پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

دانلود کتاب ماشین پول سازی pdf

ماشین پول سازی اپ

کوین ترودو در کتاب ماشین پول سازی pdf، در 7 گام به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید با درآمد فعلیتان جریان‌های درآمد دیگری برای خود به وجود آورید.

با کوین ترودو بیشتر آشنا شویم

بی‌شک کوین ترودو یکی از بهترین مربی‌ها در زمینه‌های موفقیت، کسب ثروت و همچنین قانون جذب است.

او از نوجوانی وارد بازار کار شده و در شاخه‌های گسترده‌ای به تجارت پرداخته است. تجربه وی در طی سال‌ها موجب شده تا او به یک شخص ثروتمند با تعداد بسیاری شرکت تبدیل شود.

تجربیات کوین ترودو در زمینه فروش محصول و بازاریابی اینترنتی به افراد زیادی کمک کرده تا بتوانند یک منبع درآمد دائمی برای خود ایجاد نمایند.

کتاب ماشین پول سازی برای چه افرادی مناسب است؟

کتاب ماشین پول سازی به مدیران و کارمندان فروشگاه‌های اینترنتی، بازاریاب‌ها و همینطور افرادی که مایل به کسب درآمد از طریق اینترنتی هستند، پیشنهاد می‌‌شود.

حتی به افراد عادی هم توصیه می‌کنیم این کتاب را بخوانند، زیرا بالاخره شما هم روزانه بایستی چیزهایی را که لازم دارید، بخرید یا ممکن است بخواهید چیزهایی که دارید را به فروش برسانید.

راه‌کارهای این کتاب برای تمام افراد در هر سطحی قابل اجرا هستند، کافی‌ست بخواهید که زندگی بهتری را تجربه کنید. اگر این را بخواهید، همه چیز برایتان ممکن خواهد بود.

ماشین پول سازی چیست؟

ماشین پول سازی به درآمدی گفته می‌شود که شما مقداری هزینه و زمان برای شروع آن صرف می‌کنید و پس از آن به صورت دائمی و ماهانه یک درآمد نقدی را برای شما ایجاد می‌‌نماید.

به عنوان مثال خرید چندین آپارتمان و اجاره دادن آن، یک ماشین پول سازی برای شما به وجود می‌آورد، یا این که شما زمانی را صرف نوشتن کتاب یا تولید یک آموزش ویدیویی نمایید و تا آخر عمرتان با فروش آن یک درآمد دائمی برای شما ایجاد کند.

با پیشرفت علم و همه گیر شدن اینترنت، شیوه‌های مدرن دیگری برای ساخت ماشین پول سازی ایجاد شد که یکی از این روش‌ها، فعالیت از طریق همکاری در فروش برای محصولات موجود در سایر فروشگاه‌ها است. در واقع شما محصولی از یک فروشگاه بزرگ را معرفی و تبلیغ می‌کنید و در ازای خرید آن درآمد کسب می‌نمایید.

توجه کنید که لازم نیست دائم پیگیر باشید و زمان زیادی بگذارید. با داشتن یک گروه تلگرام، یک پیج اینستاگرام یا یک وبلاگ اینترنتی یا حتی با معرفی محصول نیز در اقوام خود می‌توانید درآمد خوبی به دست آورید.

کوین ترودو در این کتاب به شما آموزش می‌دهد چطور محصول خود را یا محصول دیگران را به فروش برسانید و در ازای فروش، پول زیادی کسب کنید.

کتاب ماشین پول سازی pdf

خلاصه کتاب ماشین پول سازی pdf

با عملی کردن راه‌کارهایی که در این کتاب ارائه شده است، بدون این که درگیر کارهای دیگر شوید، می‌توانید یک دستگاه پول سازی برای خود ایجاد نمایید.

برای این که به آزادی مالی برسید و آن را حفظ کنید، بایستی ماشین پول سازی خودتان را بسازید. این چیزی است که برای ثروتمند شدن به آن نیاز دارید.

اگر سرمایه کافی جهت ایجاد درآمد دائم که برای سبک زندگی مدنظرتان نیاز است را در اختیار داشته باشید، از لحاظ مالی آزاد خواهید بود.

در کتاب ماشین پول سازی می‌خوانیم که چگونه می‌توان از یک حقوق ساده که تا آخر ماه نمی‌رسد، به استقلال مالی دست یابیم.

جملات برگزیده از کتاب

در ادامه به برخی از جملات برگزیده از کتاب ماشین پول سازی می‌پردازیم.

  • زندگی مانند دوچرخه‌ای است که برای برقرار کردن تعادل آن، بایستی به حرکت ادامه دهید.
  • خوشحالی هرگز در بیرون آماده نخواهد بود، خوشحال چیزی است که از اعماق وجودتان سرچشمه می‌گیرد.
  • بر حسب کتاب ماشین پول سازی، هر شخصی می‌تواند تبدیل به یک انسان خارق‌العاده شود، زیرا تمام افراد می‌توانند بخشنده باشند.
  • با چیزهایی که به دست می‌آوریم، زندگی خود را خلق می‌کنیم و با چیزهایی که به دیگران می‌بخشیم به زندگی معنا می‌دهیم.
  • برای خودتان اهداف مالی واقع‌بینانه مشخص کنید تا به شکلی وارد بازی شوید که در نهایت بتوانید برنده از آن خارج گردید. غبار عدم قطعیت را کنار بزنید و دریابید که در زندگی واقعا از چه چیزی لذت می‌برید.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی کتاب ماشین پول سازی pdf پرداختیم. پول قطعا یکی شیو‌ه‌هایی است که می‌توان با آن رویاها را به واقعیت تبدیل کرد. دو حالت وجود دارد: یا شما کنترل پول را به دست می‌گیرید، یا پول کنترل شما را در دست می‌گیرد. با راه‌کارهای عملی که در این کتاب ارائه شده است، می‌توانید اطمینان حاصل نمایید که حالت اول به وقوع می‌پیوندد.

جهت خرید این کتاب کاربردی و ارزشمند بر روی لینک کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن