پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

مطالعه ماشین پول سازی با اپلیکیشن افکار مثبت

ماشین پول سازی اپ

در کتاب ماشین پول سازی نوشته کوین ترودو در 7 گام یاد می‌گیریم، چطور دستگاه پول سازی خودمان را درست کنیم و چطور با همین حقوقی که در حال حاضر داریم، جریان‌های درآمدی دیگری به وجود آوریم، بدون این که واقعا کار کنیم. برای مطالعه کتاب ماشین پول سازی اپ افکار مثبت را دانلود کنید.

معرفی کتاب ماشین پول سازی

ماشین پول سازی اپ

کتاب ماشین پول سازی اپ اثر کوین ترودو روش‌های عملی و اصولی جهت ثروتمندتر شدن و رسیدن به یک درآمد همیشگی عرضه می‌کند.

نویسنده در این کتاب بر این باور است تمام افراد در هر سطح و درآمدی می‌توانند برای خودشان ماشین پول سازی درست کنند.

در واقع ماشین پول سازی عبارت است از درآمدی که به صورت دائمی، ماهانه و نقدی برای شما ایجاد می‌گردد، به عنوان مثال خریدن چند خانه و اجاره دادن آن‌ها، یک ماشین پول سازی می‌باشد.

درباره کتاب ماشین پول سازی

کتاب ماشین پول سازی در هفت گام یاد می‌دهد که با هر درآمد چگونه جریان‌های درآمدی دیگری به وجود آورید.

کتاب ماشین پول سازی برای تمام کسانی که مشتاق پیشرفت مالی هستند، مناسب است. این کتاب به طور مستقیم در مورد پول و پروسه صحیح از آن صحبت می‌کند و از این لحاظ بسیار مناسب مدیران، بازاریابان و همچنین سرپرست‌ها می‌باشد. این نسخه صوتی از کتاب حاوی دوازده فایل است که میانگین آن‌ها تقریبا شش دقیقه می‌باشد، از این رو در فرصت کوتاه می‌توان آن را گوش داد و از راهنمایی‌های آن استفاده نمود.

جملات برگزیده کتاب

  • راز اصلی جهت پیشرو بودن این است که کار را شروع کنید.
  • اقدام کردن، سخت‌ترین تصمیمی است که بایستی گرفته شود، ادامه کار به سرسختی خودتان مربوط می‌شود.
  • زندگی مثل یک دوچرخه است، برای این که تعادل آن را برقرار کنید، باید به حرکت ادامه دهید.
  • موارد مورد دلخواه من در زندگی هیچ هزینه‌ای ندارند، زیرا که زمان مهم‌ترین سرمایه‌ای است که در زندگی‌مان در دسترس داریم.
  • با چیزهایی که به دست می‌آوریم زندگی‌مان را می‌سازیم و با چیزهایی که اهدا می‌کنیم به آن معنا می‌دهیم.

بخشی از کتاب ماشین پول سازی می‌خوانیم

ماشین پول سازی اپ

برای موفقیت به عنوان یک سرمایه‌گذار بایستی مراقب باشید کجا سرمایه‌گذاری می‌کنید و چه بخشی از پول‌تان را برای آن اختصاص می‌دهید. جایی سرمایه‌گذاری نمایید که از بازگشت آن مطمئن بوده و آرامش ذهنی داشته باشید.

اختصاص دارایی‌ها مهم‌ترین تصمیمی است که در زندگی‌تان می‌گیرید و از کل سرمایه‌گذاری‌هایی که در بازار سهام، املاک یا هر جای دیگری انجام می‌دهید، اهمیت ویژه‌ای دارد. هر شخصی می‌تواند به یک فرد ثروتمند تبدیل گردد، بنابراین اختصاص دادن دارایی‌ها چیزی است که شما را به این هدف می‌رساند.

اختصاص دادن دارایی‌ها شیوه‌ای است که پول‌تان را جهت سرمایه‌گذاری‌های گوناگون تقسیم می‌کنید. در حقیقت اگر بتوانید در این کار مهارت پیدا نمایید، به یک سرمایه‌گذار موفقی تبدیل خواهید شد، زیرا که می‌توانید ریسک سرمایه‌گذاری‌ها را کم کرده و همزمان بازگشت سرمایه را بالا ببرید.

درباره کوین ترودو

کوین ترودو در سال 1963 میلادی در ماساچوست آمریکا به دنیا آمد. ترودو تاکنون در زمینه‌های کارآفرینی، مشاور، مربی قانون جذب و توسعه فردی فعالیت داشته است. کوین علاوه بر همایش و سمینار موفق به انتشار کتاب‌های زیادی در حوزه موفقیت شده است.

او همواره تلاش کرده تا به مردم آموزش دهد که اهداف خود را به حقیقت تبدیل کنند. در این زمینه می‌توان گفت که او توانسته است زندگی 99 درصد از شاگردان خود را متحول نماید. تمرین‌ها و توضیحات کوین ترودو در ارتباط با موفقیت و توسعه فردی بسیار ساده و باورپذیر است، بنابراین هر شخصی می‌تواند به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کند.

پدر کوین جوشکار بود و وی دوران تحصیل خود را در شهر محل تولدش سپری کرد، سپس وی ترک تحصیل کرده و به همراه یکی از دوستان خود به کار خرید و فروش خوردو مشغول شد. کوین از همان دوران نوجوانی دنبال راه‌هایی برای ثروتمند شدن بوده است که با آشنایی با یکی از دوستانش تصمیم می‌گیرد که به ورکشاپ تکنیک‌های تقویت حافظه بپیوندد.

سخن آخر

اگر مشکل مالی دارید و در پی تغییرات مالی هستید، ماشین پول سازی اپ افکار مثبت را دانلود کنید، چون دیدگاه و ترفندهای بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران جهان را برای تمام افراد نقل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن