پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

بررسی خرید کتاب انسان در جستجوی معنا

دانلود کتاب انسان در جستجوی معنا

پیش از خرید کتاب انسان در جستجوی معنا ابتدا با این اثر آشنا شویم. این کتاب شرح زندگی‌نامه‌ کاربرد ویکتور ای فرانکل از نظریه علامت تجاری خود است، که او آن را «لوگوتراپی» می‌نامد. او تدوین نظریه ای را بر این باور آغاز کرد که یافتن معنا و هدف در زندگی کلید خوشبختی و رفاه شخصی، در وین، قبل از طلوع تهاجم نازی ها است. فرانکل بعداً در حالی که به مدت سه سال در ابتدا در یک گتوی نازی ها و سپس در اردوگاه های کار اجباری نازی ها زندانی بود، نظریه خود را برای تسلی دادن خود و دیگر زندانیانش در موقعیت فوری خود به کار برد. برای دانلود کتاب انسان در جستجوی معنا به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

تاثیر زندگی شخصی نویسنده بر نوشتن این کتاب

فرانکل از آنجایی که یهودی بود، در سپتامبر 1942 توسط مقامات آلمان نازی به همراه همسر باردار، والدینش و برادرش دستگیر شد. آن ها از وین محبوبشان تبعید و به گتوی ترزین اشتات در چکسلواکی منتقل شدند، جایی که پدر فرانکل درگذشت. فرانکل و سایر اعضای خانواده‌اش در مرحله بعدی به آشویتس در لهستان منتقل شدند، جایی که همه آن ها به جز فرانکل درگذشتند.

واقعه دلخراش

یکی از دلخراش ترین نمونه هایی که فرانکل به آن اشاره می کند، اهمیت همسرش است. فرانکل وقتی به کمپ رسیدند از همسرش جدا شد. او نمی دانست کجاست یا کی دوباره او را خواهد دید. فکر وصلت دوباره با همسرش مدام ذهن او را به خود مشغول می کرد. او در لحظاتی قسم خورد که حضور او را از نظر فیزیکی احساس کرده است. او می‌آمد تا بفهمد همسرش در آشویتس مرده است، احتمالاً کمتر از چند مایل از جایی که پادگان خودش قرار داشت. با این حال، فرانکل استقامت کرد. برای خرید کتاب انسان در جستجوی معنا به سایت افکار مثبت مراجعه کنید.

خرید کتاب انسان در جستجوی معنا

با خرید کتاب انسان در جستجوی معنا چه می‌خوانیم؟

کتاب «جستجوی انسان برای معنا» از فرانکل شرح واضحی از تجربه یک فرد به عنوان زندانی در اردوگاه کار اجباری نازی ها ارائه می دهد. این کتاب بر عشق، امید، مسئولیت، آزادی درونی، و زیبایی که هم در طبیعت و هم در هنر یافت می‌شود، به عنوان ابزاری که به فرد کمک می‌کند تا بر تجربیات دلخراش غلبه کند، تمرکز دارد. همانطور که در بالا ذکر شد، فرانکل قبل از دستگیری و زندانی شدن توسط نازی ها شروع به توسعه معنا درمانی (لوگوتراپی) کرده بود. بنابراین، او توانست نظریه خود را برای کمک به خود و سایر زندانیان، همانطور که فرانکل بیان می‌کند، به شیوه‌ای روان‌بهداشتی به کار گیرد.

(«بهداشت روانی» اصطلاحی است که فرانکل برای توضیح پیشگیری از بیماری‌های روانی از طریق اعمال فرآیندهای فکری روشن استفاده می‌کند. از طریق کاربرد منطق درمانی است).

درباره نویسنده

ویکتور فرانکل در سال 1905 در وین متولد شد و در سال 1997 درگذشت. بنابراین زندگی او بیشتر قرن بیستم را در بر گرفت. فرانکل به عنوان یک کودک خردسال در مورد معنای زندگی تعمق می کرد – «به ویژه در مورد معنای روز آینده و معنای آن برای من». او در نوجوانی مجذوب فلسفه، روان‌شناسی و روانکاوی بود که مورد دوم توسط زیگموند فروید نظریه‌پردازی و رایج شد. در جوانی، تحصیلات دبیرستان خود را با دوره های آموزش بزرگسالان تکمیل کرد.

اصطلاحات پرمحتوای کتاب

کتاب انسان در جستجوی معنا برای اولین بار در سال 1959 به انگلیسی ترجمه شد. در نتیجه، مخاطبین باید بدانند که کار فرانکل حاوی کلمات و عباراتی است که ممکن است برای خوانندگان مدرن، نابهنگام یا گیج کننده باشد. به عنوان مثال، فرانکل از اصطلاح “مسلم” استفاده می کند که نسخه کوتاه شده کلمه آلمانی “musselman” است؛ اصطلاحی که نازی ها برای زندانیانی استفاده می کنند که اراده زندگی را از دست داده اند.

خرید کتاب انسان در جستجوی معنا

مطالعه این کتاب به تمامی افراد که می خواهند در زندگیشان موفق باشند پیشنهاد داده می شود. شما می توانید این اثر را از فروشگاه معتبر اینترنتی افکار مثبت با بهترین قیمت تهیه کنید و از مطالب ارزشمند آن نهایت بهره را ببرید.

کلام آخر: چرا خرید کتاب انسان در جستجوی معنا ضروری است؟

خرید کتاب انسان در جستجوی معنا به تمامی افراد پیشنهاد می شود. شما با مطالعه این اثر درک خواهید کرد که چگونه می توان بعد از مصیبت های زیاد کنترل اوضاع را به عهده بگیرید و از پس تمامی مشکلات به راحتی برآیید. برای دانلود کتاب انسان در جستجوی معنا به سایت افکار مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن