مقالات وب سایت

کتاب ماشین پول سازی و روش درآمدزایی

کتاب ماشین پول سازی

کوین ترودو در کتاب ماشین پول سازی، در ۷ قدم به شما می‌آموزد که چگونه می‌توانید با درآمد فعلیتان جریان‌های درآمد دیگری برای خود ایجاد کنید.

کوین ترودو کیست؟

کوین ترودو یکی از مشهورترین و موفق‌ترین نویسندگان، مربیان انگیزشی و سخنران‌ها در جهان است. او کتاب‌های زیادی در رابطه با موفقیت نوشته و چندین سال متوالی عنوان مرد شماره یک آمریکا در استراتژی سبک زندگی و کسب و کار را دریافت کرده است. ترودو یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و در تلاش است تا به همه افراد کمک کنند که افسار سرنوشت خود را به دست گیرند.

طبق گفته ترودو در کتاب ماشین پول سازی، او زندگی فقیرانه و سختی را پشت سر گذاشته و بیش از بیست کیلو اضافه وزن داشت که این اضافه وزن او را تبدیل به فردی بی‌حوصله و خواب‌آلود کرده بود. اما یک روز تصمیم گرفت تغییر کند و موفق شد زندگی امروز خود را با تغییر تفکرات و دیدگاهش نسبت به دنیا به وجود آورد.

خلاصه کتاب ماشین پول سازی

با عملی کردن راهکارهایی که در این کتاب ارائه شده است، بدون اینکه درگیر کارهای دیگر شوید می‌توانید یک دستگاه پولسازی برای خود ایجاد کنید. برای اینکه به آزادی مالی دست یابید و آن را حفظ نمایید، باید ماشین پولسازی خودتان را بسازید. این چیزی است که برای ثروتمند شدن به آن نیاز دارید. اگر سرمایه لازم برای ایجاد درآمد دائم که برای سبک زندگی مورد نظرتان نیاز است را در اختیار داشته باشید، از نظر مالی آزاد خواهید بود.

با توجه به این مسئله، چگونه می‌توانید به آزادی مالی دست یابید؟ این فرایند دارای ۷ گام ساده است که باید طی کنید.

ثروتمندان زیادی هستند که پول را به خدمت خود درآورده‌اند و دیگر برای پول کار نمی‌کنند. شما نیز باید به همین شکل عمل کنید. اما سوال مهم این است که چگونه می‌توانیم به چنین جایگاهی برسیم؟ چه کاری انجام دهیم که حتی زمان استراحت هم درآمد داشته باشیم؟

در کتاب ماشین پول سازی می‌خوانیم که چگونه می‌توان از یک حقوق ساده که تا پایان ماه نمی‌رسد، به استقلال مالی دست یابیم. راهکارهای این کتاب برای همه افراد در هر سطحی قابل اجرا هستند؛ کافی است بخواهید که زندگی بهتری را تجربه کنید. اگر این را بخواهید، همه چیز برایتان ممکن خواهد شد.

کتاب ماشین پول سازی

جملات برگزیده از کتاب ماشین پول سازی

  • فردی که به قله کوه رسیده، به آنجا پرتاب نشده است.
  • مهم‌ترین نکته در زندگی این است که باور کنیم بهترین چیزها در آینده فرا خواهند رسید.
  • زندگی مانند دوچرخه‌ای است که برای حفظ تعادل آن، باید به حرکت ادامه دهید.
  • خوشحالی هرگز در بیرون آماده نخواهد بود، خوشحالی چیزی است که از اعمال خودتان سرچشمه می‌گیرد.
  • اگر نمی‌خواهید کار کنید باید به اندازه کافی پول درآورید تا مجبور نباشید کار کنید.
  • طبق کتاب ماشین پول سازی، هر فردی می‌تواند تبدیل به یک انسان فوق‌العاده شود، چون همه افراد می‌توانند بخشنده باشند.
  • تصمیم به اقدام، دشوارترین تصمیمی است که باید گرفته شود. بقیه کارها به سرسختی و پشتکار خودتان بستگی دارد.
  • با چیزهایی که به دست می‌آوریم، زندگی خود را می‌سازیم و با چیزهایی که به دیگران می‌بخشیم به زندگی معنا می‌دهیم.
  • چیزهای مورد علاقه من در زندگی هیچ هزینه‌ای به دنبال ندارند؛ زیرا زمان مهم‌ترین سرمایه‌ای است که در زندگی در اختیار داریم.
  • برای خودتان اهداق مالی واقع‌بینانه تعیین کنید تا به شکلی وارد بازی شوید که در نهایت بتوانید برنده از آن خارج شوید. غبار عدم قطعیت را کنار بزنید و دریابید که در زندگی واقعا از چه چیزی لذت می‌برید.

بخشی از کتاب

برگرفته از کتاب ماشین پول سازی: «با استفاده از قدرت جادویی سود مرکب، حتی با پول کم نیز می‌توان اقدامات فوق‌العاده‌ای انجام داد. تنها کافیست تصمیم بگیرید که می‌خواهید چه بخشی از درآمد امروز را پس‌انداز یا سرمایه‌گذاری کنید. امروزه افراد زیادی تصور می‌کنند که می‌توانند راهشان را به سمت استقلال مالی پیدا کنند، آن‌ها فکر می‌کنند نکته کلیدی برای دست یافتن به استقلال مالی این است که پولی که درمی‌آورند از پولی که خرج می‌کنند بیشتر باشد. اما این روش تفکر اشتباه است.»

سخن پایانی

پول قطعا یکی از روش‌هایی است که می‌توان با آن رویاها را به واقعیت تبدیل کرد. دو حالت وجود دارد: یا شما کنترل پول را به دست می‌گیرید، یا پول کنترل شما را در دست می‌گیرد. با راهکارهای عملی که در کتاب ماشین پول سازی ارائه شده است، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که حالت اول اتفاق می‌افتد. برای خرید ماشین پول سازی کلیک کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *