مقالات وب سایت, نوسنده ها (نمایش در صفحه اصلی), نویسنده

معرفی کتاب قانون جذب مایکل لوسیر

قانون جذب اپ

در این نوشته می‌خواهیم در ارتباط با کتاب قانون جذب مایکل لوسیر صحبت کنیم و شما را با آثار این نویسنده آشنا نماییم. در این کتاب مایکل لوسیر با استفاده از تمرین‌ها و همینطور راهنمایی‌های کاربردی به شما کمک می‌کند تا سرعت یادگیری‌تان را افزایش دهید و قانون جذب را در زندگی خود به صورت عملی به کار گیرید.

شاید شما هم این تجربه را داشته‌اید که در آرزوی پول زیادی بوده و برای به دست آوردن امکانات بیشتر تلاش‌های زیادی کرده‌اید. همه ما انسان‌ها در زندگی خود آرزوهای کوچک و بزرگی داشته و حاضریم برای تحقق این آرزوها دست به کارهای بزرگی بزنیم.

کتاب قانون جذب مایکل لوسیر

در کتاب قانون جذب مایکل لوسیر می‌توانید به این درک برسید که چگونه برای خود زندگی که آرزویش را دارید، فراهم نمایید. این نویسنده به شما یاد می‌دهد تا چطور مثل میلیون‌ها خواننده این کتاب زندگی خود را متحول کرده و پیشرفت نمایید.

تا به امروزکتاب‌های زیادی در زمینه قانون جذب منتشر شده که نظریه‌های گسترده‌ای در این مورد داشته‌اند، اما کتاب لوسیر توانسته این قانون را به صورت ساده و کاربردی بیان نماید.

درباره نویسنده: کتاب قانون جذب مایکل لوسیر

کتاب قانون جذب مایکل لوسیر

مایکل لوسیر در این کتاب مسائلی را آموزش می‌دهد که هر فردی بتواند براساس این قوانین عمل کرده و زندگی خود را متحول کند. لوسیر می‌گوید کشف و به کارگیری قانون جذب در زندگی‌اش سطح بالایی از موفقیت را برای او به ارمغان آورده است.

مایکل جی لوسیر متولد 1962 در کانادا است. وی در سال 1995 با قانون جذب آشنا شد و پس از آن به عنوان یکی از اعضای هیئت علمی مرکز آموزش قانون جذب فعالیت نمود.

لوسیر در این کتاب شرح می‌دهد که عوامل محدود کننده‌ای برای رسیدن به خواسته‌های هر فردی وجود دارد. بنابراین باید مدت زیادی بر روی ضمیر خودآگاه‌تان کار کرده و تمامی توجه خود را به کار بگیرید تا تفکرات بازدارنده شما را از انجام کارهای جدید باز ندارند.

نویسنده کتاب قانون جذب معتقد است که قدرت کلام منفی ما از مثبت بیشتر بوده و می‌تواند بر روی زندگی‌مان تاثیر بگذارد. بنابراین تا زمانی که این افکار در ذهن ما تکرار می‌شوند، نمی‌توانیم پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

بررسی کتاب قانون جذب مایکل لوسیر

امروزه قانون جذب به عنوان یکی از بحث ‌برانگیزترین قوانین شناخته شده و خیلی از افراد معتقدند که استفاده از این قوانین می‌تواند زندگی انسان‌ها را متحول کند.

ما با کمک قدرت افکار خود می‌توانیم زندگی خود را تغییر دهیم. زیرا افکار ما دارای نیرو و انرژی هستند. اگر افکار ما از شرطی شدگی‌های ذهنی‌مان تولید نشود، شاید به فاصله کوتاهی زندگی‌مان متحول گردد.

به همین دلیل باید در هر لحظه به افکار و عمل خود آگاه باشیم تا از چرخه‌های تکراری زندگی نجات پیدا کنیم.

مایکل لوسیر در این کتاب به ما کمک می‌کند تا قدرت فکر خود را بشناسیم و با به کارگیری توانایی‌‌مان زندگی خود را تغییر دهیم.

کتاب قانون جذب مایکل لوسیر با اثبات علمی، این قانون را شرح می‌دهد. این نویسنده ابتدا قانون پایستگی انرژی را توضیح داده و بعد بحث قانون جذب را مطرح می‌کند. او با شرح ساختار اتم، خواننده را قانع می‌کند که انرژی‌اش را به سمت افکار مثبت هدایت نماید.

بخش‌هایی از کتاب قانون جذب

بدانید که آنچه از روابط عاطفی و یا کار خود دوست ندارید، در آینده به درد شما خواهد خورد. زیرا می‌توانید از این اطلاعات برای بهبود مسائل زندگی خود استفاده نمایید.

درک ناخواسته‌ها به شما کمک می‌کند تا با قاطعیت بیشتری اقدام نموده و در نهایت تصویر واضحی از خواسته‌های خود به دست آورید.

بهتر است از خود بپرسید که در زندگی چه می‌خواهید، هنگامی که شما دید خود را نسبت به زندگی تغییر دهید، حس و حال شما هم تغییر می‌یابد. با تغییر حالت‌های درونی خود قادر خواهید بود تا زندگی خود را بهتر کنید.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی کتاب قانون جذب مایکل لوسیر پرداختیم. برای دانلود صوتی این کتاب می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و اطلاعات خود را در این زمینه بیشتر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *