مقالات وب سایت

دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن

دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن

دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن، خلاصه‌ای از تمام درس‌هایی است که آدمیرال ویلیام مک ریون در طول حرفه برجسته خود آموخت. کتاب با پیشنهاد بیدار شدن و مرتب کردن تخت شروع می‌شود. در ادامه نیز به طبیعت انسان و چگونگی غلبه بر ناملایمات می‌پردازد. سخنرانی اصلی آدمیرال مک ریون در مورد این موضوع با بیش از ۱۰ میلیون بازدید در فضای مجازی منتشر شد. او سپس تمام این ایده‌های محبوب را در یک کتاب جمع کرد.

دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن: بیدار شوید و کار درست را انجام دهید

 اگر می‌خواهید دنیا را تغییر دهید، با مرتب کردن تخت خود شروع کنید. به عنوان یک کارآموز SEAL، اولین وظیفه بیلی در آن روز این بود که تخت خود را برای بازرسی مرتب کند. مرتب کردن تخت، فرصتی برای تمجید نبود. این نظم و انضباط و توجه او به جزئیات را نشان می‌داد. همچنین یادآور این بود که مهم نیست آن روز چه اتفاقی بیفتد، او کاری را به خوبی انجام داده است. او چیزی برای افتخار داشت.

دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن به شما ثابت می‌کند که اگر نتوانید کارهای کوچک را درست انجام دهید، هرگز کارهای بزرگ را به درستی انجام نخواهید داد.

کار تیمی کلیدی است

اگر می‌خواهید دنیا را تغییر دهید، کسی را پیدا کنید که به شما کمک کند پارو بزنید.

با دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن خواهید خواند که در آموزش SEAL بر ارزش کار تیمی تاکید شده است. نیاز به تکیه بر شخص دیگری ممکن است تفاوت بین زندگی یا مرگ در طول نبرد باشد. مک ریون و همکلاسی‌هایش در طول آموزش SEAL به هر جایی که می‌رفتند، ملزم به حمل یک قایق لاستیکی ۱۰ فوتی بودند و آن را در اقیانوس هدایت می‌کردند. در روزهایی که مک ریون خسته یا مریض بود، سایر اعضا کار او را انجام می‌دادند. وقتی آن‌ها مریض می‌شدند، بیلی لطفشان را جبران می‌کرد.

شما در زندگی خود به افرادی نیاز دارید که در شرایط سخت به شما کمک کنند. نمی‌توانید به تنهایی در قایق پارو بزنید.

دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن: همیشه به آینده نگاه کنید

اگر می‌خواهید دنیا را تغییر دهید، مطمئن شوید که در حال حرکت به جلو هستید. به راحتی می‌توان تقصیرها را در زندگی به گردن نیروی بیرونی انداخت. هنگامی که معتقدید سرنوشت علیه شماست نیز تلاش نکردن آسان است. همه افراد عادی با نحوه برخورد با بی‌عدالتی زندگی تعریف می‌شوند. گاهی اوقات هر چقدر هم تلاش کنی، مهم نیست چقدر خوب باشی، شکست می‌خوری. اگر این اتفاق افتاد شکایت نکنید. بایستید، به آینده نگاه کنید و پیش بروید.

دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن

عزم مهم‌تر از استعداد است

با دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن، می‌خوانید که اگر می‌خواهید دنیا را تغییر دهید، یک نفر را با اندازه قلبش بسنجید. عزم و اراده همیشه مهم‌تر از استعداد است.

از شکست نترسید

اگر می خواهید دنیا را تغییر دهید، از سیرک نترسید. آموزش سیرک در SEAL شامل ساعت‌های زیادی تمرین برای موفقیت و به حداکثر رساندن عملکرد اجراکنندگان است. هر زمان که مک ریون یا دوست او در یک رویداد شکست می‌خوردند، هر دو در معرض سیرک قرار می‌گرفتند. این تمرین اضافی هر بعدازظهر در پایان روز بود. دو ساعت ورزش کلیستنیکس.

هر بار که بیلی وارد سیرک می‌شد، روز بعد خسته‌تر بود. این باعث می‌شد که او در یک رویداد دیگر شکست بخورد و به سیرک بازگردد. با تکرار شدن این امر، شنای آن‌ها بهتر و راحت‌تر شد. آن‌ها اکنون قوی‌تر، سریع‌تر و دارای اعتماد به نفس بیشتری بودند. در زندگی با سیرک‌های زیادی روبرو خواهید شد. شما تاوان شکست‌های خود را خواهید داد. با دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن گفته می‌شود اگر استقامت داشته باشید و اجازه دهید این شکست‌ها به شما آموزش دهند و شما را تقویت کنند، برای تحمل سخت‌ترین لحظات زندگی آماده خواهید شد.

رهبران واقعی از شکست درس می‌گیرند. از درس‌های آموخته شده استفاده کنید و تصمیم سخت بعدی را بگیرید.

سخن پایانی

با دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن یاد می‌گیرید که هر روز را با یک کار کامل شروع کنید. کسی را پیدا کنید که در طول زندگی به شما کمک کند. به همه احترام بگذارید؛ بدانید که زندگی منصفانه نیست و شما اغلب شکست خواهید خورد. ریسک کنید. در زمان سختی قدم بردارید. با قلدرها روبرو شوید، دست مستضعفین را بگیرید و هرگز تسلیم نشوید. اگر این کارها را انجام دهید، می‌توانید زندگی خود را بهتر سازید و شاید حتی بتوانید دنیا را تغییر دهید.

برای خریداری و دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن، کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *