پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

دانلود کتاب ماشین پولسازی pdf

کتاب ماشین پولسازی pdf

در این مقاله به معرفی کتاب ماشین پولسازی pdf اثر آنتونی رابینز می‌پردازیم. اگر دغدغه مالی دارید و در پی تحولات مالی هستید، خواندن کتاب ماشین پولسازی راه‌حل کلیدی شماست، چون دیدگاه و استراتژی بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران جهان را برای تمام افراد روایت می‌کند.

درباره کتاب ماشین پولسازی pdf

کتاب ماشین پولسازیpdf  اثر آنتونی رابینز، راه‌کارهای عملی و اصولی جهت ثروتمند شدن و رسیدن به یک درآمد همیشگی را ارائه می‎‌نماید.

آنتونی رابینز در این اثر بر این باور است تمام افراد در هر سطح و درآمدی می‌توانند برای خودشان ماشین پولسازی بسازند و ماشین پولسازی عبارت است از درآمدی که به صورت دائمی، ماهانه و نقدی برای شما به وجود می‌آورد، به عنوان مثال خریدن چند خانه و اجاره آن‌ها، یک ماشین پولسازی است.

کتاب ماشین پولسازی در هفت گام می‌آموزد که با هر درآمد چگونه جریان‌های درآمد دیگری بسازید.

در حقیقت این هفت قدم عبارت‌اند از:

  • تصمیم بگیرید به یک سرمایه‌گذار تبدیل گردید، نه یک مصرف کننده ساده.
  • با قوانین سرمایه‌گذاری آشنا شوید تا به یکی از افراد داخل بازی تبدیل گردید.
  • با واقف شدن این که آمار واقعی‌تان چه هستند، کاری کنید که بتوانید برنده بازی شوید.
  • مهم‌ترین تصمیمتان را بگیرید، یعنی اختصاص دادن سرمایه به صورت هوشمندانه.
  • برنامه تضمین شده‌ای از درآمدتان ایجاد نمایید، مثل حرفه‌ای‌ترین سرمایه‌گذار‌های جهان سرمایه‌گذاری کنید.
  • کار را شروع کنید و از آینده لذت ببرید، چون قرار است کار خارق‌‌العاده‌‌ای انجام دهید.

بخشی از کتاب ماشین پولسازی

برای این که زندگی کامل‌تر، ثروتمندانه‌تر و همچنین لذت‌بخش‌تری داشته باشید، نه تنها لازم است بدانید که چه کاری بایستی انجام دهید، بلکه باید اقدامات لازم جهت پیش بردن آن را هم انجام دهید، بنابراین به اهداف‌تان پایبند باشید و به دیگران هم کمک کنید که همین کار را انجام دهند، آینده روشن است.

آینده قرار است خیلی فوق‌العاده باشد. تکنولوژی‌های تازه‌ای که بهره‌وری‌شان تازه شروع شده، دوره‌ای از کامیابی و امکانات نامحدود را برای ما نیز مهیا خواهند کرد، به گونه‌ای که چیزهایی که تا یک دهه قبل غیر ممکن به نظر می‌رسیدند، به آسانی فراهم خواهند شد.

کاملا روشن است که در آینده دنیا فراوانی‌های بسیاری وجود خواهند داشت، موج جدید تکنولوژی‌هایی که از راه می‌رسند، خیلی از نگرانی‌هایی که امروز وجود دارد، از جمله موج بدهی‌ها، نگرانی‌های زیست محیطی و … از بین خواهند برد.

کتاب ماشین پولسازی pdf
کتاب ماشین پولسازی pdf

درباره آنتونی رابینز

آنتونی رابینز نویسنده، مربی و همینطور سخنران انگیزشی در حیطه روانشناسی و موفقیت است، او در 29 فوریه سال 1960 در کالیفرنیا متولد شد.

آنتونی رابینز موسسات و شرکت‌های گوناگونی را احداث کرده و به شرکت‌های بزرگ آمریکا مشاوره داده است. وی در ارائه راه‌کارهای روانشناسی و مالی به مهارت رسید و به افراد عقب‌مانده، بی‌خانمان، سالمندان و همچنین زندانیان کمک نمود.

آنتونی رابینز در حال حاضر یکی از مطرح‌ترین نویسندگان و مربی‌های موفقیت و مدیریت نیز است که کتاب‌هایش در تمام جهان به فروش می‌رسد. او بر حسب تجربه زیستی‌اش و تحولات زندگی‌اش سمینارهای بسیاری برگزار کرده و یافته‌هایش را به صورت مکتوب درآورده است.

همان‌طور که می‌دانید در ایران این نویسنده بسیار معروف است و تعدا زیادی از کتاب‌هایش به فارسی ترجمه شده‌اند.

قسمت‌هایی از کتاب ماشین پولسازی

به ماشین پولسازی‌تان مانند یک کسب و کار دوم تامل کنید. این ماشین فاقد کارمند، لیست پرداخت حقوق و همچنین سرمایه‌های بالاسری است. فقط ورودی این ماشین، پولی است که در شروع کار در آن قرار داده‌اید و سود مرکبی که این پول ایجاد می‌کند.

در حقیقت تنها محصولی که این کسب و کار تولید می‌کند، یک جریان درآمد ثابت برای شما و اعضای خانواده‌تان است که هیچ‌گاه از بین نمی‌رود. زمانی که از این چشم‌انداز به مسئله مشاهده کنید، ماشین پولسازتان به یک تولید کننده استقلال مالی برای شما و خانواده‌تان نیز تبدیل خواهد شد.

قدم اول برای رسیدن به استقلال مالی این است که تصمیم بگیرید می‌خواهید چه اندازه از درآمد کنونی‌تان را به صورت هفتگی پس‌انداز نمایید تا بتوانید ساختن ماشین پولسازتان را آغاز کنید. باید ذکر شود که، به این پروسه حتی به عنوان نوعی پس‌انداز پول هم نگاه نکنید، در واقع من به آن سرمایه استقلال می‌گویم، زیرا این فرآیند استقلال مالی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کتاب ماشین پولسازی برای چه افرادی مناسب است؟

کتاب ماشین پولسازی برای تمام کسانی که مشتاق پیشرفت مالی هستند، مناسب است. این کتاب مستقیما در مورد پول و پروسه بهره‌وری درست از آن صحبت می‌کند و از این لحاظ بسیار مناسب مدیران، بازاریابان و همینطور سرپرست‌ها است.‎‌

سخن آخر

در این نوشته به معرفی کتاب ماشین پولسازی pdf اثر آنتونی رابینز پرداختیم. برای دانلود این کتاب بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن