مقالات وب سایت, نوسنده ها (نمایش در صفحه اصلی), نویسنده

آشنایی با رابین شارما

آشنایی با رابین شارما

رابین شارما نویسنده‌ای کانادایی ولی هندی‌الاصل می‌باشد که به عنوان یک سخنران انگیزشی در سطح بین‌المللی مورد تحسین قرار گرفته است. این نویسنده با انتشار دومین کتاب خود به نام راهبی که فراری‌اش را فروخت در سراسر جهان معروف شد و پس از آن به عنوان نویسنده‌ای که درک عمیقی از زندگی دارد، شناخته می‌شود. برای آشنایی با رابین شارما تا انتهای این نوشته همراه ما باشید. برای دانلود کتاب فروش فراری راهب می‌توانید به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

بیوگرافی: آشنایی با رابین شارما

موفقیت در زندگی این نویسنده روند طولانی داشت و زندگی او مملو از شکست بود. امروزه مدیران و رهبران ارشد شرکت‌های مختلف از او برای الهام بخشیدن به کارمندان خود کمک می‌خواهند.

رابین شارما به شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، نایکی و همینطور آی‌بی‌ام مشاوره داده و سازمان ناسا از او برای سخنرانی دعوت کرده است.

رابین شارما در سال 1964 از پدر و مادر هندی در اوگاندا متولد شد. در زمان کودکی او والدین‌اش به کانادا مهاجرت نمودند. پدر این نویسنده در زندگی او تاثیر زیادی گذاشت. زیرا رابین شارما از پدرش یاد گرفت که رویاهای خود را دنبال کند و همواره به جای فکر کردن عمل نماید.

رابین شارما به شغل وکالت نیز پرداخته است. او زمانی را به عنوان منشی قضایی مشغول به کار بود و حتی با داشتن این شغل هم نتوانست تمایل خود را به نوشتن از بین ببرد. در نهایت او با استفاده از آموزه‌های پدرش، اولین کتاب خود را به نام 30 روز تا آرامش منتشر کرد.

آشنایی با رابین شارما

کتاب اول رابین شارما با شکست مواجه شد ولی او رویای خود را رها نکرد و با منتشر کردن کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت توانست به انسان موفقی در سطح بین‌المللی تبدیل شود. این کتاب به 51 زبان دنیا ترجمه شده و بیش از 3 میلیون نسخه نیز از آن در سراسر جهان فروش رفته است.

آشنایی با رابین شارما

آثار رابین شارما

 • وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می‌کند
 • قدیس، موج سوار و مدیر عامل
 •   101 نکته برای کسب موفقیت در کار و زندگی
 • 101 نکته‌ی بیشتر برای رساندن شما به کلاس جهانی
 • راهنمای استادی
 • کتاب سیاه کوچک برای موفقیت خیره کننده
 • باشگاه پنج صبحی‌ها

کتاب راهبی که فراری ‌اش را فروخت

رابین شارما در کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، می‌خواهد دریچه‌ای از بعد برتر وجود انسان‌ها را بشکافد. دریچه‌ای که در طول عمرمان شاید هرگز به آن توجه نداشته‌ایم، غافل از اینکه تنها این بعد برتر وجود ماست که در تمامی لحظه‌ها می‌تواند یاری بخش ما باشد.

کتاب راهبی که فراری اش را فروخت توانسته زندگی میلیون‌ها نفر را دگرگون کند. این کتاب که از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی است پیامی ساده ولی قدرتمند را به مخاطبانش می‌دهد. رابین شارما در این کتاب انسان‌ها را به سمت زندگی آرام و باطراوت سوق داده است.

رابین شارما یازده کتاب در زمینه‌ی اصول مدیریت تالیف کرده و کتاب‌های او در شصت کشور دنیا و همچنین به هفتاد زبان مختلف به چاپ رسیده است.

شهرت شارما به دلیل کتاب راهبی که فراری اش را فروخت رقم خورده و این اثر در فهرست کتاب‌های پرفروش قرار گرفته است.

جملات منتخب از کتاب راهبی که فراری اش را فروخت

 • انسان‌های خوب همواره خود را قوی می‌نمایند.
 • زمانی که به صورت صحیح سازمان یابد، نشانه ذهن سازمان یافته است.
 • مبارزه‌ی خود را در برابر افکار بیهوده آغاز کن.
 • همه‌ی ما به دلیل مشخصی اینجا هستیم. زندانی گذشته نباش و آینده‌ات را بساز.
 • ناب‌ترین کار بخشش به دیگران است. روی هدف اصلی‌ات تمرکز کن.
 • انرژی‌ات را صرف کاری کن که عاشقش هستی.

موفقیت‌های رابین شارما

در سال 2007 در یک نظرسنجی، رابین شارما در کنار جک ولش، جیم کالینز و همینطور جان ماکسول در فهرست پنج رهبر برتر دنیا قرار گرفت. وی در سال 2019 توانست جایگاه ششم را در فهرست 30 رهبر حرفه‌ای برتر از آن خود نماید.

رابین شارما حضور گسترده‌ای در رسانه‌های اجتماعی داشته و هر سال با تولید محتوا در فضای مجازی افراد زیادی را به خود جذب می‌کند.

دانلود کتاب

در این نوشته به معرفی کامل رابین شارما پرداختیم. برای دانلود کتاب فروش فراری راهب یا راهبی که فراری اش را فروخت از طریق سایت افکار مثبت می‌توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید. با خواندن این کتاب دریچه‌ای نو به تمام ابعاد زندگی شما گشوده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *