادی را قادر مى‌سازد تا کسب ‌و کارى راه‌ اندازى کنید و مانند ثروتمندان درآمدى مستمر داشته باشید. با دانلود کتاب پول پول پول، می توانید به این مهارت ها برسید.

کلام آخر

کتاب پول پول پول، سعی می کند تا شما را با مهارت های افزایش درآمد و راه اندازی مناسب ترین کسب وکار بپردازد. با دانلود کتاب پول پول پول شما می توانید مانند ثروتمندان درآمد زایی کنید و حتی بعد از مدت کوتاهی بتوانید بهترین کسب و کار در زمینه شغلی خود داشته باشید. امیدوارم مطالب سایت افکار مثبت برای شما مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن