پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

قیمت کتاب انسان در جستجوی معنا

دانلود کتاب انسان در جستجوی معنا

یکی از مهم‌ترین آثار جهان در زمینه روانشناسی، کتاب انسان در جستجوی معنا است. اولین بار این کتاب با زبان آلمانی در سال 1946 منتشر شد. سپس در تمامی کشورها ترجمه گردید. برای اطلاع از قیمت کتاب انسان در جستجوی معنا، با ما در این مقاله همراه باشید. برای دانلود کتاب انسان در جستجوی معنا می‌توانید به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

معرفی: قیمت کتاب انسان در جستجوی معنا

نسخه انگلیسی کتاب انسان در جستجوی معنا در سال 1959 منتشر شد. این کتاب به عنوان یکی از بهترین کتاب‌های ادبیات روانشناسانه شناخته می‌شود. کتاب انسان در جستجوی معنا خاطرات دکتر ویکتور فرانکل است که دوران کار اجباری در اردوگاه رژیم نازی را بازگو می‌نماید.

نویسنده در این کتاب ابتدا به خاطراتش از آشویتس پرداخته و سپس تلاش‌هایش در زمینه زنده ماندن را توضیح می‌دهد.

درباره کتاب انسان در جستجوی معنا

کتاب انسان در جستجوی معنا در دو قسمت کلی نوشته شده است. در بخش اول خاطرات نویسنده را مطالعه می‌کنیم. از زمانی که در اردوگاه اجباری نازی بوده و در آنجا خانواده‌ی خود را از دست می‌دهد.

در بخش دوم کتاب انسان در جستجوی معنا، درباره مکتب تخصصی دکتر فرانکل توضیح داده می‌شود.

فرانکل در بخش دوم می گوید: من تردید دارم که پزشکی بتواند پاسخی برای این پرسش بیابد که معنای زندگی هر فرد چیست؟ به این خاطر که معنای زندگی، از فرد به فرد، روز به روز، ساعت به ساعت متغیر است.

به همین دلیل آنچه مهم است این است که بدانیم، معنای زندگی افراد یک چیز ثابت نیست و ممکن است در یک لحظه، تغییر نماید، و ما باید این اهداف را به خوبی در زندگی خود شناسایی کنیم.

در واقع وجود انسان هیچ معنای انتزاعی که انسان باید عمر خود را صرف آن نماید، نبوده بلکه یک وظیفه و رسالت است که باید به آن تحقق بخشید.

خرید کتاب انسان در جستجوی معنا

چرا باید کتاب انسان در جستجوی معنا را خواند؟

همانطور که گفته شد، تعداد بسیاری از افراد در جهان، اعتقاد دارند که انسان در زندگی خود، «چیزی» دارد که دوست دارد، زندگی خود را صرف آن نماید و حتی برای آن جان خود را فدا کند.

خواندن کتاب انسان در جستجوی معنا، یکی از کتاب‌هایی است که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید این هدف یا به اصطلاح دکتر فرانکل، معنا را در زندگی خود یافته و شرایط خاص در رسیدن به مقصد مورد نظرتان را پیدا نمایید.

درباره نویسنده

ویکتور امیل فرانکل؛ روانشناس و نویسنده اتریشی است که مفهوم معنا درمانی یا لوگوتراپی را به وجود آورد. فرانکل در 26 مارس 1905 در وین و در کشور اتریش متولد شد.

وی دکترای پزشکی خود را در سال 1931 و همچنین دکترای فلسفه خود را در سال 1948 در دانشگاه وین دریافت کرد و در زندگی خود به عصب شناسی و روانشناسی مشغول شد.

شهرت فرانکل

فرانکل پس از جریانات نظرسنجی در فرانسه و همچنین نظرخواهی مشابه در دفتر خود، به معنا درمانی رسید و کتاب انسان در جستجوی معنا را نوشته و منتشر کرد.

این کتاب، روایت تجربیات او در دوران سخت و دشوار اسیری در اردوگاه‌های کار اجباری نازی در آشویتس بوده و همینطور پی بردن به اهمیت معنای زندگی در شرایط سخت می‌باشد.‌

پس از پایان جنگ جهانی

او پس از پایان جنگ جهانی دوم و بازگشت به کشور خود، ریاست بخش اعصاب بیمارستانی در وین را بر عهده گرفته و همچنین به مقام استادی دانشگاه در رشته عصب‌شناسی و روان‌پزشکی رسید. در سال‌های ۱۹۷۰ تا ۱۹۷۳ استاد دانشگاه بین‌اللملی سن دیگو شده و نظریه معنا درمانی‌ وی در میان روان‌شناسان و روان‌پزشکان طرفداران زیادی پبدا کرد. فرانکل در سال ۱۹۹۷ در سن ۹۲ سالگی در وین درگذشت.

آثار ویکتور فرانکل

  • پزشک و روح
  • انسان در جستجوی معنا
  • فریاد ناشنیده برای معنا
  • انسان در جستجوی معنای غایی

کلام آخر

کتاب انسان در جستجوی معنا از همان کتاب‌هایی است که هر انسانی حداقل یک بار هم که شده باید آن را مطالعه کند. نویسنده این کتاب از دل تاریک‌ترین مکان‌های تاریخ بیرون آمده و درس‌های آموزنده‌ای برای گفتن دارد.

برای اطلاع از قیمت کتاب انسان در جستجوی معنا بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و از خواندن این کتاب لذت ببرید. همچنین با دادن این کتاب به اطرافیان خود به عنوان هدیه‌ای ارزشمند، به افزایش علم و آگاهی آنها کمک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن