پـشـتـیـبانی تلفنی

09150057349

کوین ترودو کیست و چه کتاب‌هایی نوشته است؟

کوین ترودو

کوین ترودو (متولد ۶ فوریه ۱۹۶۳) یک کارآفرین آمریکایی و نویسنده پرفروش است که اکنون یک مدیر اجرایی بازاریابی چند سطحی و سخنگوی اینفومرشال (Infomercial) تلویزیونی می‌باشد. اینفومرشال‌های او طیف وسیعی از محصولات از جمله کمک‌های بهداشتی، مکمل‌های غذایی (کلسیم مرجان)، استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، و دوره‌های بهبود حافظه را تبلیغ کرده‌اند. آخرین سری از آگهی‌های اینفومرشال او شامل کتاب «آنچه آن‌ها نمی‌خواهند بدانید» بود. او در آن ادعاهای مختلفی در مورد ایمنی و سلامت مواد غذایی ما نموده و گفت که بیماری‌هایی مانند سرطان را می‌توان با داروهای طبیعی درمان کرد. او همچنین معتقد است که صنعت داروسازی فعالانه این درمان‌های معجزه‌آسا را ​​سرکوب می‌کند تا بتوانند از درمان‌های ثبت شده خود سود ببرند. یکی از معروف‌ترین کتاب‌های ترودو، ماشین پول سازی است که می‌توانید آن را از طریق لینک مربوطه تهیه فرمایید.

کتاب‌های کوین ترودو

آنچه آن‌ها نمی‌خواهند بدانید

در سال ۲۰۰۴، ترودو کتاب خود را با عنوان «آنچه ‌آن‌ها نمی‌خواهند بدانید» (Natural Cures: What “They” Don’t Want You to Know About) منتشر نمود، که در آن ادعاهایی را مطرح کرد. به عنوان مثال، ترودو گفت نور خورشید باعث سرطان پوست نمی‌شود، کرم ضد آفتاب یکی از دلایل اصلی آن است؛ و این که ایدز فریبکاری بود که به عنوان بهانه‌ای برای تحریک مصرف دارو ابداع شد.

ترودو همچنین پیشنهاد کرد که درمان‌های طبیعی مختلف برای بیماری‌های جدی، از جمله سرطان، تبخال، آرتریت، ایدز، بیماری رفلاکس اسید، فوبیاهای مختلف، افسردگی، چاقی، دیابت، مولتیپل اسکلروزیس، لوپوس، سندرم خستگی مزمن، توجه اختلال کمبود، و دیستروفی عضلانی، به عمد توسط سازمان غذا و دارو، کمیسیون تجارت فدرال، و شرکت‌های بزرگ غذا و دارو از مردم پنهان شده بود.

کوین ترودو

درمان‌های طبیعی بیشتر

ترودو دو سال بعد از انتشار کتاب اولش، دومین راهنمای پزشکی خود را منتشر کرد. کتاب دوم او، درمان‌های طبیعی بیشتر (More Natural Cures Revealed) نیز توسط خود او انتشار یافت.

این کتاب مشابه چاپ اول او است، جایی که او قصد دارد توضیح دهد که چرا شرکت‌های دارو و مواد غذایی حقیقت را در مورد اینکه چگونه محصولاتشان می‌تواند باعث بیماری شود را پنهان می‌کنند. ترودو در کتاب «درمان‌های طبیعی بیشتر» می‌نویسد که کارگران FDA و FTC می‌خواهند او را سانسور کنند و به‌طور مجازی کتاب‌هایش را بسوزانند. اگرچه این کتاب نظرات منفی را از سوی برخی از منتقدان دریافت کرد، اما امتیازات متوسطی را در Amazon و GoodReads.com دریافت نمود.

کوین ترودو: درمان‌های کاهش وزن که آن‌ها نمی‌خواهند بدانید

در آوریل ۲۰۰۷، ترودو درمان‌های کاهش وزن که آن‌ها نمی‌خواهند بدانید (The Weight Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About 7) را منتشر کرد. این کتاب یک برنامه کاهش وزن را توصیف می‌کند که در ابتدا توسط یک متخصص غدد درون‌ریز بریتانیایی در دهه ۱۹۵۰ پیشنهاد شده بود که شامل تزریق گنادوتروپین جفتی انسانی (hCG) بود.

در سال ۱۹۷۶، FTC به کلینیک‌ها و مروجین رژیم غذایی hCG دستور داد تا به بیماران اطلاع دهند که هیچ “شواهد قابل توجهی” مبنی بر اینکه hCG مزیتی بالاتر از آنچه در رژیم غذایی با کالری محدود به دست می‌آید، ندارد.

درمان‌های بدهی که آن‌ها نمی‌خواهند بدانید

درمان‌های بدهی (Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About) در سال ۲۰۰۷ منتشر و در تلویزیون به بازار عرضه شد. چاک جافی، نویسنده‌ای در CBS MarketWatch، اظهار داشت: «درست است، بیشتر اطلاعات کتاب به راحتی در ستون‌های مالی شخصی که می‌توانید به صورت آنلاین پیدا کنید یا در کتاب‌هایی که به راحتی در کتابخانه محلی شما در دسترس هستند، قابل دسترسی می‌باشند.»

کوین ترودو: آرزوی تو دستور توست

این کتاب که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد، ابزارهایی در مورد نحوه استفاده از قانون جذب برای آشکارسازی خواسته‌های خوانندگان ارائه می‌دهد. این کتاب همچنین می‌گوید که حاوی پیوندهای کلیدی برای استفاده از قانون جذب است که در سایر نشریات وجود ندارد. از جمله ادعاهای مطرح شده در اینفومرشال‌های مرتبط، ادعای ترودو مبنی بر این است که عملاً دبیرستان را ترک کرده است.

او همچنین می‌گوید که در یک گروه مرموز به نام «The Brotherhood» پذیرفته شده بود که اسراری را که او اکنون در کتابش به طور گسترده اعلام می‌کند به او آموخته بودند. همچنین دعوتی برای پیوستن به “شبکه اطلاعات جهانی” که اکنون منحل شده است، “گروهی انحصاری از افراد بسیار با نفوذ، مرفه و آزادی گرا” در این کتاب وجود دارد.

کوین ترودو همچنین کتابی به نام ماشین پول سازی نوشته است که در آن راهکارهایی برای پول درآوردن و ثروتمند شدن ارائه می‌دهد.

سخن پایانی

کوین ترودو نویسنده و فروشنده آمریکایی است که به دلیل انتشار کتاب‌هایی که در این مقاله معرفی شدند و اینفومرشال‌هایی که در آن‌ها بهداشت، رژیم غذایی، و توصیه‌های مالی را تبلیغ می‌کرد شناخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو کردن