پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مطالعه پول پول پول با اپلیکیشن افکار مثبت

پول پول پول اپ

کتاب پول پول پول نوشته جان میلتون فاگ، به شما در مورد شیوه به دست آوردن درآمد و همچنین چالش‌های کسب آن شرح داده و درباره مفهومی به اسم بازاریابی شبکه‌ای صحبت می‌کند که هر فردی بر حسب آن می‌تواند به کسب و کار شخصی خود دست یابد. برای مطالعه کتاب پول پول پول اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

درباره کتاب پول پول پول اپ افکار مثبت

پول پول پول اپ

تمام مردم دائما دغدغه‌ای برای به دست آوردن پول دارند و علاقه دارند شغلی داشته باشند که از انجام آن لذت کافی را ببرند. با این وجود در دنیای حال حاضر که فرصت‌های شغلی مناسب به آسانی از دست می‌روند، پیدا کردن چنین شغل ایده‌آلی دشوار است، به همین دلیل اکثر افراد به راه اندازی کسب و کار خود فکر می‌کنند تا بتوانند در نهایت به موفقیت مالی برسند.

کتاب پول پول پول اپ، شما را با مفهومی به اسم بازاریابی شبکه‌ای آشنا می‌کند و با زبانی ساده به شما آموزش می‌دهد که چطور با کمترین هزینه، کسب و کار خود را راه‌اندازی نموده و به ثروت دلخواه خود دست پیدا کنید.

این کتاب نشان می‌دهد که در بازاریابی شبکه‌ای فرصتی برابر جهت کسب درآمدهای بالا برای همه افراد وجود دارد و اگر محدودیتی نیز پدید آید، خود فرد علت این موضوع است، زیرا که هیچ‌نوع تبعیض نژادی، جنسیتی و همچنین سنی وجود ندارد که کسب و کارها را از همدیگر متمایز نماید. این مفهوم ارزشمند در هیچ دانشگاهی تدریس نمی‌گردد و علت آن نیز ساده است.

در واقع یک بازاریاب شبکه‌ای تازه وارد هم می‌تواند اصول این نوع کسب و کار را در یک بعدازظهر به شما یاد دهد، به گونه‌ای که بتوانید فورا شروع به کار نموده و برای خود یک شبکه فروش راه‌اندازی کنید.

درباره جان میلتون فاگ

جان میلتون فاگ نویسنده، سخنگو، استاد و مربی، عکاس، فروشنده و همینطور سردبیر نشریه است. او مدرک کارشناسی عکاسی از دانشگاه‌ هنرهای زیبای فیلادلفیا دارد و در کشورهای آمریکا، استرالیا، کانادا، چین، جزیره کرت، امارات، کره، مالزی، نیوزلند، روسیه، سنگاپور و همچنین کاستاریکا سخنرانی کرده است.

مطالعه این کتاب برای افرادی که به حیطه‌های گوناگون بازاریابی علاقه دارند و در این حوزه در حال کسب تجربه هستند، بسیار مناسب می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با کتاب پول پول پول اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

بخشی از کتاب

پول پول پول اپ

درآمد دائم و مستمر نظیر درآمد حاصل از حق تالیف یک نویسنده کتاب، آهنگساز و همینطور ترانه‌سرا می‌ماند و کاملا شبیه به درآمد ناشی از سرمایه‌گذاری در سهام یا املاک است. نویسنده یک‌بار می‌نویسد، اما پس از آن هر جلد از آن کتاب که به فروش رسد، درصدی از آن را اخذ می‌کند. آهنگساز نیز یک‌بار آهنگی می‌سازد، اما بعد هرگاه آن آهنگ از رادیو پخش می‌شود یا سی‌دی آن فروخته شود، درصدی از آن را دریافت می‌نماید.

همچنین سرمایه‌گذار سهم یا ملکی را می‌خرد، بعد به صورت ماهیانه، سود آن سرمایه‌گذاری یا اجاره‌بهای آن ملک را دریافت می‌کند.

در تمام موارد بالا، افراد زمان یا سرمایه اولیه خود یا هر دو را سرمایه‌گذاری می‌کنند و آن‌گاه می‌نشینند و تا هنگامی که آن کالا یا سرمایه‌گذاری وجود دارد و فروش می‌کنند، درآمد حاصل از فروش، سود سهام، اجاره‌بهای ملک و … را اخذ می‌نمایند.

در حقیقت این همان رازی است که ثروتمندان دنیا به مدت قرن‌ها از آن اطلاع دارند و آن را از دیگران مخفی نگه داشته‌اند، در هر صورت اگر شما ثروتمند نیستید یا از استعداد منحصر به فردی برخوردار نیستید که بتوانید کتاب پرفروشی به نگارش درآورید، آلبوم موسیقی تولید کنید یا سرمایه اضافی‌ای جهت سرمایه‌گذاری در سهام یا املاک در اختیار داشته باشید، نگران نباشید، چون بازاریابی شبکه‌ای حتی افراد معمولی را قادر می‌سازد تا کسب و کاری راه‌اندازی کنند و مثل ثروتمندان درآمدی ادامه‌دار داشته باشند.

اگر محصول یا خدماتی را ارائه می‌دهید که مصرفی بوده و هزینه معقول و مناسبی دارد و مردم تا سال‌های زیادی آن را خریداری کرده و مصرف می‌کنند، پس بازاریابی شبکه‌ای می‌تواند درآمد دائمی را برای شما به همراه آورد.

علاوه بر آن، اگر کالا یا خدماتی را عرضه می‌کنید که غیرمصرفی و بادوام هستند، باز هم به کمک بازاریابی شبکه‌ای می‌توانید تا سال‌های طولانی درآمد همیشگی خوبی برای خود فراهم نمایید.

سخن آخر

برای مطالعه کتاب پول پول پول اپ افکار مثبت را دانلود کنید. خواندن این کتاب درهای موفقیت برای کسب درآمد بالا به صورت دائم به روی شما باز می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن